Termin strajku w oświacie ustalony z PO? "To absurdalne, PiS jak zawsze zwala winę na Platformę"

Szef KPRM Michał Dworczyk przyznał, że "oczywiście nie wie", czy termin strajku w oświacie został wyznaczony dawno temu i to w porozumieniu z Platformą Obywatelską, ale - jak zauważył -"wielu przedstawicieli ZNP, a na pewno przewodniczący Sławomir Broniarz, daje powód do takich spekulacji".

wróć do artykułu
  • ~toja
    (2019-04-11 09:07)
    Pseudozwiązek Nauczycielstwa POlskiego.
  • ~Ssad32
    (2019-04-11 09:16)
    To widać, to słychać, to czuć, że PO dogadały się z ZNP
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-04-11 09:31)
    POKO TO WY JUDASZE NIE MACIE WSYDU JAK BYLO8 LAT OKRADANIA POLSKI I POLAKOW TO KAZDY Z WAZ UDAWAL ZE NIC SIE NIE STALO.STALO SIE BARDZO DUZO KRZYWDY .GDZIE JEST250 MILIJARDOW Z WATU.JAKIE BY MOZNA BYLO DAC PODWYRZKI DLA NAUCZYCIELI DLA NIEPELNOSPRAWNYCH DLA SENIOROW DLA MLODYCH RODZIN CO WCHODZO DOPIERO RATOWNIKOM KARETEK I WSZYSTKIM POTRZEBUJOCYM.TO JEST CHAMSTWO I PANI ZPOKO MOWI ZE POWINNISCIE DAWAC BO IM SIE NALERZY.W2001 ROKU ZA MILLERA OBNIZONO MATKOM Z DZIECMNI SWIADCZENIA SOCJALNE I ZWIOZKOWE.NAS ZWOLNIONYCH Z WINY ZAKLADU OBNIZONO NAM SWIADCZENIA ZE160% DO80%.TERAZ CI LUDZIE PCHAJO SIE DO UE ZEBY NIBY POMUC POLSCE JAK BONI LEWANDOWSKI CZY INNI ZEBY GLOSOWAC ZAWSZE PRZECIWKO SWOIM RODAKOM CO BYLO WIDAC.ART7 KTO WALCZYL OTO TO NIE SO POLACY BO SWOJ SWOJEGO NIE KOPIE I LERZOCEGO.TO BYLY TE PARTJE CO OKRADALY SLD UP PSL.W2008 ROKU NARUD PRACOWAL ZA2,80 A BYLO NAS850 TYSIECY.PODWYRZKI EMERUTYR CO ROKU5 ZL TAKA BYLA PARTJA PO PSL.TYLKO SOBIE ILU JEST BOGACZY Z PO PSL I CO POSIADAJO CO MAJO ZWYKLI LUDZIE KUPE DLUGU I TO MLODZI NA30 LAT.TAK NAM FUNDOWALI I TERAZ SIE POLOCZYLI KTO TAM JEST TO WIDAC SLYCHAC I CZUC.NARUD WAM POKARZE ZA TE WSZYSTKIE KRZYWDY PRZEZ LATA.SOBIE DAWALI NA MINISTERSTWA I WCALE SIE NIE UKRYWALI.BO JAK POWIEDZIALA TA PRZEZ SITKO MAMY TO ZAPISANE A NARUD NIECH CZEKA LATAMNI AZ MY SIE OBLOWIMY.NIE TEDY DROGA POKO JUZ NIE BEDZIE ZPOKO.CZAS JUZ WASZ MINOL I NARUD CHCE I ZYCZY ZEBY KAZDY JUDASZ Z WAZ NA DLUGIE LATA SIE ZWINOL.BO ZEBY RZODZIC TO TRZEBA MNIEC LEB JAK SKLEP O DUZYCH POWIERZCHNIACH A WY NIE MACIE ZADNEGO POMYSLU NA UZDROWIENIE TYLKO DO UE NA DONIESIENIE.HANBA TYM CO SIE PCHAJO I NARUD W D MAJO.
  • ~Krystyna
    (2019-04-11 09:54)
    P.Broniarz twierdził,że jeśli nie da podwyżki PiS to da PO. Skąd ta pewność?!!! Odpowiedz sobie sam.
  • ~Dark
    (2019-04-11 09:22)
    Tak sprywatyzować oświatę, POlecić te zadanie Sawickiej ona ma doświadczenia w takich dilach i niedoPOszczać do niej żadnych agentów o imieniu Tomek! Właściciele sprywatyzowanych placówek sami opracują warunki płacy i pracy dla tych uczycieli. no bo byznes musi się opłacić !
  • ~leś
    (2019-04-11 09:13)
    Rozmowa dwóch emerytek nauczycielek. Popatrz co zrobili ci z Solidarności, no wiesz..... -- A wiesz co zrobili nauczyciele dzieciom i rodzicom? Strajkować w tym momencie to grzech wobec dzieci, moga strajkować, okupować się na wakacjach.!!! --------- Wtedy , no coś ty wtedy nic nie ugrają. I jeszcze jedno w czasie strajku wychodzą z nauczycieli demony, kpią z koleżanki która ma czworo dzieci , z nauczycieli którzy nie strajkują i to stare baby ,które kariere zaczynały w komunie.
  • ~anty_błazen
    (2019-04-11 09:09)
    S P R Y W A T Y Z O W A Ć !
  • ~Mikołaj Podsiadło
    (2019-04-11 09:29)
    Wręcz przeciwnie. Skoro państwo płaci, to państwo może wymagać. Cały bałagan bierze się z tego, że samorządy robią oszczędności na oświacie.
  • ~smok
    (2019-04-11 09:49)
    Był nauczycielem. Pol Pot – w okresie od 17 kwietnia 1975 do 7 stycznia 1979 roku dyktator Kambodży, przywódca Czerwonych Khmerów. Zdaniem wielu badaczy oraz środowisk opiniotwórczych twórca najskrajniejszej formy totalitaryzmu w całej historii ludzkości.
  • ~ABP
    (2019-04-11 09:34)
    Niech Dworczyk przestanie mącić i odwracać kota ogonem. ZPN to nie PiS. Tam nie decyduje o wszystkim prezes. W sprawie strajku było referendum, gdzie wypowiedzieli się wszyscy członkowie związku. A kiedy ostatnio Kaczyński zrobił referendum w PiSie? Dla niego partia to prywatny folwark, a członkowie to tylko bezmyślni wykonawcy rozkazów.
  • ~GABOR
    (2019-04-11 10:39)
    Pełowskie folksdojcze zrobią wszystko żeby Polsce i Polakom zaszkodzić, za to im szanowni sąsiedzi zza Odry płacą, więc tu nie PO winno być żadnego przypuszczenia, czy dogadali się z nierobami z ZNP w sprawie terminu strajku, czy nie. To jest pewne!
  • ~ łamistrajk
    (2019-04-11 10:57)
    To jasne jak słońce. Ciekawe co za to dostał ????? Druga sprawa to w całej okazałości wyjaśniło się kim są nauczyciele. Rodzice powinni wnioskować o usunięcie aktywistów z tego zawodu.
  • ~gienek
    (2019-04-11 11:06)
    Strajk nauczycieli to pomysł Schetyny a ten tu man Broniarz dał się podpuścić dziecko do piaskownicy.
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-04-11 10:34)
    W zwiazku z sytuacja w Polsce, od dzisiaj nakazalam wszystkim moim pracownicom nosic koszulki z napisem DEKO-MUNI-ZAC-JA.
  • ~pozer fox
    (2019-04-11 10:24)
    Czemu nauczyciele dali się nabrać na POlityczny Strajk wywołany przez tow. Broniarza Szefa ZNP Dinozaura pachnącego Naftaliną związanego z POKO, SLD, PZPR, UB, SB, KOD i resztą Czerwonych Zdrajców Polski!
  • ~zdrada
    (2019-04-11 11:39)
    PO czemu Grześ siedzi POd miotłą i nie POdpiera Broniarza ?
  • ~Batko
    (2019-04-11 11:45)
    Grzesiu miej odwagę i PRZYZNAJ się. Tak ustaliłem termin Strajku z Broniarzem. Być Chłop ,i pokaż że masz jąderka ,a nie wydmuszki.
  • ~old 62
    (2019-04-11 10:32)
    Dobrze pamiętam,jak w roku 1980 towarzysze z PZPR krzyczeli,gdy "Solidarność" zaczęła organizować strajki. Strajkujących wyzywali od najgorszych i chcieli ich wyganiać z kraju. Czyżby historia zatoczyła koło ?
  • ~Archipelag glupoli
    (2019-04-11 11:00)
    Stalinizm w rozkwicie.Plebs na forum szaleje,inteligencja znika w ciemnej dziurze.
  • ~marian
    (2019-04-11 12:04)
    Broniarz za tę hucpę powinien na kopach wylecieć.

Może zainteresować Cię też: