• ~R
    (2011-07-18 06:50)
    Nie liczą się ludzie liczy się kasa. Nie liczcie na ten rząd, on jeszcze nic dobrego nie zrobił. Za chwilę okarze się, ze to jakiś kolejny Rychu, Zbychu, Grzechu maczali w tym palce.
  • ~oki
    (2011-07-18 09:59)
    A PO i Tusk dalej sie bawią w Sopocie za nasze podatki 430mln złotych idzie w łoto na uciechy i swawole Komorowskiemu dali dodatkowo kilkadziesiąt milionów na podróże i odznaczenia by nagradzał tych co to odpowiadają za sondaże i wybory z PKW,czyżby szykował się nastepny przekręt wyborczy??
  • ~f
    (2011-07-18 08:37)
    Pitera? Ta kwintesencja lenistwa?

    I Hal - kwintesencja głupoty w zarządzaniu edukacją...
  • ~moim zdaniem
    (2011-07-18 08:19)
    ~gabi2011-07-18 07:51
    Jestem nauczycielką.Bardzo proszę nie pisać bzdur o tym, że firmy przekupują nauczycieli.Teraz za drogie podręczniki winić się będzie nauczycieli a nie nieudolny rząd.
    ************************************
    Popieram. Nowa podstawa programowa to świetna okazja do kręcenia lodów podręcznikowych (trza dbać o interesy kolesi). Ministerstwo zrobiło wszystko, aby kumplom pomóc. Nauczyciele nie mają tu nic do gadania, ceny ustalają wydawnictwa. A biedni rodzice za głowę się łapią po wizycie w księgarni. Pitera śpi spokojnie.
  • ~Nazwijmy rzecz po imieniu
    (2011-07-18 08:38)
    ~ciekawy2011-07-18 08:29
    Panie premierze ile łapówki wzioł Pan za utrzymanie obecnych rozwiązan? A mo9że Pani Pitera wie?

    A fe. Łapówki to takie brzydkie słowo, może należałoby to nazwać po imieniu,czyli dobrowolne datki na partyjne dziadki.
  • ~Jazda z górki na pazurki
    (2011-07-18 08:48)
    ~greg2011-07-18 08:33
    Pitera takimi głupotami się nie zajmuje
    Ona tropi afery PIS

    Jeżeli jest coś do wytropienia to tylko u konkurencji, bo jak się jedzie na jednym wózku to trzeba wspierać a nie tropić.
  • ~Wszyscy jesteśmy w d.....
    (2011-07-18 09:19)
    Dlaczego podręczniki drożeją jak szalone? "To sprawa dla Pitery"


    Wspólny wózek, to trzeba pchać, a nie kopać pod nim dołki - jak mawiał Cimoszewicz w Europarlamencie. Tylko który to ten wspólny wózek -jak pytają mieszkający w Polsce ?
  • ~reformy123
    (2011-07-18 09:22)
    reforma zdrowia ma na celu ograniczanie liczby chorych i przekazanie pozostałych zakładom pogrzebowym, ref finansow ma na celu lustracje kieszeni najbiedniejszych i rozdawanie kija żebraczego do wypraw zagranicznych za chlebem, a ref edukacji ma na celu masową produkcje ledwo piszących i rachujących na siebie, ktorzy żadnej władzy nie podskoczą
  • ~śmiechu warte
    (2011-07-18 11:17)
    Pitera może cokolwiek skontrolować? Chyba tylko cenę śledzia, bo dorsza już znamy. Po zmianie rządu trzeba będzie żądać oddanie pieniędzy, które ta tropicielka afer zagarnęłą przez 4 lata nic nie robienia.
    Pitera to symbol patiomkinowskiej fasady, a za fasadą korupcja, układy, lewe interesy i przyzwolenie rządzących.
  • ~Mr Ed z Gdanska
    (2011-07-18 08:32)
    Co to za baran czy baranica kieruje tym ministerstwem mod ciągłych zmian w szkolnictwie
    Za tymi zmianami stoi kasa !
    KASA ! i to się liczy
    Za moich szkolnych czasów podręczniki sprzedawałem następnemu rocznikowi a od starszego rocznika kupowałem nowe
    Komu ten system do cholery wadził ?
    bezczelne chamy łupią rodziców ile wlezie