Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

RANKING GIMNAZJÓW w ośmiu miastach. Zobacz na mapach

20 czerwca 2016, 17:02
Ranking zawiera wskaźniki edukacyjnej wartości dodanej (EWD). To miara uwzględniająca wyniki, z jakimi uczeń przyszedł do szkoły, i te, z którymi ją opuścił. Pokazuje więc, jak pracuje gimnazjum, a nie jak dobrych uczniów rekrutuje. To właśnie ten wskaźnik decydował o miejscu w rankingu.Poza tym ranking uwzględnia również średnią z testów zarówno humanistycznych jak i matematyczno-przyrodniczych. Kliknij "NASTĘPNE", by przejść do wyników dla miast.
Ranking zawiera wskaźniki edukacyjnej wartości dodanej (EWD). To miara uwzględniająca wyniki, z jakimi uczeń przyszedł do szkoły, i te, z którymi ją opuścił. Pokazuje więc, jak pracuje gimnazjum, a nie jak dobrych uczniów rekrutuje. To właśnie ten wskaźnik decydował o miejscu w rankingu.Poza tym ranking uwzględnia również średnią z testów zarówno humanistycznych jak i matematyczno-przyrodniczych. Kliknij "NASTĘPNE", by przejść do wyników dla miast. / Shutterstock
Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Katowice, Rzeszów - prezentujemy ranking gimnazjów w tych miastach. Zestawienie zawiera wszystkie placówki - zarówno, publiczne, jak i społeczne i prywatne. Wszystkie umieściliśmy na interaktywnych mapach.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
szkoła miasto ginazja ranking gimnazjów
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama