SLD chce postawić minister edukacji przed Trybunałem Stanu

| Aktualizacja:

Będziemy zbierać podpisy pod wnioskiem o postawienie Anny Zalewskiej przed Trybunałem Stanu – zapowiedział w czwartek w Kielcach wiceprzewodniczący SLD Andrzej Szejna.

wróć do artykułu
  • ~SLD coś chce?
    (2019-04-11 15:30)
    Co to jest SLD?
  • ~kasia
    (2019-04-11 13:20)
    No a dzieci maja dostep do nauki?! Broniarz przed Trybunal!
  • ~Leszcz.
    (2019-04-11 13:22)
    Chcieć a móc,a ja chcę delegalizacji SLD.
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-04-11 13:27)
    My studenci WAT-u murem za ministrą Anną Zalewską!
  • ~JMK
    (2019-04-11 13:35)
    Postkomuna chciała by ponownie zaistnieć.? Oni, towarzysze już tyle złego zrobili ,że wystarczy.
  • ~Niejest.
    (2019-04-11 13:31)
    SLD nie jest w Parlamencie.
  • ~ostroznie z Trybunalem Stanu
    (2019-04-11 13:42)
    A dlaczego nie mozna postawic SLD pod Trybunal Stanu. Ma wiele grzeszkow i kij zawsze sie znajdzie.
  • ~towarzysze POmóżcie
    (2019-04-11 13:26)
    Mam większy problem od SLD, od trzech dni chcę zrobić kupkę, ale nie mogę !
  • ~fermęt
    (2019-04-11 13:32)
    NIE WYPUSZCZAĆ JEJ Z KRAJU! Nie pozwalać na ucieczkę do Brukseli! Ta kobieta musi odpowiedzieć KARNIE za koszmar jaki zgotowała naszym dzieciom - za odebranie im prawa do uczciwej nauki, dostania się do liceum - a przed trybunałem powinna stanąć i ona i jej mocodawcy oraz pomagierzy. Wierzę że tak się stanie wcześniej czy później - nie z woli polityków opozycji, ale dlatego że my, Polacy, będziemy się tego TWARDO DOMAGAĆ. Nie będzie grubej kreski!!!
  • ~niePiSman
    (2019-04-11 13:35)
    SLD ma racje ,nie ulega zadnych watpliwosci.Kobieta zepsula wszystko co mozna i nie.Geniuszem dorownuje tylko Kaczynskiemu .
  • ~rodzic
    (2019-04-11 13:12)
    W moim przypadku strajk niewiele zmienia. Najpierw miały być 3 dni egzaminów gimnazjalistów... na koniec podstawówki. Potem 3 dni egzaminów pozostałych uczniów … kończących podstawówkę. Innymi słowy dzięki "reformie" miało być 6 dni bez lekcji. Jak sobie uświadomić że te egzaminowane dzieci spotkają się we wrześniu w 1 klasach szkół ponadpodstawowych ale na różnych poziomach i po różnych egzaminach najlepiej widać jaki bajzel zrobiła ministra - zainteresowana aktualnie energią odnawialną. Każdy kto to firmuje i uważa za normalne powinien zacząć się leczyć na nogi bo na głowę już za późno. Trybunał stanu to za mało
  • ~NOR
    (2019-04-11 14:09)
    Na badania do Tworek tego typa z sld i sprawdzic czy ma dobrze pod sufitem .
  • ~P.Mark
    (2019-04-11 14:02)
    To SLD należało by postawić przed plutonem egzekucyjnym za kolaborację z sowietami i polityczne morderstwa dokonywane podczas 40 letniej ruskiej okupacji .
  • ~no no
    (2019-04-11 14:29)
    a kiedyś bolszewicy mordowali w ukryciu
  • ~alt
    (2019-04-11 14:01)
    Jak patrze i słucham Czarzastego to nie widzę żadnej różnicy między tymi dwoma fachowcami.
  • ~Lenin.
    (2019-04-11 14:51)
    Z tego i owego by wynikało że idea Lenina jest wciąż wiecznie żywa.
  • ~Barbara
    (2019-04-11 16:17)
    Trybunał Stanu dla SL D!!!
  • ~J,K
    (2019-04-11 17:54)
    SLD ma g...o do gadania
  • ~ed.
    (2019-04-11 14:31)
    Durnie nad durniami.
  • ~Pola
    (2019-04-11 19:07)
    CZERWONE SZKODNIKI SLD i CZERWONE HOPKI //.PEZEL, jak byliście przy KORYTACH ŻEŚCIE DZIECIOM socjalne na DZIECI zabrali z 75 ZŁ na 30 ZŁ takie było WASZE LEWA.DZTWO

Może zainteresować Cię też: