Bezrobotni i emeryci zastąpią strajkujących nauczycieli. "Dzwonili do mojego 87-letniego ojca..."

| Aktualizacja:

Miasta i kuratoria szukają chętnych do nadzorowania egzaminów i przygotowują miejsca, gdzie dzieci znajdą opiekę. Dla wszystkich nie wystarczy

wróć do artykułu
  • ~peło to dno
    (2019-03-28 07:17)
    my rodzice powinniśmy się organizować i jeśli nauczyciele nie będą spełniać swoich obowiązków podawać ich do sądów. ja i znajomi mamy już zorganizowaną grupę i w pierwszym dniu strajku podajemy szkołę i nauczycieli do sądu w ramach pozwu zbiorowego
  • ~Broniarz
    (2019-03-28 07:23)
    To nie jest protest polityczny :)
  • ~MT
    (2019-03-28 07:19)
    Przewodniczacy Solidarnosci - Piotr Duda, strajkujacych nauczycieli z jego wlasnej Solidarnosci czapkami zakryje, jak to kiedys powiedzial.
  • ~że tak zapytam,
    (2019-03-28 07:06)
    czy po zatrudnieniu emerytow i innych bezrobotnych w komisjach egzaminacyjnych,te egzaminy będą ważne,czy tylko odfajkowane,ze się odbyly...tak na zlosc strajkujacym
  • ~dziadek 8-mo klasisty
    (2019-03-28 08:39)
    Łamistrajków w Polsce mamy sporo. Na takich liczy komuna PIS.
  • ~op
    (2019-03-28 07:22)
    Mam nadzieję że bibliotekarze też się przyłączą. U nich bida piszczy trzeszczy, a jest okazja by w końcu, po 70 latach zawód ten niezwykły, przywrócić do łask.
  • ~Pi$_owski czekista
    (2019-03-28 09:00)
    Skąd ten rząd znajdzie kasę na zatrudnienie emerytów? Kiedy ich przeszkoli zgodnie z wymogami? Kiedy ich wyśle na badania okresowe? Jakie będą musieli mieć kompetencje?
  • ~~że tak odpowiem pytaniem
    (2019-03-28 07:28)
    do -,że tak ,powiem,-a taki np emeryt Cimoszewicz startuje do PE po to żeby odfajkować listę obecności w brukselce czy ...tak dla korytka
  • ~PiS ma kadry porażające przymiotami
    (2019-03-28 08:57)
    Bolszewia będzie pluć jadem na nauczycieli. Będą szczuć, że to nieroby, nieudaczmicy.... Tak budują autorytet tej grupy.
  • ~Edyta
    (2019-03-28 08:05)
    Jak trzeba będzie, to się zgłoszę...
  • ~Pi$_owski czekista
    (2019-03-28 08:52)
    Jak masowo strajkowali policjanci, lekarze nie tylko rezydenci, pielęgniarki.......to PiS owskie brytany jakoś odwagi nie miały do podgryzania.
  • ~matka
    (2019-03-28 08:21)
    Dają korepetycje po lekcjach to po co mają się wysilać w szkole.Za minim 50 zl za godzine bedą uczyć prywatnie a szkola bedzie przypisywać sobie ile to % dzieci dostalo sie na prestiżowe studia czy licea,
  • ~PiS ma kadry porażające przymiotami
    (2019-03-28 09:15)
    Ten rząd stanie na głowie (na łbie już stoi) żeby żadnej kasy nie dać nauczycielom. Zresztą po co. Od wieków wszyscy "demokraci" wiedzą, że ciemnotą łatwiej sterować.
  • ~Pi$_owski czekista
    (2019-03-28 09:02)
    Emerytów TAK. Najlepiej do pilnowania to emerytowanych klawiszy albo zomo...li. A jeszcze, na umowę zlecenie ochroniarzy z biedronki.
  • ~Maniuś
    (2019-03-28 08:47)
    CV: Jestem bezrobotnym. Mam ukończone pełne 6 klas podstawufki. Wreszcie nastała władza, która docenia moje umiejętności. Chętnie będę uczyć przyszłość naszego narodu liczenia na palcach, fikania przez kozły na sali wuefu i kopania gały. Od kiedy zaczynam ?
  • ~wasiawiak
    (2019-03-28 10:52)
    Mój ma 140 lat, też dzwonili, pytali czy ma jakąś kamienice jeszcze wolną?
  • ~Krystyna
    (2019-03-28 11:09)
    Chodzi o przyszłość N A S Z Y C H D Z I E C I . Powinna powstać ustawa uniemożliwiająca nauczycielom strajkowanie.
  • ~TTT
    (2019-03-28 08:26)
    Jak ktoś kto nie jest zatrudniony w szkole może tam kogoś zastępować :)
  • ~poeta
    (2019-03-28 09:17)
    Aktywistów z PRL mamy jeszcze pod dostatkiem - dał nam przykład prokurator Piotrowicz, jak kombinować mamy!
  • ~cyPiS
    (2019-03-28 08:21)
    łamistrajk pilnie poszukiwany

Może zainteresować Cię też: