Końca strajku nie widać. Zagrożona matura i klasyfikacja uczniów? [WIDEO]

| Aktualizacja:

"Prezydium Zarządu Głównego ZNP postanowiło kontynuować strajk i wystąpić do Prezesa Rady Ministrów o natychmiastowe podjęcie rozmów z udziałem mediatora zewnętrznego" – poinformował w piątek prezes ZNP Sławomir Broniarz. Ocenił też, że z powodu protestu nauczycieli przeprowadzenie matur jest zagrożone.

wróć do artykułu
  • ~77deluxe
    (2019-04-12 14:32)
    Nie martwić się, konec juz widać, dla PiS !!!
  • ~peło to dno
    (2019-04-12 13:57)
    no cóż czasem trzeba zrobić coś dla swoich dzieci, nawołuję rodziców maturzystów do stawienia się przed szkołami swych dzieci i zadawania wchodzącym rozradowanym uczycielom jednego pytania : czy pan pani sklasyfikował uczniów klasy maturalnej jeśli odpowiedź będzie na nie to zastosowanie "prawa linczu" jest konieczne
  • ~toja
    (2019-04-12 13:55)
    Czy to nauczyciele czy teroryści?
  • ~Andy
    (2019-04-12 13:58)
    Mam nadzieje, ze rzad nie ugnie sie pod oczekiwaniami politykow z ZNP. Tyle wam zycze nauczyciele.
  • ~anty_błazen
    (2019-04-12 13:54)
    SPRYWATYZOWAĆ! A Broniarz do roboty niech idzie.
  • ~Stary pies i jeszcze zły...
    (2019-04-12 14:05)
    Całe to towarzystwo odmawiające uczniom klasyfikacji powinno się natychmiast wyrzucić na zbity pysk....
  • ~Emerytka
    (2019-04-12 14:07)
    Pozwalniać wszystkich, za dobrze się mają. Bzdurą jest przygotowywanie się do lekcji, klepią to samo od wielu lat.
  • ~antyPiterek
    (2019-04-12 13:54)
    terror nuczycielski nie ustaje nawet w weekndy
  • ~ajax
    (2019-04-12 14:29)
    Czego oni chcą?!Przecież już w 2015 roku Minister Edukacji w rządzie PO-PSL Joanna Kluzik-Rostkowska mówiła, że blisko 60% nauczycieli zarabia 5 tys. złotych.Co, to dla nich dalej mało za mniej jak 100 godzin pracy miesięcznie!?
  • ~antyPiterek
    (2019-04-12 13:57)
    nauczyciele w wielu wypadkach sprytnie przejeli od rodzicow 500+ (i nikt temu sie nie sprzeciwial i nie komentowal) no to sie rozgrzali sukcesem, i teraz siegaja wprost po pieniadze panstwowe, juz bez posrednictwa rodzicow
  • ~student
    (2019-04-12 15:14)
    W Niemczech zakaz strajku nauczycieli. W opresyjnej Polsce jeden Broniarz trzęsie nauczycielami, dziećmi, młodzieżą, rodzicami i rządem. Rządem który właśnie podwyższa płace. Czy kasa ZNP wytrzyma pozwy o odszkodowania w wypadku blokady matur.
  • ~troskliwy
    (2019-04-12 15:00)
    Zaplanowany strajk , bez względu na propozycje rządu, nauczyciele wodzeni za nos przez sprytnego POlityka. Wściekłość z udanych egzaminów gimnazjalnych wyzwala irracjonalne pomysły o zablokowaniu matur. To już jest sprawa prokuratora w przypadku straty roku.
  • ~skoblar
    (2019-04-12 14:19)
    Wy redakcyjne łajzy.Wycinacie posty, blokujecie kliki na poparcie i ten artykuł - tylko hejt na rząd! A wariat Broniarz terroryzuje 350 tys. dzieci.
  • ~Tomasz41x
    (2019-04-12 15:17)
    Olac nauczycieli. Tak samo, jak oni olewaja teraz nasze dzieci. Wielki szacun dla tych nauczycieli, ktorzy przeporwadzaja egzaminy. Reszta to wywloki, ktore stracily resztki sumienia.
  • ~Strajk.
    (2019-04-12 15:26)
    W Niemczech nauczycielom nie wolo strajkować.
  • ~uczen
    (2019-04-12 15:33)
    Der Dziennik ma dziwna maniere do straszenia,szczegolnie w tytulach,na to mozna tylko powiedziec nie strasz,nie strasz bo sie ................
  • ~Bumtralal
    (2019-04-12 15:15)
    Zabawnie los obnażył jak ZNP nie potrafi poprowadzić skutecznie strajku. Wypasieni związkowcy z lat komuny, którzy nie posiadają żadnych doświadczeń w prowadzeniu sporu zbiorowego. Ślepy Broniarz sądzi, że nauczyciele wykończą swoich uczniów zmuszając ich do powtarzania roku, bo nie dopuszczą ich do matury?! Co za bajkopisarz.
  • ~kasia
    (2019-04-12 15:36)
    proszę rodziców taczki porządny kij i odwiedzić to CIAŁO PEDAGOGICZNE które już całkiem oszalało nie dajcie skrzywdzic naszych dzieci
  • ~wiedzłaem że to nadzwyczajna kasta
    (2019-04-12 15:35)
    to lewacki worek bez dna można na nich łóżyć a oni zawsze mają malutko bo nabrali kredytów
  • ~On
    (2019-04-12 13:56)
    Brawo, nauczyciele, nie poddawac sie, nie ulegac, dac Pisowi po ry....j.....u, bo im sie nalezy!

Może zainteresować Cię też: