Egzaminy gimnazjalne 2019. Czy obyło się bez kłopotów z powodu strajku? RAPORT z regionów

W środę w polskich szkołach ruszył egzamin gimnazjalny. Bez przeszkód? Wciąż spływają nowe dane z kuratoriów i komisji egzaminacyjnych w całym kraju. Zbieramy je na bieżąco na dziennik.pl.

wróć do artykułu
  • ~Wilga
    (2019-04-10 11:11)
    Reforma szkół jest niezbędna.Podniesienie pensum i zrównanie z wysokością w innych krajach jest niezbędne.W Polsce dzieci w szkołach ubyło a nauczycieli przybyło.Miernoty niech pójdą do pracy gdzie indziej.Karta nauczycielka powinna być zlikwidowana.
  • ~cała prawda cała doba
    (2019-04-10 11:09)
    Nauczyciele udowodnili, że nie są w szkole najważniejsi ! Nie wiem czy o to im chodziło, a mogli strajkować w odPOwiednim terminie !
  • ~Broniarz na taczki i wynocha.
    (2019-04-10 10:58)
    Broniarz ty LUJU ,tak agitowales aby nie bylo egzaminow i co wyszlo .! 100 % szkol przeprowadza egzaminy , Drugi LUJ z FZZ gdzie jestes !!! Egzaminy sie odbeda a wy z ta komunistyczna sitwa /zarobki ponad 12000 zl miesiecznie / wynocha ze szkol .
  • ~babcia Ewka
    (2019-04-10 11:07)
    Radość uczniów i rozpacz totalnych !!!
  • ~w bullu i bez nadzieji
    (2019-04-10 11:04)
    Totalna PO-rażka totalnej TARGOWICY !!!!!!!! Szkoda tylko zmanipulowanych, biednych nauczycieli !!!
  • ~1 2 3 niemieckie psy
    (2019-04-10 11:02)
    A gdzie się POdziała informacja POwiadamiająca o tym, że niewielu ucziów będzie zdawała ? Szujnia jako niemiecka szujnia POniosła totalną klęskę !!!
  • ~JMK
    (2019-04-10 11:19)
    Totalna klapa Broniarza ,czarnych parasolek, Nitrasów i niektórych samorządowców.Egzaminy się odbywają.Tylko po co tyle nerwowości dzieciom i ich rodzinom wprowadził ZNP z kacykiem Broniarzem.
  • ~ferdek kiepski
    (2019-04-10 11:12)
    A Pan Broniarz miał PLANA !
  • ~Ja jako były
    (2019-04-10 10:42)
    Tak, zbieramy, zbieramy .. ale wyniki podamy dopiero po opracowaniu odpowiedniego komentarza przez specjalistów od manipulacji..... Jak na razie wiadomo, na 6483 gimnazja w Polsce NIE udało się skompletować Komisji Egzaminacyjnej - w 2. Tak, DWÓCH, w Gdańsku, dzięki brakowi zainteresowania tematem wśród pracowników tamtejszego kuratorium..... A więc panie Broniarz - TOTALNA KLAPA !!!!!
  • ~Bronisław Lewatywa
    (2019-04-10 11:10)
    W BULLU I BEZNADZIEJI !!!
  • ~Czy ci co krytykuja strajk to debbile ??
    (2019-04-10 11:13)
    Na to wyglada. Strajkow nie bylo ale w komunie ktora sami rzescie obalili !! Teraz macie kapitalizm o ktory sami walczyliscie i ktory sami chcieliscie. A w kapitalizmie strajk jest normalnym narzedziem walki o swoje interesy. O co wiec wam chodzi przygluppy ??
  • ~Piotr
    (2019-04-10 11:34)
    Brawo za skompletowanie składu pilnującego. Pytanie jednak, kto teraz sprawdzi te prace?! - księża czy emeryci?! Nie jestem przekonany, czy księża mają wystarczającą wiedzę z matematyki, fizyki czy chemii?!
  • ~św. NH
    (2019-04-10 10:40)
    A gdzie to co obiecał PIS? Szachy, szkoły zawodowe, informatycy za 17 tysiaków. Egzamin i system Zalewskiej który padł na twarz. Chamówa z TVP obraża jak Janecki i Ziemkiewicz za forsę biedujących i zapracowanych na librusach na śmierć nauczycieli. Kloaka encyklopedycznych wieprzy. Pożyczcie kasę w Moskwie lub Berlinie i zapłaćcie a nie zwalajcie winy na relikty komuny którymi się staliście.
  • ~salcessą
    (2019-04-10 10:44)
    Szkoda że PiC nie zdał egzaminu z odpowiedzialności na za Polskę i Polaków.
  • ~Zdzich
    (2019-04-10 12:15)
    Broniarz od dzieciakow dostanie Order Usmiechu za wolne od budy

Może zainteresować Cię też: