W pakiecie Office 365 połączono przeznaczone dla struktur typu chmura wersje najbardziej zaufanych programów do obsługi poczty e-mail, komunikacji i współpracy, jakie oferuje firma Microsoft - Exchange Online, SharePoint Online oraz Lync Online - z dobrze znanym pakietem Office Professional Plus dla komputerów stacjonarnych.

Dodatkowo pakiet jest wyposażony w skuteczne zabezpieczenia, a Umowa dotycząca poziomu usług gwarantuje 99,9 procent czasu działania.

• Pakiet Office 365 oferuje nowe sposoby komunikacji. Użytkownicy korzystają ze wszystkich podnoszących wydajność funkcji pakietu Microsoft Office, a jednocześnie mają dostęp do usług przetwarzania w chmurze.
• Dostęp z dowolnego miejsca. Pakiet Office 365 pozwala korzystać z poczty e-mail, dokumentów, kontaktów i kalendarzy bez względu na miejsce pobytu. Pakiet Office 365 stanowi połączenie usług realizowanych w strukturze typu chmura z narzędziami biurowymi, z których pracownicy korzystają na co dzień.
• Współpracuje bez zakłóceń z aplikacjami Microsoft Office i innymi stosowanymi już w firmie programami.
• Bezpieczeństwo i niezawodność na poziomie korporacyjnym.
• Wydajność i kontrola infrastruktury informatycznej. Pakiet zapewnia stały dostęp do najnowszych aktualizacji oprogramowania Exchange Online, SharePoint Online i Lync Online, a także najnowszą wersję pakietu Office Professional Plus.
• Dzięki łatwej w obsłudze konsoli administracyjnej łatwiej zachować kontrolę nad funkcjami, ustawieniami i wdrożeniami w całej organizacji.
Powyższe oraz inne zagadnienia zostaną poruszone podczas bezpłatnego warsztatu on-line dedykowanego dla małych i średnich firm. Podczas spotkania będą mieli Państwo szansę zadać pytania naszemu ekspertowi.
Po spotkaniu możliwe jest uzyskanie dyplomu Microsoft z ukończenia szkolenia w danym zakresie.

Zarejestruj się już dziś! Rejestracja dostępna do 14 lutego pod adresem: https://msevents.microsoft.com/CUI/EventDetail.aspx?EventID=1032503229&Culture=pl-PL

Jak to działa?

Nie musisz wychodzić z biura! Wystarczy, ze wcześniej zarejestrujesz się na warsztat. W kolejnym kroku podłącz się do e-szkolenia w podanym terminie jego prowadzenia - zawsze wygląda to tak, że dzień wcześniej dostaniesz link w mailingu, który automatycznie uruchamia program. Wchodząc na podany w mailingu link, będziesz proszony o podanie danych osobowych. Do rejestracji na wybrane warsztaty on-line potrzebne będzie konto Windows Live ID. Pamiętaj o włączeniu głośników w komputerze. To wszystko!

Możliwość rejestracji oraz terminarz kolejnych spotkań on-line dostępny jest na stronie: www.microsoft.com/poland/msp/warsztaty-online.aspx