• ~lis
    (2013-04-27 09:16)
    takich jaj nawet za komunistow nie bylo
  • ~tadek
    (2013-04-26 23:42)
    Jabłuszko, wiem, że rząd opłaca różne formy promocji posyłania sześciolatków do 1. klasy. Czy Ty wiesz coś na ten temat?
  • ~dziadek
    (2013-05-20 10:27)
    Towarzyszu I sekretarzu Tuseku,
    odwalcie się od moich wnuczek !!!
  • ~profesor
    (2013-05-05 07:55)
    Wszysko sie zgadza. Dzieci 6 letnie nie powinny zaczynać nauki w szkole, ale to kolejny rok, gdy burzy się organizację pracy szkoły. Sytuacja nie dotyczy dużych szkół, ale w małych wiejskich szkołach gdzie jest mało dzieci z rocznika dochodzi do sytuacji, że w klasie może być 5 uczniów. I co wtedy? Nauczyciel nie ma pracy, a dzieci dowożone sa do sąsiedniej szkoły. Czy to w porządku?
  • ~rodzic
    (2013-05-02 12:21)
    Mój synek jest z 27 lipca i w życiu nie zgodzę się, żeby jako 6 latek poszedł do 1 klasy. Uważam, że to TOTALNA IGNORANCJA ZE STRONY RZĄDU i WYJĄTKOWO PERFIDNE wprowadzanie naszych dzieci wcześniej w TRYBY OBOWIĄZKÓW I PRACY ZAWODOWEJ. NIE, NIE i JESZCZE RAZ NIE!!!
    ZMNIEJSZCIE SOBIE PENSJE, PREMIE I DODATKI to wtedy pojawią się pieniądze w budżecie i ODPIER...CIE SIĘ OD NASZYCH DZIECI!!!
  • ~maks
    (2013-05-01 10:47)
    a RPO co na to?
  • ~mama dziecka 2008.04.25
    (2013-04-30 00:41)
    a na moim dziecku z 25.04 to mozna ekspeprymentwać, tak?
  • ~biedni, mali ludzie
    (2013-04-29 19:17)
    Partia potrzebuje mas pracujących, więc "reforma" musi być. Partia wie lepiej. Członkowie wszystkich partii to grupa około 300 tys. ludzi, natomiast wolnych i bezpartyjnych obywateli głosujący jest 30 mln. Partię trzeba wyżywić, a dzieci w kołchozie edukacyjnym odnajdą "tożsamość" państwową.
  • ~REFERENDUM
    (2013-04-29 11:50)
    Zbierajmy podpisy, mogą się podpisywać wszyscy mający prawo wyborcze, nie tylko rodzice jak uważa większość ludzi. DAJCIE NAM PRAWO WYBORU
    www.rzecznikprawrodzicow.pl
  • ~Tak dla referendum
    (2013-04-29 11:56)
    Nikt tu nie zabranie wysyłania 6 latków do szkół. Walczymy o prawo wyboru. Wszyscy wypowiadający się za wysłaniem 6 latków do szkoły sami o tym zdecydowali na podstawie swoich obserwacji jak rozwija się ich dziecko i czy jest gotowe by pójść do szkoły więc i nam nie odbierajcie takiej możliwości.
    DAJCIE NAM PRAWO WYBORU