Premier: Stan finansów państwa na pewno nie pozwala na żadne dodatkowe ustępstwa

Chciałbym, żeby nie było protestu nauczycieli w czasie egzaminów; chciałbym, żeby po świętach nastąpiła w formule okrągłego stołu ogólnonarodowa debata o systemie oświaty z udziałem związkowców, nauczycieli, pedagogów i rodziców - powiedział we wtorek w TVP premier Mateusz Morawiecki.

wróć do artykułu
  • ~ ~~
    (2019-04-09 21:13)
    Co uczciwego do zaproponowania może mieć pełen pogardy człowiek który powiedział, że ludzie powinni pracować za miskę ryżu?
  • ~77d
    (2019-04-09 21:30)
    Zmniejsz swój nos, TY KOSOSIE !!!!
  • ~Nauczyciel
    (2019-04-09 20:54)
    Kasy zabrakło bo porozdawaliście patologii.
  • ~Seitan
    (2019-04-09 20:43)
    Stawiam krate piwa, ze dzieciaki Pinokia nie chodza do szkoly publicznej, pewnie nawet nie polskiej?
  • ~neo
    (2019-04-09 20:56)
    Nie trzeba było tyle rozdawać i kraść.
  • ~mxm
    (2019-04-09 20:33)
    Na jakie, kurła, ustępstwa poszedł rząd? I jakie dodatkowe rządania stawiają nauczyciele? Albo oderwał się od rzeczywistości, albo kłamie.
  • ~Czy nie rozumiecie ONI do szkół publicznych swoich nie
    (2019-04-09 20:54)
    Czy nie rozumiecie ONI do szkół publicznych swoich dzieci nie wysyłają !!!!
  • ~sic.
    (2019-04-09 21:02)
    Czyli Kaczynski klamie ... albo rozdaje nie swoje ... PiS staje sie partia skompromitowana ... niewiarygodna ... na krowy i swinie , ktorych w pisie jest wiele macie. Duda obiecuje standart zycia jak w Niemczech ... smiech i kompromitacja. I wy macie odwage stanac przed kamerami .... zenada .
  • ~Strażak
    (2019-04-09 20:47)
    Kłamca. Nauczyciele nie dajcie się tym kłamcą. Walczcie o godność.
  • ~nie dajcie sie rolować
    (2019-04-09 20:42)
    se apeluj !! znowu wyrolowąć nauczycieli
  • ~mkk
    (2019-04-09 21:05)
    Oczywiście, stan skarbu państwa pozwala tylko na finansowanie katechetów, kapelanów w skarbówkach i nagród dla "dobrej zmiany". Na całą resztę "nima i nie byndzie". Aha, i jezcze na samochody SOPu i WIlliamsa jest.
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-04-09 22:09)
    Przecież wystarczy, żeby nie kraść Krzywousty !!!
  • ~efe
    (2019-04-09 21:18)
    na ****** i krowy dla nierobów jest . 1,3 mld zł na tvpis jest, na rydzyka jest , niech q... nie ściemnia oszust
  • ~krt
    (2019-04-09 21:14)
    tow krzywousty ,ty mateuszku kłamczuszku . Nauczyciele to nie jest wasz ukochany ciemny lud ,który można przekupić ochłapem by tłumnie poszedł głosować na waszą złodziejską dojną zmianę. Jedynie inteligencja może zatrzymać staczanie się tego kraju w przepaść i przywrócić demokrację oraz państwo prawa, które odebraliście Polakom. Dlatego trzeba postawić na głowie to co wyście postawili do góry nogami. Tą głową jest min. powszechna właściwie zorganizowana oświata i edukacja oraz dobrze opłacany i uwolniony od codziennych trosk walki o byt -nauczyciel.
  • ~!@#TAKA PRAWDA
    (2019-04-09 21:08)
    Znów nos Morawieckiego z ekranu wystaje.
  • ~Kos
    (2019-04-09 20:58)
    Słyszę dyskusję o braku pieniędzy w budżecie na podwyżki dla nauczycieli. Jeśli wierzyć prezydentowi czy premierowi to kasa jest, niedawno zapewniali, że są 2 mld $ na budowę bazy dla wojsk amerykańskich (to znacznie więcej aniżeli 2 - 3 mld. zł, których jakoby brakuje aby zakończyć strajk). A może by tak zapytać społeczeństwo, czy chce amerykańskich baz, samolotów, rakiet, czy ludzie chcą lepiej żyć.
  • ~emeryt MSW i MSWiA
    (2019-04-09 21:21)
    Jak to? Co do tej pory Pan głosił i się chwalił, to kłamstwa? Takie cuda gospodarcze, cuda inwestycyjne, rozprawa ze złodziejami VATowskimi, drzewne żniwa w Puszczy Białowieskiej i na Mierzei Wiślanej... a pan teraz mówi, że stan finansów państwa nie pozwala? Okradzenei drug raz nieszczęsnych esbekó też nie uzupełniło wam budżetu? Nakazana burmistrzom podwyżka 300% śmieci też nie pokryła budżetu?
  • ~xzxzxx
    (2019-04-09 21:08)
    Bez żartów nie ma! Jak nie ma a 8 mld ze SKOK-ów, a na F-35, a kasa z szumideł, a na laski Glapińskiego z NBP, a na Srebrną to jest, nie mówiac o górnikach, ******** i krowach!
  • ~i tyle
    (2019-04-09 21:37)
    Stan finansów państwa na pewno nie pozwala na żadne dodatkowe ustępstwa... czyli pinindzy nie ma i nie będzie. Czas już chyba wymienić rządzących państwem
  • ~frankowicz
    (2019-04-09 21:43)
    "uważamy, że bardzo dużo zaoferowaliśmy nauczycielom" No Matousz błysnął poczuciem humoru. Czarnego.

Może zainteresować Cię też: