Rewolucyjny pomysł resortu Hall. Nie uwierzysz, co można robić w klasie

| Aktualizacja:

Resort edukacji szykuje niespodziankę. Zgodnie z nowym rozporządzeniem dotyczącym zajęć wychowania fizycznego od najbliższego roku szkolnego lekcje WF będą mogły odbywać się jako zajęcia klasowo-lekcyjne.

wróć do artykułu
  • ~Minister Korytarz
    (2011-07-13 13:12)
    Ja proponuję w TOALECIE!
  • ~17mw
    (2011-07-13 12:41)
    PO to najgorsze co mogło spotkać Polskę ,a patrząc na Panią i Pana Hall można się utwierdzić się w przekonaniu że wf naprawdę można prowadzić w klasie ,może na korytarzu a najlepiej dać sobie spokój.Program I klasy to żenada nie wspomnę że licencja na podręczniki to dzieło godne PO.
  • ~q-ku
    (2011-07-15 00:16)
    to manipulacja gazety
    dziennikarz napisał zmanipulował wypowiedz M Plesniara - widać to na forum tego stowarzyszenia - OSKKO
  • ~jolanta1
    (2011-07-14 08:52)
    wc - nie pisz bajek, nauczyciele potrafią obsługiwać komputer, ale o to przecież chodzi, żeby im znowu dowalić. Nauczycieli się zwalnia, a IV klasy szkoły podstawowej mają po 30 uczniów! Już widzę, jak w przyszlości Wasze dzieci będą wykształcone.
  • ~baba
    (2011-07-13 21:38)
    brawo Grabarczyk, brawo Hall, brawo Kopacz, brawo Tusk - niech nam żyje rząd nieudaczników !!!
  • ~wyborca 3
    (2011-07-13 14:34)
    Chyba wracamy do tego , co było 50 lat temu. Wtedy, z braku sali gimnastycznej, gdy była brzydka pogoda, to mieliśmy wychowanie fizyczne w klasie. Stawaliśmy miedzy ławkami i ćwiczyliśmy przysiady i różne wymachy. Czasami ławki szły na bok i na materacu ćwiczyliśmy przewroty. Nieraz też na lekcjach WF kopaliśmy ogródek szkolny, ale głównie to była gra w piłkę nożną, czasami nawet na śniegu.
  • ~wc3
    (2011-07-13 12:58)
    To straszne, nauczyciele też będą musieli się nauczyć obsługiwać komputery :-(
  • ~TOM
    (2011-07-13 12:46)
    to może w końcu przestańcie na nich głosować ?!?!?!?!?!?!
  • ~beta
    (2011-07-13 12:23)
    A PO juz negocjuje stolki z PSL i SLD nie czekajac na wygranie jesiennych wyborow. Jednym z ministrow ma byc gej Biedron. Zobaczymy wtedy zmiany programowe w nauczaniu naszych dzieci.
  • ~Monika
    (2011-07-13 11:37)
    Kolejny pomysl pani Hall, majacy na celu okaleczanie polskich dzieci!!!
  • ~Raczej zapłakać
    (2011-07-13 12:23)
    Kpina z dzieci , kpina z rodziców!!! Najwazniejsza walka z PIS, kościołem. Sprawy zadluzenia Polski, bezrobocia, drożyzny, przymusowej emigracji młodych, ośmieszania osób chcacych wyjaśnić tragedie smoleńska i bezprzykładne mataczenie nie licza sie w mediach, POwsko - SLDowskich hasłach. ...Dzieci maja się uczyć WF w przepelnionych salach a statystyki POtwierdzić dużą ilość pomieszczeń do WF.. Komedia czy tragifarsa...???Trzeba rodzicom raczej zapłakać...
  • ~hihi
    (2011-07-13 12:12)
    Kpina. Zamiast zmniejszyć liczebność dzieci na zajęciach w-f czy wybudować boisko, czy nawet osobna salę sportową to wciska ich do klasy. I co z zajęć ruchowych będą klaskać?
  • ~belfer
    (2011-07-13 12:08)
    W naszych szkłach niedługo będą tylko "lekcje WF" i wychowanie seksualne. Z tego drugiego przedmioty przewidziane są zajęcia praktychne. Tak nam doponóż Hall.
  • ~beta
    (2011-07-13 12:02)
    To wszystko jest robione dla dobra polskich biednych dzieci. Szkoly, ktore nie moga zapewnic sal gimnastycznych sa glownie w gminach o wysokim bezrobocie.Dzieci bogatych rodzicow nie maja takich problemow. PO robi wszystko dla dobra Polakow.
  • ~Poczet Obciachowców
    (2011-07-13 11:28)
    Pani Hall do dymisji natychmiast! Za kpiny ze społeczeństwa.
  • ~katar
    (2011-07-13 11:58)
    jednym slowem dziadostwo
  • ~nauczyciel
    (2011-07-19 14:02)
    Z tego obrazka klasy wynika, ze nie zostal rozwiazany problem dostarczenia swiezego powietrza i nalezy sie spodziewc, ze dzieci szkolne beda mialy rozedme pluc, a w przypadku grypy wszystkie natychmiast zachoruja i bedzie mozna zamknac szkole i wtedy Donek pochwali Kasie za potrzebne Polsce oszczednosci. Nawiasem mowiac, to pani minister Hall przechwala sie tylko, ze po poslaniu szesciolatkow do szkoly polskie dzieci beda konkurencyjne na zglobalizowanym rynku pracy. Wszak dzieci chinskie zaczynaja sie uczyc czytac i pisac w wieku trzech lat, a robia to pod opieka rodzicow. Kasia Hall powinna zaczac od wielkiej akcji uswiadamiania polskich rodzicow, bo inaczej i w nastepnym pokoleniu wiekszosc Polakow nie wyjdzie na Zachodzie ponad poziom hydraulika i pomocy kuchennej, a wyglada na to, ze i w nastepnym pokoleniu Polska bedzie eksportowac swoje bezrobocie.