Kukiz, mąż nauczycielki, radzi jak rozwiązać spór. Oto LIST do protestujących

"Szanowni Nauczyciele, nie dajcie się rozgrywać politycznie!" - tymi słowami rozpoczyna się list, który Paweł Kukiz, skierował do nauczycieli.

wróć do artykułu
  • ~sajgonka
    (2019-04-15 16:58)
    Kim trzeba być aby sugerować, że setki tysięcy polskich nauczycieli są tak głupi aby dawać się komukolwiek rozgrywać politycznie? Nie wszyscy są tacy jak pan, panie Kukiz!
  • ~Nauczyciel akademicki z wieloletnim stażem.
    (2019-04-15 16:56)
    PiS uruchamia wszystkich swoich sprzedawczyków - wierchuszka z Solidarności nie wystarczyła aby złamać nauczycieli, więc sięgają po wypróbowanego w boju towarzysz Kukiza. PRECZ OD NASZYCH DZIECI panie Kukiz, przecz od szkoły, od naszego życia? Miał pan okazję pokazać co ma pan między nogami gdy decydowała się sprawa referendum dot. pseudo-reformy edukacji. Ale wówczas jakoś pana ani referendum ani edukacja nie interesowały - PROSZĘ TERAZ MILCZEĆ!
  • ~peło to dno
    (2019-04-15 18:39)
    jak ja bym był premierem to piłka byłaby krótka. zbrodniarz jutro na kolanach do kancelarii premiera i podpisujesz porozumienie, jeśli nie zrobisz tego jutro to za każdy dzień opóźnienia odejmujemy 1 % wzrostu płac. nauczyciele sami by ma kopach zagnali zbrodniarza do podpisania porozumienia i to jutro z rana
  • ~Krystyna2016
    (2019-04-15 16:56)
    Niestety totalny upadek etyki nauczycieli ,strajk sie skończy wcześniej lub póżniej ,a jak oni będą mieli czelność wymagać od uczniów sumienności ,uczciwości,rzetelności .A co zrobią jak uczniowie z rodzicami zastrajkują przeciwko byle jakiej pracy i zwrotu wydanych pieniędzy na korepetycje bo się nauczyciel nie wyrobił z materiałem i omówił go po łebkach..Do zawodu nauczyciela trafiają od lat nie ciekawa osoby pod każdym względem
  • ~Wilga
    (2019-04-15 16:54)
    Rozwiązać ZNP a towarzysza Broniarza siup do ciupy a potem przed prokuratora za zakłócanie ładu społecznego i utrudnianie młodym ludziom edukacji w państwowych szkołach.
  • ~Alina
    (2019-04-15 17:55)
    Panie Pośle , na nic te apele. Nauczyciele pokazali że większa część z nich powinna zmienić zawód, ale jeszcze postanowili skompromitować się do końca/ przy aplauzie i poparciu ulubionej tvn/
  • ~Zepp
    (2019-04-15 16:44)
    Kukiz, przystawko, zamień się na pensje z nauczycielem
  • ~oddajcie 50% kasy dla nauczycieli strajkujących
    (2019-04-15 17:04)
    Łamistrajki w tym uczący religi i ci co wzieli kasę za egzaminy - pokażcie jak się solidaryzujecie z nauczycielami i oddajcie 50% kasy dla nauczycieli strajkujących !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~silikonowa zuzanna
    (2019-04-15 17:10)
    O, to ten co pali ale się nie zaciąga...
  • ~rozne sa ceny aluminium z puszek, ale sa i to wazne
    (2019-04-15 18:16)
    u nas w miasteczku, to praktycznie obecnie jak nauczyciele nie pracuja to poza urzedami juz prawie nikt nie pracuje, ludzie przyjechali na swieta do rodzin , chodza i rozgladaja sie, ze pusto, a ciezarowki z piwem stoja pod sklepami, oj bedzie sie dzialo, i na puszkach bedzie mozna niezle zarobic, bo potem to dopiero podczas majowki moze kapnie
  • ~zin
    (2019-04-15 17:53)
    ales ty Kukiz glupi rzad olewa ZNP a jakby mial traktowac powaznie nauczycieli nie zrzeszonych
  • ~cyc
    (2019-04-15 18:08)
    Paweł to tak na trzeźwo ?
  • ~qwerty
    (2019-04-15 18:00)
    Bodajże rok temu abiturientka wniosła pozew ponieważ zabrakło jej 1 pkt. z egzaminu co miało jakiś tam dla niej niekorzystny skutek. Podejrzewam, że w tym roku uzbierane przez ZNP już 5 mln. zł pochłonie zaspokojenie roszczeń pozostawionych na bruku tegorocznych maturzystów. Bądźcie więc hojni.
  • ~miś
    (2019-04-15 20:01)
    Popatrzcie ilu trolli wypuścili na fora. I plują. Na to kasy im nie żal.
  • ~krystyna pwłowicz
    (2019-04-15 21:26)
    kukiz płatny pisowski pachołek
  • ~KoniecPISu
    (2019-04-15 21:08)
    nadchodzi.
  • ~Hajmdal
    (2019-04-15 19:26)
    Jak po maturach, egzaminach i promocji mają niby "zaostrzyć"?? Kukiz kiedyś fajnie śpiewał ale to było kiedyś.... teraz tylko cichutko nuci w duecie z pisem...
  • ~belfer
    (2019-04-15 18:08)
    Towarzysza Zbrodniarza i kolegow sadzic powinni rodzice o duze szkody moralne mlodziezy, gora zwiazkowa powinni placic za te szkody z wlasnych pieniedzy , towarzysz Zbrodiarz zapomnial ze kij ma dwa konce
  • ~J.B.
    (2019-04-15 18:51)
    Ma Pan racje.Ten biedny prezes ZNP to Marionetka.Sznurkami pociaga Tusk,Schetyna i ten Autor puczu Kramek-wyslali slugusa Merkel i Macrona,oszoloma lewackiego Timmermansa. Zawiodly bojowki KOD-u i Farmazona zabraklo.Kolejna kompromitacja.Kto teraz?
  • ~andy
    (2019-04-15 20:17)
    kukiz dalej niewytrzezwial ...

Może zainteresować Cię też: