• ~yeti
  (2011-07-20 21:05)
  Zacznijcie w końcu uczyć a nie tylko trzepać kasiorę na uczniach. Według mnie pomysł z książkami w formie elektronicznej jest po prostu głupi. Dzieci będą tylko traciły wzrok gapiąc się w monitory. Oczywiście będzie garstka autorów nowych podręczników, którzy zarobą niezłą kasę. O treści i jakości tych podręczników nie ma się co wypowiadać, bo przez ostatnie lata MEN pokazało, że nad tym nie panuje. Zresztą MEN nie panuje nad niczym.
 • ~moim zdaniem
  (2011-07-20 21:22)
  Sprawa jest bardzo prosta: 16 książek do pracowni np j.polskiego. Nauczyciel rozdaje podręczniki na początku lekcji, zbiera pod koniec. I tyle. Dzieciak nosi tylko ZESZYT. jeśli coś tam w książce było zaznaczane - dzieciaki maja aparaty fot w telefonach - zdjęcie i już.

  Nauczyciel posiada w pracowni komplet 16 podręczników dla każdego poziomu.
  Sprawa prosta.
 • ~obserator
  (2011-07-20 21:25)
  po co uczniowie noszą podręczniki do szkoły? Nawet tego MEN nie wie, a bierze się za reformę...
 • ~Aga
  (2011-07-20 21:26)
  To co dalej?, zlikwidujmy szkoły e-learning wystarczy !
  IDIOCI< IDIOCI< IDIOCI
 • ~ala
  (2011-07-20 21:59)
  MEN nie panuje nad edukacją,powinien być klasyczny 1 podręcniik dla każdego przedmiotu na niższych i na średnich poziomach nauczania,ew.do dokupienia w formie elektronicznej na tzw.nowinki np w postaci płyty.Eksperymenty pseudoreformatorów(utworzenie gimnazjów,eksperymenty z matematyką na maturach jako prrzedmiotu obowiązkowego,a nawet jej likwidacji,6-latki do szkoły,...)przyprawiają o ból żołądka nas rodziców,ucniów i nauczycieli,ale kto by się tym przejmował,ważne aby znajomi królicka kasę zrobili...
  (
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.