Polacy przeciw strajkowi nauczycieli? SONDAŻ

| Aktualizacja:

49 procent badanych nie popiera strajku nauczycieli - wynika z badania Kantar zrealizowanego dla "Faktów" TVN i TVN24. Protest popiera 47 procent ankietowanych.

wróć do artykułu
  • ~Bedevere
    (2019-04-16 22:13)
    Mønti Pythøn ik den Hølie Gräilen
  • ~balerito
    (2019-04-16 23:30)
    Przeciw strajkowi jest ogłupiony elektorat PiS i ludzie skazani na TVP. 44 procent ludzi na wsiach nie ma nadal internetu - to są skutki.
  • ~Bulbazaur
    (2019-04-16 22:36)
    A pisowskie trolle internetowe powinny zarabiać trzy razy mniej od nauczyciela, a nie - jak teraz - trzy razy więcej.
  • ~falsyfon
    (2019-04-16 23:26)
    W państwie PiS ludzie boją się mówić - proste jak drut.
  • ~Karzeł króla jegomościa
    (2019-04-16 22:26)
    Akceptacja społeczna maleje. Broniarz przeszarżował i zostanie pewnie teraz zmyty z pokładu...
  • ~adamm
    (2019-04-16 22:37)
    Popieranie PO to popieranie karuzel Vat , plucie na polska historię i pedagogika wstydu. Jeśli nauczyciele wspierani są przez PO to poparcie dla strajku spadnie
  • ~redo
    (2019-04-16 22:18)
    Porządek społeczny opiera na dwóch filarach. Na niezbywalnej godności człowieka , która jest żródłem wolności i praw, których nikt nie nadaje bo pochodzą one z faktu bycia człowiekiem. Drugi filar to dobro wspólne- żródło naszych obowiazków. Te dwa filary są komplementarne czyli uzupełniające się, jeden musi się liczyć z drugim. Jak widać, niektórzy nauczycieli tego w szkole nie przerabiali... Dlatego strajkują. O żądaniach już nie wspominam...
  • ~W
    (2019-04-17 05:50)
    Jesli taki wynik jest w badaniu antypolskiego TVN to oznacza ze w rzeczywistosci 75-80% badanych jest przeciwko terrorystam z ZNP powiazanymi z totalna targowica,
  • ~uczniowie
    (2019-04-17 03:16)
    ...obrzydliwy ZNP i ich naczelnik Broniarz....
  • ~ciekawe
    (2019-04-16 22:44)
    Do redo....Czyli godność nauczycieli, uczciwość ich pracodawców (MEN) i jakość kształcenia to nie dobro wspólne?
  • ~stp
    (2019-04-17 06:32)
    Nauczyciele , nie jesteście niewolnikami tego PiSiego rządu,ani niewolnikami jego niedouczonego suwerena. Jesteście na usługach i te usługi powinny być godnie wynagradzane. Nie dajcie się , walczcie o swoje! Jak nie zgadzają się wam zapłacić to niech sami uczą swoje potomstwa .
  • ~Histoire
    (2019-04-17 06:29)
    Jak juz od wiekow, jedni do Lasa , drudzy do Sassa, a potem rozbiory!
  • ~Teddy
    (2019-04-17 00:07)
    Na miejscu nauczycieli poniżej 40-tki znalazł bym sobie inną robotę i opsi kał tę ho łotę, której nie pasują nauczycielskie zarobki na poziomie kasjerek w żółto-czerwonej sieci. Wtedy starsi nauczyciele mając klasy po 50-60 uczniów też by odeszli.

Może zainteresować Cię też: