• ~ada
  (2012-05-12 12:11)
  Jedna z najbardziej rozpowszechnionych bzdur. Nauka tuż przed egzaminem daje bardzo dobre efekty, polecam spróbować. Po jednokrotnym przeczytaniu konstytucji w wieczór poprzedzający egzamin pamięta się wszystko. Polecam.
 • ~stary PiS-owiec
  (2012-05-02 13:01)
  Ja przed maturą umówiłem się z dziewczyną na zieloną trawkę. Tak, kochaliśmy się, cieszyliśmy się sobą i tak spędziliśmy cały dzień. Maturę zdaliśmy. Na uczelnie dostaliśmy się bez problemu. Akademika nie dostaliśmy. Studia ukończyliśmy w terminie i w terminie napisaliśmy i obroniliśmy prace magisterskie. Prace dostaliśmy bez problemu. Teraz nasz syn, po ukończeniu renomowanych studiów i... pracy fizycznej za granicą jest już 9 miesięcy bez pracy. Życzę wszystkim zdania matury i realizacji planów życiowych.
 • ~hanka
  (2012-05-02 20:16)
  Czlonkowie PiSu nostalgicznie wspominaja socjalizm. Wszystko wtedy bylo tak jak ma byc. Zycie szlo jak z platka. A teraz mamy kapitalizm i tzw. wolnosc. Widocznie skorka za wyprawke jednak nie oplacila sie. Szkoda, ze nie wszyscy moga odnalezc sie w obecnym swiecie. Smutne to jest -- swiat sie zmienil i nie pomoze tu zmiana rzadu. Na to nic nie poradzi ani p. Tusk ani p. Kaczynski, ktory niestety napewno nie daje sie do wspolczesnego swiata i wspolczesnej gospodarki.
 • ~cygan
  (2012-05-11 11:34)
  ale z was **********
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.