Mobbing wobec strajkujących nauczycieli? "Kuratoria zbierają nazwiska"

Kolejny dzień strajku to kolejny dzień próby, niczego nie wygaszamy – powiedział w czwartek prezes ZNP Sławomir Broniarz. Według niego kuratoria oświaty zaczęły gromadzić informacje o strajkujących nauczycielach, więc zaapelował do MEN o zaprzestanie takich działań.

wróć do artykułu
  • ~TTTT
    (2019-04-11 10:51)
    i do zwolnienia :)
  • ~Sympathy for the Devil
    (2019-04-11 10:57)
    Komuna też szykanowała strajkujących... Dziś nauczyciele są tam gdzie wówczas Solidarność a PiS i "dzisiejsza solidarność" są tam gdzie stało ZOMO.
  • ~Porto
    (2019-04-11 11:09)
    Reforma systemu oświaty jest potrzebna i same podwyżki sprawy nie załatwiaja. To jest nastepna informacja, która kompromituje ZNP, która udowdnia że akca ma podłoże polityczne. Nastepna informacja, która kompromituje ZNP jest wybranie terminu akcji. Pan Broniarz wycenił spokoj naszych dzieci w trakcie egzaminów na 1000 zł. Dlaczego nie zawiesił akcji protestacyjnej na czas egzaminu? Dlaczego nauczyciele, którzy nie chca strajkować są szykanowani? Dla mnie osobiście cała akcja protestacyjna to jeden wielki skandal!!
  • ~Laszlo
    (2019-04-11 11:28)
    Ci z prywatnych szkół mogli zastrajkować w ramach solidarności z kolegami to by wylecieli z hukiem. Tylko na FB strasznie wspierali strajk. Mobbing to GW uprawia wobec "łamistrajków", czyli tych nauczycieli, dla których dobro ucznia było ważniejsze niż polityczne interesy Broniarza.
  • ~ra da
    (2019-04-11 11:16)
    bardzo dobra decyzja. Póżniej powiazać strajkujących z awansami.
  • ~krowa +, a nauczyciele -
    (2019-04-11 12:59)
    Każde kłamstwo ministrów tego rządu woła o pomstę do nieba ! Oczywiste zwodzenie nauczycieli i traktowanie jak najgorszy sort.
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-04-11 12:02)
    W zwiazku z akcja strajkowa ZNP, od dzisiaj nakazalam swoim pracownicom nosic koszulki a napisem DEKO-MUNI-ZAC-JA.....
  • ~rew
    (2019-04-11 11:59)
    Reforma od podstaw. Więcej pracy więcej kasy.Proszę bardzo jestem za. Pozabierać przywileje podnieść pracę zróżnicować.
  • ~każdy chwyt dozwolony metoda KOMUSZA
    (2019-04-11 12:05)
    tak tak Zbrodniarz taka prawda z tym „ MOBINGIEM” jak ty nazywasz się CZARNA DU.....PA
  • ~nieskundlony
    (2019-04-11 12:10)
    P.Broniarz powinien dużo się jeszcze nauczyć,jego ciamajdan się nie udal,zostal ograny jak male dziecko.Chcąc uprawiać wielką politykę to trzeba mieć dużo oleju w tej części ciala ,która odpowiada za myślenie.
  • ~Sazz
    (2019-04-11 12:27)
    Wstyd mi za strajkujących nauczycieli, miałem o nich dobre zdanie
  • ~max mol
    (2019-04-11 12:36)
    Rodzice powinni wnioskować o zwolnienie tych nieodpowiedzialnych ludzi. Również dekomunizacja natychmiast.
  • ~natychmiast
    (2019-04-11 12:40)
    Zwolnić , bo tacy ludzie nie powinni uczyć dzieci.

Może zainteresować Cię też: