• ~HENRY
    (2016-07-06 09:12)
    30% z testu to każdy koczKODan zalicza ;-)
  • ~arco
    (2016-07-06 09:06)
    Boże ! Trwa dalej inwazja nieuctwa, czego jednym z dowodów jest poziom naszej klasy politycznej /ze szczególnym uwzględnieniem aktualnie rządzących/. Niewiedza od dawna przestała być wstydliwa, a umiejętność kojarzenia faktów występuje wręcz śladowo. Kiedy na prośbę przyjaciół usiłowałem podciągnąć z matematyki ich wnuki mogę stwierdzić jedno: są mili, kulturalni ,nauczeni cwaniactwa i kompletnie niezdolni do samodzielnego myślenia /jak tu przy rozwiązywaniu prostego działania sięgnąć do Wikipedii ?/. Słowem spędziłem miło czas, ale raczej z miernymi efektami
  • ~Piotr
    (2016-07-06 09:24)
    Jasne, jak oczywista oczywistość, że to nauczyciele za uczniów powinni pozdawać te egzaminy.
  • ~Albert
    (2016-07-06 08:39)
    Za rok wyniki będą lepsze i będzie zwycięstwo dobrej zmiany.
  • ~mm
    (2016-07-06 08:46)
    Licea i technika zawaliły sprawę,gimnazja rozwiązali. Pisowska logika.
  • ~neo123
    (2016-07-06 08:44)
    Oczywiście że winni są uczniowie. Jak wiedzą, że nie ogarniają to niech idą na korki. Poza tym na maturze dostaje się kalkulator i kartę wzorów, z którą mozna rozwiązać zadanie z działu o którym nawet się nie słyszało. Ale jak się jest debilem to nie się co dziwić, że nie potrafi się podstawić prostych danych do prostego wzoru. Bo powiedzmy sobie szczerze, zadania z matury to pikuś w porównaniu z różniczkami, szeregami, macierzami itd. Matura wymaga jedynie podstawowej umiejętności myślenia.
  • ~mm
    (2016-07-06 08:43)
    Niech zrobi szybką,przemyślaną,reformę- taką jak wygaszenie gimnazjum. Jest problem,więc go wygaśmy.
  • ~Łolt Diznej
    (2016-07-06 10:18)
    Nie rozumiem, o co chodzi. To idea jest taka, żeby zdało jak najwięcej? Mnie się zawsze wydawało, że powinni zdać ci, którzy zdać powinni. Matura ma mieć w końcu jakąś funkcję selekcyjną, czy nie? Dla mnie zdawalność i tak wciąż jest zbyt wysoka. Jakby odjąć od tego jeszcze z 20-40%, w końcu skończyłby się odwrót z rynku pracy osób przygotowanych zawodowo i technicznie, a studia wyższe zaczęłyby odzyskiwać należny im prestiż.
  • ~wicek
    (2016-07-06 09:03)
    Dobra zmiana - za łan żyta , jednego banana.
  • ~Nowoczesna Dzicz
    (2016-07-06 09:01)
    NOWOCZESNE POkolenie to pokolenie ABCD - no matoły do myślenia - co to za POkolenie ?