Zalewska: Jest gotowy projekt nowelizacji Karty nauczyciela, który realizuje porozumienie z Solidarnością

| Aktualizacja:

Projekt nowelizacji ustawy Karta nauczyciela, który realizuje porozumienie zawarte z Solidarnością, jest już gotowy. Wszystko wskazuje na to, że zostanie złożony w Sejmie jako projekt poselski. Decyzja zapadnie w tym tygodniu – powiedziała PAP minister edukacji Anna Zalewska.

wróć do artykułu
 • ~GODNOSC NAUCZYCIELA
  (2019-05-17 07:48)
  Godnosc nauczyciela to status urzednika panstwowego z wysoka placa i z emerytura w formie stanu spoczynku /70-75% ostatniego wynagrodzenia/ - tak jak w Niemczech.
 • ~Nauczyciel
  (2019-05-17 10:53)
  Tym pomysłom i tej pani już podziekujemy..
 • ~obserwator życia
  (2019-05-17 15:06)
  Pani Anno! Jest Pani osobą niby wykształconą a pozwala aby takie dyrdymały były Pani pomysłem. Wszystko rozumiem, że brak pieniędzy jest głównym powodem poniżającym polskich nauczycieli mających wpływ na myślenie pro polskie i wychowanie naszych dzieci na porządnych ludzi. Dlaczego wydajecie pieniądze podatników, którzy ciężko pracują, części zdegenerowanej / Około 30% populacji - wynika z mojej obserwacji/a mającej b. dużo potomków rodzinie? Dajcie pieniądze wspomagające tym , którzy chcą pracować i pracują. Wie Pani dlaczego na świecie spada spożycie alkoholu a w Polsce wzrasta? Dlatego, że pieniądze tak hojnie rozdawane przez dobrą zmianę są przeznaczane w części /znacznej/ na ten cel. Czy to ma być elektorat dobrej zmiany?. Nad polskie morze/Bałtyk/ przestałem jeździć od momentu /a jeździłem przez 25 lat/ kiedy zaobserwowałem rodziców idących na plażę z 5 dzieci i jedno w wózku, którym nie przeszkadzała obecność innych wczasowiczów idących w tym samym kierunku, czuli się bardzo szczęśliwi i wyluzowani używając przez całą prawie drogę słów, których w 5% użyłem w swoim życiu. Jeżeli ma Pani jakieś wątpliwości co do mojej prawdomówności to niech zechce pofatygować się na kilka dni do m. Białogóra posiedzi na ławce i posłucha co pieniądze ,,dobrej zmiany" robią z ludzi. Dzieciom pieniądze się należą ale te które zarabiają rodzice! Pomoc ,,dobrej zmiany" powinny trafić do żłobków i przedszkoli a rodzice do roboty! Przypatrzcie się ,,komunistycznym" Chinom, jak pracujesz masz dostęp do ograniczonych dóbr, jak nie pracujesz /będąc zdolnym/ twoja sprawa!!!

Może zainteresować Cię też: