"Skandaliczne plany lekcji". Lewica zachęca uczniów do akcji #nocnazmiana mającej uświadomić MEN skalę problemu

| Aktualizacja:

Przedstawiciele lewicy (KW SLD) wezwali MEN do zajęcia się skandalicznymi - według nich - planami lekcji, które zmuszają wielu uczniów do wieczornych powrotów ze szkół. Przypomnieli, że postulują m.in. "odchudzenie podstawy programowej" i podwyższenie płac nauczycielom.

wróć do artykułu
  • ~Lekarz
    (2019-09-06 11:53)
    W Polsce powinno zredukować się miejsca nauczania j. niemieckiego do czasu uznania Polonii w FRN jako mniejszośc narodową !
  • ~marc651
    (2019-09-04 21:07)
    Pani Agnieszka Dziemianowicz-Bąk mogłaby spokojnie zostać Ministrą Edukacji w przyszłej kadencji! Tego życzę naszym uczniom i uczennicom.
  • ~Były uczeń
    (2019-09-03 16:55)
    Dziwne jak ja chodziłem do technikum to miałem lekcje od 8 do 15.30 a podróż z czy do domu trwała godzinę i jakoś nikt nie narzekał. A była to najbliższa szkola
  • ~Miasto
    (2019-09-03 08:14)
    PiS - Pieczywo i Smalec czyli przysmaki brunatnej zarazy!
  • ~Słowak
    (2019-09-03 08:00)
    Nijaki "Czech Czech" to klasyczna Brunatna kupa!
  • ~alf
    (2019-09-03 07:57)
    już swoje zrobili przez 50 lat z ukochanym wodzem Stalinem i wujkiem Breźniewem. wiemy do czego są zdolni
  • ~Całe szczęście...
    (2019-09-03 02:40)
    że polikwidowano te "kret yńskie gimnazja". Może wreszcie nasze szkolnictwo i poziom nauczania wreszcie się podnie i spowrotem powróci do poziomu z czasów PRL-u. Jeszcze tylko kler i kościół odsunąć od wpływów na wychowanie i wykształcenie nowego pokolenia i Polska ma szansę na odrodzenie się.
  • ~Maciejowa
    (2019-09-03 01:18)
    Jak se wybory wygrajom to we bendom mogli nowe reforms przeprowadzać.
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-09-02 22:11)
    13 pażdziernika będzie okazja "podziękować" mafii PiSbolszewickiej przy urnach za wszystkie "reformy " w tym także za tzw "reformę oświaty " !!!
  • ~Mimi
    (2019-09-02 21:21)
    No błagam. 15 godzina i to jakiś skandal? Dojeżdżam rano do szkoły pociągiem godzinę, są dzni w których zaczynam o 8 rano kończąc i 17:30, dodatkowo z powrotem wychodzi że w domu jestem koło 19. Takie narzekanie na byle co jest żałosne. Nastolatki które są tak rospieszczone i leniwe są tylko uciążliwe dla nauczycieli i utrudniają wszystkim pracę. Nauczanie nie powinno być przymusowe, bo gdy takiego tłumoka trzeba za rękę ciągnąć do szkoły, to jest wręcz śmieszne. Reforma jest potrzebna właśnie po to aby było mniej takich zniechęconych uczniów.
  • ~to jest
    (2019-09-02 20:31)
    wykorzystywanie dzieci do kampanii wyborczej
  • ~Pablo Évian
    (2019-09-02 20:25)
    Wprowadzic dodatkowy przedmiot pt prawdziwa historia Polski wedlug Stanislawa Michalkiewicza,prof Zebrowskiego
  • ~Jarek
    (2019-09-02 20:06)
    Precz z czerwona zaraza
  • ~koneser
    (2019-09-02 19:58)
    Podległe ministrowi Ziobro, premierowi Morawieckiemu i prezesowi Kaczyńskiemu mściwe pisowskie zbiry podawały internetowej hejterce dane PIĘCIO-LETNIEGO syna sędzi, na którym chcieli się zemścić. Kiszczak byłby dumny z Dobrej Zmiany - elektorat PiS już jest dumny .
  • ~Malgorzata
    (2019-09-02 19:45)
    W Ameryce wszystkie dzieci, począwszy od zerówki chodzą do szkoły na godzinę 7:45 i wychodzą o 15. I nikt się nie żali!
  • ~da
    (2019-09-02 19:34)
    i tak nie przekonacie ciemnot katolicko pisowskiej tej cholocie 500zl odebralo rozum
  • ~Mysz
    (2019-09-02 19:25)
    Oj straszne lekcje od 7:25. Ja szłam do LO to lekcje zaczynałam o 7. By zdążyć dojechać musiałam wsiadać w autobus 5:20. I jakoś nie stękałam, że muszę wcześnie wstawać. Wiedziałam jaką szkołę wybrałam i jak będzie wyglądać uczęszczanie do niej. Więc niech uczniowie i ich rodzice tak nie lamentuja. Wybrali szkoły które chcieli i wątpię by nie wiedzieli jak wygląda nauka w nich. Dziwne też by szkoła zaczynała się o 10 i kończyła o 14. To nie są już wakacje. Z resztą plany lekcji w innych latach niewiele się różniły od tegorocznych więc bez przesady.
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-09-02 19:07)
    tzw edukacja seksualna nie tylko nie doprowadziła nigdzie do obniżenia dzietności wśród nastolatków ale wprost przeciwnie jak pokazują doświadczenia krajów np UK - przedwczesna seksualizacja dzieci - narzucanie dzieciom seksualności dorosłych to zbrodnia przeciwko ludzkości.
  • ~Kiki
    (2019-09-02 18:47)
    Jakos za naszych czasow chodzilismy do szkoly na popoludnie do tego soboty i nikomu to nie przeszkadzalo nawet nauczycielom nawet zaden nauczyciel nie wspomnial o strajku bo by go dawno wyzucili na bruk i bachory nie protestowali ze w soboty chodza a teraz istny kabaret.
  • ~***
    (2019-09-02 18:40)
    Chcemy uczyć, a nie tworzyć tony papierów, nic się nie zmieniło.

Może zainteresować Cię też: