Edukacja seksualna w szkołach. Bp Mendyk: Skutki jej wprowadzenia na Zachodzie są przerażające

| Aktualizacja:

Rodzice muszą wiedzieć, czego uczy się ich dzieci, kto prowadzi zajęcia, jakie ma do tego przygotowanie i kompetencje – podkreślił w rozmowie z PAP przewodniczący Komisji Wychowania Katolickiego KEP bp Marek Mendyk.

wróć do artykułu
  • ~Krystyna
    (2019-08-26 08:33)
    Przed wprowadzeniem edukacji seksualnej do szkół i przedszkoli trzeba się dobrze zastanowić nad jej skutkami. Wśród "edukatorów seksu" świetne pole do popisu mają dewianci seksualni różnej maści. I to jest jedno z największych zagrożeń !!!
  • ~Adert
    (2019-08-26 09:11)
    Koniobijcy w sukienkach z kk mają o seksie "najgłębszą" wiedzę, jak również o rodzinie, wychowaniu i wyposażaniu dzieci.
  • ~europejka
    (2019-08-26 09:55)
    Biskupku, a co ty wiesz o edukacji seksualnej w europejskich szkolach? i o jej rezultatach? Dalej kultywujesz ciemnogrod i klamiesz na kazdym kroku.
  • ~KRYSTEK
    (2019-08-26 09:13)
    WSZYSTKO MA BYC JAK CHCA LGBT TO JUZ NIE JEST SMIESZNE LECZ STRASZNE ABY W WIEKU PRZEDSZKOLNYM UCZYC DZIECI O SEKSIE TO DOPIERO JEST W PROWADZNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NA PRZYRODZIE , BIOLOGI A POTEM NA ANATOMI JEST JUZ PRZYSTOSOWANIE DO ZYCIA TO ONI JESZCZE CHCA WYMYSLAC TYLKO PO TO ABY ZATO BRAC KASE
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-08-26 11:33)
    Klechy wolałyby żeby edukację seksualną dzieci odbierały od proboszczów na parafiach. WON zboki od naszych dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~iokl,.
    (2019-08-26 08:24)
    Co prawda moje dzieci byly w szkole juz dosc dawno, ale nie przypominam sobie, zeby mialy zajecia z seksuologii. Mialy za to religie, na ktorej nie uczono ani poboznych piesni, nie interpretowano biblii, nie uczono 10 przykazan itd itp, tylko zajmowano sie Marksem albo produkcja alkoholu.........
  • ~Olucha
    (2019-08-26 15:55)
    Jak zwykle średniowiecze
  • ~Wojtek Turski
    (2019-08-27 12:48)
    Tylko rodzice mają prawo oraz wiążącą się z tym odpowiedzialność wychowania i kształtować dzieci na własne podobieństwo. Państwu nie powinno sprawiać to problemu, ani rożnicy.

Może zainteresować Cię też: