Kurator oświaty o edukacji seksualnej: Kaleki psychiczne z młodych ludzi potem zostają

| Aktualizacja:

Edukacja seksualna w szkołach – to temat, do którego na antenie Radia Maryja odniosła się małopolska kurator oświaty Barbara Nowak. "Psuje się ich psychikę. Kaleki psychiczne z tych biednych młodych ludzi potem zostają" - tłumaczyła. 

wróć do artykułu
  • ~JA:
    (2019-09-01 19:55)
    Jestem tego samego zdania, co pani kurator.
  • ~JA:
    (2019-09-01 19:52)
    Do ~Qwer: z toba tez jest wszystko w porzadku, tylko ty nie wiesz, ze jestes glupi. Przyjemnie ci teraz, jak ciebie ktos wyzywa? Jak chcesz dyskutowac to rob to bez wyzwisk. Bardzo przepraszam, ze musialam taka metode zastosowac, ale chcialam ci pokazac, jak to dziala, jezeli dotyczy nas bezposrednio.To boli i nazywa sie mowa nienawisci. Tak sie nie robi, to jest zle.
  • ~habor
    (2019-09-01 19:52)
    Widać i czuć z daleka, że łojciec na dobre rozprawiczył jej mózgowe trzewia! Tylko co ta mentalna deflorantka spod krzyża robi w oświacie?!
  • ~Mok
    (2019-08-30 23:03)
    Nieszęsna, pikna inaczej pisowska bezrozumna kobitka
  • ~Irena
    (2019-08-30 11:21)
    Nic dodać nic ująć - została wyedukowana w kościele.Kaleka seksualna.Żenada.....
  • ~Mir
    (2019-08-30 10:58)
    Polecam zapoznać się z podręcznikami do rzekomej edukacji seksualnej, które funkcjonują na Zachodzie.
  • ~Daria
    (2019-08-30 00:00)
    Przecież są kursa przedmałżeńskie.
  • ~korek
    (2019-08-29 16:54)
    bardzo lubie taka gadke gdzies na zachodzie ktos badal i wybadal to co mnie pasuje czysty klerykanizm
  • ~I.W.
    (2019-08-29 16:34)
    Kraków... Kolebka polskiej inteligencji, nauki, kultury... Skąd ta pani się tam wzięła???😞
  • ~Emil
    (2019-08-29 15:03)
    W ciaze zachodzi sie za pomoca ducha swietego nie przez seks,taka jest teoria gloszona przez Radio wielebnego 😈
  • ~Bingo
    (2019-08-29 11:05)
    Najgorzej że na lekcjach religii robia owce do strzyżenia i kaleki psychiczne.
  • ~Adert
    (2019-08-29 00:08)
    Czyżby ta pani była ofiarą braku jakiejkolwiek edukacji, o podstawowej nie wspomnę. Takiego steku bzdur to nie słyszałem. Czekałem na sugestię, że to kościół jest najwłaściwszym miejscem na edukację seksualną, tak w słowie jak i w czynie. A zapewne ta pani zna tą edukację z autopsji.
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-08-28 21:58)
    Po przeczytaniu tej wypowiedzi zastanawiam się czy naprawdę mamy 2019 r. czy może 1919...
  • ~koneser
    (2019-08-28 21:08)
    Czego oczekiwać po sługusach Dobrej Zmiany? Podległe ministrowi Ziobro, premierowi Morawieckiemu i prezesowi Kaczyńskiemu mściwe pisowskie zbiry podawały internetowej hejterce dane PIĘCIO-LETNIEGO syna sędzi, na którym chcieli się zemścić. Kiszczak byłby dumny z Dobrej Zmiany.
  • ~Brygida
    (2019-08-28 02:57)
    Co za bzdety opowiada. Rece opadaja ja rozmawialam z moimi corkamoi bardzo szczeze i dokladnie co dalo rezultat w wieku 26 lat wyszla za maz za 3 lata urodzila syna wszystko jest oky mozna ? Mozna!!!! ALE wielu rodzicow tego nie robi i dlatego w szkole piwinny byc takie lekcje nie bylo by ciaz w wieku 14. 16 lat cale zycie zmarnowane i plany zyciowe
  • ~broniarz2
    (2019-08-27 19:04)
    Głupota lewackiego hejtu jak na dłoni. Wszyscy uprawialiśmy przez tysiące lat seks bez edukacji. Może wam jest potrzebna. Ale na pewno nie waszym dzieciom. Już wszystko wiedzą.
  • ~e-PiSkopata
    (2019-08-27 17:34)
    Ta kobieta to dowód na to że katolickie wychowanie tworzy kaleki umysłowe. Ludzie którzy twierdzą że wierzą w niepokalane poczęcie i przemianę wody w alkohol mają nam mówić jaki jest świat i organizować nam Polskę.
  • ~Piotr 82
    (2019-08-27 12:23)
    A jak ktos tak chwali ,to niedlugo juz pocieche za reke i na nauki do seks edukatorow i latarnikow
  • ~Piotr82
    (2019-08-27 12:15)
    Na zlosc pisowi odmroze sobie uszy,czytaj -zrobie z siebie idiote.Tak to wyglada coraz czesciej ostatnio.Jak i co tu bronic?Karta lgbt,standardy who ?To syf aby i ferment.
  • ~Piotr82
    (2019-08-27 12:01)
    Ludzie,w glowach wam sie cos porobilo?Co to za komentarze.Wstyd za niekturych i smutno tez.To i owo mozna by jej powytykac pewnie ale..Wychowanie seksualne w nowej odslonie lgbt to krzywdzenie dzieci!Anty dyskryminacyjne?Smiech.Co trzeba miec w sercu,aby dzieci uczyc tego.Standardy Who?Ktos nie wie jak taka nauka wyglada lub nie rozumie to niech nie pisze lepiej nic. Bo wstyd

Może zainteresować Cię też: