MEN reguluje długość przerw w szkołach. Zapomina jednak o największej udręce uczniów: hałasie

| Aktualizacja:

MEN w trosce o uczniów reguluje długość i miejsce spędzania przerw. Organizacje rodziców alarmują, że zapomina jednak o najpoważniej udręce uczniów: hałasie.

wróć do artykułu
  • ~Ojczulek M.P.
    (2018-08-14 08:41)
    -Każdego z Tych fachowców pytam: ,,jak dzieci z klas pierwszych ,drugich ,trzecich ,mają ODREAGOWAĆ przymus siedzenia godzinę CICHO"?. Czy Oni byli IDEAMI ? A może to mają być ,,poprawnie myślące ROBOTY?".
  • ~Z.O.
    (2018-08-14 08:45)
    Poważnym problemem są meble szkolne, źle urządzone pracownie informatyczne. sale gimnastyczne w których zrezygnowano z parkietów na rzecz tworzyw sztucznych. Ale łatwiej zarządzać niż rozwiązywać rzeczywiste problemy.
  • ~Kk
    (2018-08-14 09:55)
    Kto jest autorem hałasu - rozwydzrzone dzieci. Więc tworzenie przepisów odnośnie budynków raczej tu nie pomoże...
  • ~SK
    (2018-08-14 10:54)
    Pod względem hałasu trzeba przebadać świetlice szkolne. Horror! Jak w tych miejscach dzieci mają odpocząć? A przygotować się do lekcji. Ścisk, tłok, mega hałas
  • ~mst
    (2018-08-14 11:03)
    Rodzicu krzyczysz na swoje dziecko? ono krzyczy na innych...
  • ~ala
    (2018-08-14 12:18)
    Pis doprowadził do zniszczenia edukacji poprzez durną reformę to co Zalewska teraz głupiego wymyśli nie ma już znaczenia.Współczuję rodzicom dzieci.Zwłaszcza tym którzy za 500 zł zmarnowali przyszłość dzieciom.
  • ~Ewa...
    (2018-08-14 13:08)
    A przeładowane plecaki ciężkimi książkami plus ćwiczenia plus zeszyt, niektórzy nauczyciele niestety nadal nie wiedzą co to jest książka w wersji cd, którą można wyświetlić na tablicy tak samo jak ćwiczenia
  • ~Stary belfer
    (2018-08-14 15:58)
    Moich uczniów nie musi zachęcać MEN do spędzania przerw na świeżym powietrzu. Tylko tam w spokoju mogą wypalić papierosa.
  • ~Hałas czasem jest dobry
    (2018-08-14 17:03)
    U mnie w klasie bez przerwy ryczą, żaden nauczyciel nie wytrzymuje, choć jesteśmy najstarsi to najgłośniejsi ale uwierzcie po 7 latach, ja wręcz bez hałasu się skupić nie umiem mi pomaga minimum 50 decybeli
  • ~Ferdek
    (2018-08-14 19:01)
    Biedny Dziennik i biedna opozycja , zawsze odwrotnie. To głupia rola, musicie się pogodzić ze PiS dba o ludzi.
  • ~Kasiek
    (2018-08-14 21:41)
    I w tym hałasie stoją również nauczyciele. Po 32 latach pracy w szkole niestety wyciszyć się w czasie urlopu po prostu nie da. Rodzice wchodząc do szkoły mówią jak wy tu potraficie pracować a później krytykują za długość czasu wolnego.
  • ~Gri.L
    (2018-08-15 21:24)
    Jedyny plus który tu widzę to szafki bo wiecie 37 godzin tygodniowo jakie mają obecnie 7 klasa i 3 gimnazjum daje trochę do myślenia że są wyczerpaniu po całym dniu w szkole i ich mózg pada jak Mucha.

Może zainteresować Cię też: