Dostaną uniwersytecki dyplom za sprzedawanie na Allegro?

| Aktualizacja:

Pracownicy największego polskiego serwisu aukcyjnego będą prowadzili zajęcia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. 7 maja uczelnia oficjalnie otwiera nowy podyplomowy kierunek studiów e-biznes.

wróć do artykułu
  • ~E biznes
    (2011-04-12 09:39)
    Są różne kierunki studiów, niektóre bardzo absurdalne. Zastanawiam się kiedy wprowadzą studia o kierunku specjalizacja machania łopatą - z tytułem magistra łopaciarza. Taki kierunek powinien być nie kierunkiem studiów, ale jakiegoś kursu dla ludzi z średnim wykształceniem.
  • ~puknijta się!
    (2011-04-12 09:50)
    czy ktoś w Tuskopolandowym rządzie pamieta jeszcze jaka jest róznica między Uniwersytetem a szkołą zawodową? Widziano kiedyś absolwenta Oxfordu lub Yale na kierunku e-biznes? tam się studiuje "nieżyciowe" ale tradycyjne kierunki...
  • ~E.. tam, e -biznes
    (2011-04-12 11:29)
    Każdy pomysł jest dobry, aby wydoić kasę od młodych naiwnych. ponadto pewnie panowie z e-biznesu nie są zainteresowani szkoleniem swojej potencjalnej konkurencji jak np. polscy adwokaci, bo to oznacza mniejszą kasę.
  • ~aga
    (2011-04-12 11:49)
    kolejna fabryka bezrobotnych jak np: politologia ale mogę się tylko śmiać z ludzi studiujących na takich gniotach skończyłem politechnikę i mam i gdzieś eheheeh
  • ~eheheeh
    (2011-04-12 12:16)
    ~aga2011-04-12 11:49
    kolejna fabryka bezrobotnych jak np: politologia ale mogę się tylko śmiać z ludzi studiujących na takich gniotach skończyłem politechnikę i mam i gdzieś eheheeh

    Normalny to ty? Witaj bracie!
  • ~re magister bezrobotny
    (2011-04-12 12:55)
    ~magister bezrobotny2011-04-12 12:45
    nie mam znajomosci ani wujkow w rzadzie to nie mam pracy z moim dyplomem moge podetrzec sobie d... nikogo to nie obchodzi ze skonczylam kierunek ktory byl moim zamilowaniem i ktory zawsz chciala studiowac ludzie polska jest tylko dla analfabetow skoro rzadzacy sa po zawodowym to boja sie tych troche bardziej uswiadomionych polskie uczelnie nalezy pozamykac


    Niebezpieczeństwo jest duże dla rządzących, bo gdyby większość była wykształcona i i świadoma, to żaden złodziej ani kanciarz nie zasiadłby przy korycie, a to oznacza bezwład i paraliż władzy, co doprowadziłoby do anarchii.
  • ~Moron
    (2011-04-12 15:30)
    Wszystkiemu winne jest to, ze za studia płaci państwo. Gdyby student musiał z własnej kieszeni bulić za naukę, dwa razy by się zastanowił czy inwestycja mu się kiedykolwiek zwróci.
  • ~Genitaliusz
    (2011-04-12 21:12)
    Kolejny szumnie brzmiący gniot e-biznes.
    Ciekawy jestem czego tam będą uczyć, dogadali się, kadra profesorków piszących niezrozumiałe dla nikogo książki i kapitaliści z allegro. Interes jak interes, mają prawo.
    Zastanówcie się jednak drodzy studenci czy warto.
    Ja skończyłem PW i zarabiam 10 000 miesięcznie.
    Tylko ciężka praca coś da a nie smęcenie o e-biznesach
  • ~Andrzej z Kopalni Odkrywkowej
    (2011-04-12 21:22)
    Allegro to kapitaliści, wyzyskiwacze narodu polskiego i Polaków.
    Tylko Jarosław nas kocha.
    Jarek !
    Jarek !
    Jarek !
  • ~Słucham Jarka i Tuska a Bura nie
    (2011-04-12 21:29)
    Ta Jasne.
    Według mnie Jarek powinien skończyć taką szkołę i założyć stronę
    www.jarekallegro.pl mógłby handlować tam moherem, krzyzem z pod palacu i kawalkami odbytu.
    Co Wy na to ?

Może zainteresować Cię też: