20 kwietnia 2012 zakończyła się II edycja prowadzonego przez serwis Maturowo, partnera serwisu maturalnego dziennik.pl, programu ambasadorskiego "Ambasador Maturowo.edu.pl" . W tym roku najlepszą z najlepszych okazała się być Kinga z Wałcza. Kolejni ambasadorzy poszukiwani już od jesieni.

>>> Matura bez bólu na Facebooku. Polub, a nic Cię nie ominie >>>

Od jesieni do 20 kwietnia 2012 Maturowo.edu.pl prowadziło program ambasadorski dla maturzystów/licealistów, którego głównym celem było umożliwienie im zdobycia doświadczenia przydatnego w przyszłej pracy zawodowej.

Reklama

Do zadań maturzystów należałoreprezentowanie i promowanie Maturowa, nawiązywanie kontaktów, pisanie reportaży i artykułów, planowanie happeningów i ciekawych akcji, pomoc w organizacji konferencji i innych wydarzeń organizowanych przez Maturowo oraz wiele innych, ciekawych zadań.

Największą liczbę punktów, a tym samym nagrodę główną, zdobyła ambasadorka Kinga z Wałcza.

Maturowo
Reklama

Kinga okazała się być osobą ambitną i pracowitą, a przy tym pełną optymizmu i dobrej energii. Była zaangażowana w projekt ambasadorski od początku do końca i wszystkie zadania wykonywała bardzo profesjonalnie. Wielokrotnie wykazała się własną inicjatywą i pomysłowością.

Na uwagę zasługuje również Kamila, która tak samo jak Kinga, włożyła ogrom pracy i czasu w wykonywanie zadań. Była niezwykle pomocna i zaangażowana. Przez długi czas była liderką w naszym programie, a ostatecznie została laureatką, zaszczytnego, II miejsca.

Wszyscy ambasadorzy wykazali się pracą i zaangażowaniem oraz mieli swój wkład w szerzenie wieści o Maturowie.

Laureatka I miejsca otrzymała czytnik sponsorowany przez firmę e-Media www.e-czytnik.pl, który umożliwia czytanie w dowolnym miejscu, jest niezwykle poręczny, posiada dużą pamięć i wytrzymałą baterie. Dzięki niemu, w jednym lekkim urządzeniu, można pomieścić wszystkie ulubione książki.

Wszyscy zainteresowani programem ambasadorskim Maturowa, którzy chcą się wykazać, zdobyć doświadczenie, a także wygrać cenne nagrody, mogą się zgłaszać do III edycji już od września.