Z kredytu na kredyt, z oszczędności po zmarłej... Szkoła przetrwania nauczycieli

| Aktualizacja:

Mam już dosyć kupowania w Biedronce pizzy za 8 zł na obiad dla pięcioosobowej rodziny – mówi nauczyciel z 15-letnim stażem. Nie chciał strajkować, ale wie, że musiał. 

wróć do artykułu
  • ~Torba i kij.
    (2019-04-13 15:15)
    Wielu tu na forum wytyka, to i owo nauczycielom,skoro tak,to dlaczego nie zajmniecie ich miejsc w szkolach ?.Mysle ,ze caly aparat jednej slusznej partii,w koncu doprowadzi was do pozycji,z ktorej wyjscia nie bedzie.Co wtedy ?.
  • ~Kinga
    (2019-04-13 13:30)
    do roboty nauczycielskie nieroby! Pracujecie najmniejsza ilosc godzin w calej Europie!
  • ~peło to dno
    (2019-04-13 13:33)
    no jeśli tak to ta mierzwa nauczycielska zadłuża siebie i państwo. pieniędzmi trzeba umieć obracać
  • ~Marianna z Człuchowa
    (2019-04-13 14:08)
    Wiadomo, że na pedagogike szły najwieksze tempaki bo najlatwiej bylo sie dostac. Zwłaszcza tym ze wsi. Nie podskakujcie tylko do roboty.
  • ~Tak było..
    (2019-04-13 14:37)
    8 zł-gar dobrej zupy.Nie było kasy to tak gotowałam i nikt z rodziny nie narzekał.Rękawy się zakasało i do roboty,a były gorsze czasy niż teraz.
  • ~apacz
    (2019-04-13 14:53)
    kup schab za 10 zł.kilogram będziecie mieli dwa dni z głowy tylko trzeba mieć zdrowe łapy do roboty z żoną ę i ą przez słomkę
  • ~alonso
    (2019-04-13 14:47)
    powiedz jeszcze ,że jak idziesz nauczać do szkoły to buty pożyczasz od sąsiada dno
  • ~Pola
    (2019-04-13 14:28)
    Po występach śpiewnochlewnych i brataniu się z Kodziarzami stracili$my szanowaną do nie dawma elitę wstyd!!pola
  • ~W
    (2019-04-13 17:19)
    A ile ta kobieta zarabia z korepetycji bez zglaszania do Urzedu Skarbowego co miesiac?. Znam wielu nauczycieli dla ktorych pensja ze szkoly jest dodatkiem do kosmetykow lub piwa.
  • ~Na prawo na lewo i w co ?.
    (2019-04-13 15:24)
    Odnosnie moralnosci ,a w szegolnosci tzw.rozwodnikow ,to prawa reka prezesa ,ktora zginela w katastrofie smolenskiej kim byla ?.Ilu takich jest w szeregach jedynej slusznej partii ?,w instytucjach panstwowych.Caly czas kodowcy ,Kijowski itd.Przypatrzcie sie tylko co wyprawia corka prezydenta tysiaclecia !.M.D ,juz jest osadzony ,nie !,wiele afer finansowych nie wyjasnionych, a prokuratura szuka czego,kto z kim spal !.
  • ~Zniesmaczony
    (2019-04-14 19:29)
    Pisowskie trolle znów plują jadem.

Może zainteresować Cię też: