"Skandaliczne plany lekcji". Lewica zachęca uczniów do akcji #nocnazmiana mającej uświadomić MEN skalę problemu

| Aktualizacja:

Przedstawiciele lewicy (KW SLD) wezwali MEN do zajęcia się skandalicznymi - według nich - planami lekcji, które zmuszają wielu uczniów do wieczornych powrotów ze szkół. Przypomnieli, że postulują m.in. "odchudzenie podstawy programowej" i podwyższenie płac nauczycielom.

wróć do artykułu
  • ~Całe szczęście...
    (2019-09-03 02:40)
    że polikwidowano te "kret yńskie gimnazja". Może wreszcie nasze szkolnictwo i poziom nauczania wreszcie się podnie i spowrotem powróci do poziomu z czasów PRL-u. Jeszcze tylko kler i kościół odsunąć od wpływów na wychowanie i wykształcenie nowego pokolenia i Polska ma szansę na odrodzenie się.
  • ~m-53
    (2019-09-02 16:39)
    NOCNA ZMIANA - doskonale wiemy co to oznacza. Tym razem chcą się posłużyć uczniami.
  • ~Hugon
    (2019-09-02 16:35)
    PRECZ z LEWIZNA!!
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-09-02 17:15)
    Najpierw nie chcieli przeprowadzić egzaminów, przygotowywać uczniów do matury , a na koniec wydać im świadectwa maturalne. Potem straszyli, że się nie dostaną do szkół. Teraz kolejna głupota.
  • ~antyPiterek
    (2019-09-02 16:38)
    lewicowe milosniczki aborcji doradzaja tym ktore maja dzieci jak maja je wychowywac. Proponuje jeszce zeby teczowi zazadali od MEN wprowadzenia lekcji historii o Ernscie Rohmie
  • ~tezet
    (2019-09-02 17:02)
    Precz z lewicą - jest dobrze !!!
  • ~Czech Czech
    (2019-09-02 16:47)
    Je.batch o każdej porze lewackie GW no i do Wisły Rabiej przepcha każdą zatkaną rure🤣
  • ~krystek
    (2019-09-02 17:40)
    oco te strajki to jest wszystko politycznie zrobione ten plan lekcj to jest tez polityczny bo nigdy planu lekcj nie ma na caly miesiac na poczatek rozpoczecia roku szkolnego a pozniej co roz byl zmieniany i tak bedzie wykorzystuja toopozycja aby robic zadymy to jest tak jak sami byli uwladzy nic dobrego nie zrobili a teraz mszcza sie ze ta partia w draza i rozwija szkoly i zawodybo tamci wszystko zwijali
  • ~Uczeń 22
    (2019-09-02 18:12)
    To niech zniosą przymusowe szkolnictwo i jak komuś nie pasuje to niech wypisze bachora ze szkoły i niech do prywatnej szkoły lub w domu go uczy
  • ~Dr J.E.Bakaa
    (2019-09-02 17:21)
    Zróbcie wychowanie seksualne wieczorowa porą. Pani wożna pokaże ci pkę i uczniowie będą zadowoleni.
  • ~Bingo
    (2019-09-02 17:15)
    PiS i kościół chca bezmyślnych owiec do strzyżenia
  • ~xxxx
    (2019-09-02 18:36)
    Dzieci z podstawówki na prowincji kończą lekcje o 19.30 ostatni autobus odchodzi o 19.00 pozostaje wracanie po ciemku parę km. Inne szkoła: dzieci kończą lekcje o 17.30 - nie ma mowy o żadnych zajęciach pozalekcyjnych typu basen, angielski. Zalewska zadowolona w Brukseli z bajzlu jaki zrobiła.
  • ~Z XX wieku.
    (2019-09-02 18:11)
    Znam to. Tak właśnie dawniej było, kiedy rządziła lewacka sld majaca wszystko, ministra, premiera i prezydenta. Skąd ta nagła wrażliwość?
  • ~Mimi
    (2019-09-02 21:21)
    No błagam. 15 godzina i to jakiś skandal? Dojeżdżam rano do szkoły pociągiem godzinę, są dzni w których zaczynam o 8 rano kończąc i 17:30, dodatkowo z powrotem wychodzi że w domu jestem koło 19. Takie narzekanie na byle co jest żałosne. Nastolatki które są tak rospieszczone i leniwe są tylko uciążliwe dla nauczycieli i utrudniają wszystkim pracę. Nauczanie nie powinno być przymusowe, bo gdy takiego tłumoka trzeba za rękę ciągnąć do szkoły, to jest wręcz śmieszne. Reforma jest potrzebna właśnie po to aby było mniej takich zniechęconych uczniów.
  • ~Kiki
    (2019-09-02 18:47)
    Jakos za naszych czasow chodzilismy do szkoly na popoludnie do tego soboty i nikomu to nie przeszkadzalo nawet nauczycielom nawet zaden nauczyciel nie wspomnial o strajku bo by go dawno wyzucili na bruk i bachory nie protestowali ze w soboty chodza a teraz istny kabaret.
  • ~da
    (2019-09-02 19:34)
    i tak nie przekonacie ciemnot katolicko pisowskiej tej cholocie 500zl odebralo rozum
  • ~Malgorzata
    (2019-09-02 19:45)
    W Ameryce wszystkie dzieci, począwszy od zerówki chodzą do szkoły na godzinę 7:45 i wychodzą o 15. I nikt się nie żali!
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-09-02 19:07)
    tzw edukacja seksualna nie tylko nie doprowadziła nigdzie do obniżenia dzietności wśród nastolatków ale wprost przeciwnie jak pokazują doświadczenia krajów np UK - przedwczesna seksualizacja dzieci - narzucanie dzieciom seksualności dorosłych to zbrodnia przeciwko ludzkości.
  • ~Mysz
    (2019-09-02 19:25)
    Oj straszne lekcje od 7:25. Ja szłam do LO to lekcje zaczynałam o 7. By zdążyć dojechać musiałam wsiadać w autobus 5:20. I jakoś nie stękałam, że muszę wcześnie wstawać. Wiedziałam jaką szkołę wybrałam i jak będzie wyglądać uczęszczanie do niej. Więc niech uczniowie i ich rodzice tak nie lamentuja. Wybrali szkoły które chcieli i wątpię by nie wiedzieli jak wygląda nauka w nich. Dziwne też by szkoła zaczynała się o 10 i kończyła o 14. To nie są już wakacje. Z resztą plany lekcji w innych latach niewiele się różniły od tegorocznych więc bez przesady.
  • ~Jarek
    (2019-09-02 20:06)
    Precz z czerwona zaraza

Może zainteresować Cię też: