Co z egzaminem ósmoklasisty? Szef CKE: Nauczyciele mają w sobie konflikt moralny

"Jest zapewnienie wojewodów i kuratorów, że zespoły nadzorujące na egzamin ósmoklasisty, który ma odbyć się w 15, 16 i 17 kwietnia, są zabezpieczone" - przekazał w czwartek dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Marcin Smolik. Zastrzegł jednak, że sytuacja jest dynamiczna.

wróć do artykułu
  • ~J.B.
    (2019-04-11 19:25)
    Szkoda nauczycieli,to porzadni ludzie ale dali Sie wciagnac w polityczna zawieruche kochanego Grzesia i Tuska.Oni dbaja o wlasna kase a nie o uczniow i nauczycieli.
  • ~jagoda from USA
    (2019-04-11 19:47)
    to nie sa nauczyciele to jest gromada ludzi ktorym nie zalezy na uczniach. taki strajk w czsie egzaminow w usa doprowadzl by do zwlnienia wszstkich .polska to kraj pelen komunistow i to oni robia co chca pod wodza tuska i partia PO ktorzy juz dawno sprzedali POLSKE niemcom bez jednego wystrzalu
  • ~haha
    (2019-04-11 20:15)
    ...wreszcie nas będą leczyć dobrze zarabiający lekarze i uczyć dobrze zarabiający nauczyciele. Kto i kiedy to powiedział? 14 lat temu Tusk podczas swojego kilkugodzinnego pierwszego expose jak został premierem. To czemu teraz strajkujemy???
  • ~ja ja
    (2019-04-11 20:20)
    "Strajkujący" nauczyciele z ZS nr 2 w Stargardzie jadą sobie do SPA. Coś jak Rychu z Aśką na Maderę w czasie pierwszego puczu.
  • ~xyz
    (2019-04-11 20:19)
    Ale korepetycji za kasę udzielają i nie strajkują.W szkole się nie uczy dzieci bo i po co. Kto chce i ma szmal przyjdzie do pseudo nauczyciela i douczy swoją pociechę.
  • ~Alina
    (2019-04-11 21:23)
    Ogladaliscie ich którą się chwalą? To jest poniżej poziomu normalnego człowieka. I tacy ludzie maja uczyć nasze/wasze/ dzieci? Naprawdę tego chcecie?
  • ~Maturzyści wszyscy idą teraz na studia pedagogiczne !!!
    (2019-04-11 21:25)
    Maturzyści wszyscy idą teraz na studia pedagogiczne !!! Chcą być nauczycielami Rodzice twierdzą, że to dobry zawód, mało się pracuje a dużo zarabia. A dzieci w szkołach są teraz super grzeczne tak jak ich rodzice !
  • ~remek
    (2019-04-11 19:33)
    To nie nauczyciele są odpowiedzialni za strajk tylko pisowska sitwa, która defrauduje pieniądze na kiełbasę wyborczą, krowy i świ.nie zamiast płacić uczciwie ludziom za ich pracę.
  • ~edyta
    (2019-04-11 23:17)
    Nauczyciele z Gorzowa Wielkopolskiego pokazali jaki poziom intelektualny i moralny reprezentuje to środowisko. Kim trzeba być żeby się w ten sposób zachować ?????
  • ~J.b.
    (2019-04-11 23:21)
    ZNP to post PZPR i KOD-to totalsi wczorajsi i dzisiejsi.Szkoda ze pedagodzy dali Sie w ta afere wciagnac.Spytajcie Sie lepiej kochanego Grzesia albo Kijowskiego co dalej robic.
  • ~dostali kasę 1500 zł - może aby was rozganiać
    (2019-04-11 21:28)
    A czemu tyle złego nie pisaliście np o policjantach jak za tylko zwolnienia lekarskie znowu dostali kasę 1500 zł
  • ~Pisiak
    (2019-04-12 00:46)
    Broniąrz ich podprowadził pod durnego chatę.Nauczyciele, gdzie wasze morale?
  • ~Konstanty
    (2019-04-11 23:51)
    Jeśli chodzi o dobro dzieci i młodzieży, to rząd tym bardziej powinien postarać się o szybkie rozwiązanie problemu. A nic nie robi w tej sprawie, i nie robił, choć o planowanym strajku było wiadomo dużo wcześniej. Jedyne, co rząd robi, to stara się zohydzić nauczycieli i skonfliktować ich z uczniami i ich rodzicami.
  • ~Cyt
    (2019-04-11 22:37)
    Strajku nie popierają tłuki, które wyszły z podstawówki dzięki nauczycielom, gdyż w innym wypadku podstawówkę skończyliby na pierwszej klasie. O tym mówią badania sądażowe. Tłuki czekają na kasę od Morawieckiego, a co bedo robić. I co ciekawe Morawiecki daje.
  • ~amira
    (2019-04-12 07:53)
    czy musimy t babę dalej oglądać?
  • ~ ZXCQWB
    (2019-04-12 00:53)
    Czy tych wolontariuszy nie należałoby jakoś uhonorować publikując listy (np. na stronie ZNP) przypisane do odpowiedniej szkoły, z podaniem ich zawodu? Takie poświęcenie wymaga chyba pochwały?

Może zainteresować Cię też: