• ~mm
    (2016-10-01 20:53)
    Co tu komentować- niekompetencję, arogancję, lekceważenie wszystkich, którym pomysły minister się nie podobają? Skazanie kilku roczników dzieci na stres i fatalną edukację (podwójny rocznik 2019)?
  • ~nuda veritas
    (2016-10-01 19:55)
    Trzeba przyznać z pokorą : nie damy rady ! To wszystko nas poprzerastało !
  • ~hi hi hi
    (2016-10-01 20:05)
    siostra minister Elżbiety Witek z kancelarii premiera. Kobieta - do niedawna salowa w domu dziecka, w lipcu została inspektorem w powiatowym biurze Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa , może dała by radę w edukacji z Min Zalewską
  • ~Obywatel
    (2016-10-01 21:19)
    Zastąpić ją zawsze można Misiewiczem.
  • ~~magda83
    (2016-10-01 21:45)
    Reforma ma pewnie plusy i minusy, ale to co się stanie na wsi to jakaś masakra!!! A moje dziecko zaczęło naukę w takiej małej szkole. Będzie miało lekcje z nauczycielami od wszyskiego. Bo przecież muszą robić podyplomówki z kliku przedmiotów, żeby mieć etat. A najgorsze że po podstawówce, od razu z małej szkoły przeniesie się do dużego liceum, będzie trudno się przystosować. To ma być dobra zmiana?
  • ~sroka
    (2016-10-01 21:50)
    taka będzie edukacja jak Zalewska i Elbanowscy tylko moich wnuków szkoda ,ale ja dam radę ,w domu też można nauczyć
  • ~rebi
    (2016-10-02 00:21)
    z niczym nie dają rady ,przecież to widać,wyszło im tylko 500+ i to tylko w tym roku a w przyszłym podobno nie ma kasy ,historyk nie zna się na finansach , ojca ma fantaste i sam fantasta.czekam aż szlag trafi to niedouczone towarzystwo
  • ~starszy pan
    (2016-10-02 03:25)
    Dla mnie od pierwszego jej wystąpienia z rozwianą czupryną od tapiru stała się szaloną kobyłą w stajni PiSu
  • ~oficer prowadzący
    (2016-10-01 21:23)
    Gdyby Der Dziennik miał choć trochę lepiej wykształconych dziennikarzy, to zapewne nie opowiadałby oczywistych bzdur i nie propagowałby chaosu wśród swoich czytelników! No chyba, że chodzi tu jedynie o pozyskanie aplauzu niedouczonych trolli - wśród KODorastów lewackiej proweniencji!
  • ~a.z
    (2016-10-01 20:13)
    Chaos to jest raczej w szeregach opozycji, a sprzyjające jej media robią wszystko co mogą, plują, wyją, kwiczą, łżą, żeby tylko oderwani od koryta do niego wrócili.