Zapraszamy na szkolenie online, podczas którego pokażemy jak ograniczyć nadmierne koszty przejazdów/podróży służbowych, zmniejszyć rachunki za usługi telekomunikacyjne i utrzymanie biura, a jednocześnie pracować wydajniej i wygodniej. Zaprezentujemy metody wykorzystania nowoczesnych i prostych rozwiązań Microsoft do organizowania interaktywnych spotkań online, szkolenia i sprawdzania wiedzy pracowników zdalnych, a nawet zdalnego wsparcia technicznego w obsłudze komputera i oprogramowania.

Reklama

Rozwiązania ujednoliconej komunikacji i współpracy pozwalają na organizowanie spotkań, szkoleń, a nawet sesji pomocy technicznej pomiędzy osobami przebywającymi w różnych miejscach. Szacuje się, że średniej wielkości przedsiębiorstwo może dzięki takim rozwiązaniom obniżyć koszty przejazdów nawet do 40%. Dzięki rozwiązaniom zdalnej komunikacji od Microsoft nie tylko zmniejszamy koszty, ale zwiększamy wydajność dzięki szybszemu podejmowaniu decyzji, krótszemu czasowi szkolenia pracowników i możliwości zdalnej pomocy przy obsłudze oprogramowania.

Po spotkaniu możliwe jest uzyskanie dyplomu Microsoft z ukończenia szkolenia w danym zakresie.

Zarejestruj się już dziś! >>

Rejestracja dostępna do 13 marca.

Jak to działa?

Nie musisz wychodzić z biura! Wystarczy, ze wcześniej zarejestrujesz się na warsztat. W kolejnym kroku podłącz się do e-szkolenia w podanym terminie jego prowadzenia - zawsze wygląda to tak, że dzień wcześniej dostaniesz link w mailingu, który automatycznie uruchamia program. Wchodząc na podany w mailingu link, będziesz proszony o podanie danych osobowych. Rejestrując się na wybrane warsztaty on-line może się logować przy pomocy konta Windows Live ID lub bez. Pamiętaj o włączeniu głośników w komputerze. To wszystko!

Możliwość rejestracji oraz terminarz kolejnych spotkań on-line dostępny jest na stronie: www.microsoft.com/poland/msp/warsztaty-online.aspx

Zapraszamy!

Źródło nieznane