"Politycy do tablicy". Uczniowie protestują pod MEN. Gest solidarności ze strajkującymi nauczycielami

| Aktualizacja:

Ok. 300 uczniów i studentów protestuje we wtorek pod Ministerstwem Edukacji Narodowej w Warszawie, solidaryzując się ze strajkującymi nauczycielami. Uczniowie deklarują, że przygotowują osiem postulatów dotyczących demokratyzacji edukacji.

wróć do artykułu
  • ~peło to dno
    (2019-04-09 15:19)
    nauczycielskie bachory wyszły pomagać rodzicom a przy okazji uczą się protestować bo z tego też idzie wyżyć
  • ~ajax
    (2019-04-09 14:58)
    "..Nauczyciel, któremu płaci się prawie nic jest wypalony..."?Przecież Minister Edukacji w rządzie PO-PSL Joanna Kluzik-Rostkowska twierdziła w 2015 roku, że 60% nauczycieli zarabia 5 tys. zł, a ja nie słyszałem, żeby od tego czasu nauczycielom zmniejszono pensje, wręcz przeciwnie dostali już 16% podwyżki.To co, 5 tys. zł to jest prawie nic???
  • ~kar
    (2019-04-09 15:16)
    KODowcy nawet własne dzieci do strajku wysłali. Grubymi nićmi są szyte postulaty uczniów. A może takie hasło - DARMOWE KOREPETYCJE
  • ~miki
    (2019-04-09 15:25)
    Wielki szacunek dla tych szkół i nauczycieli, którzy zawieszają strajk aby przeprowadzić egzaminy. Gratulacje za postawę!!!! Dzieci nie mogą być zakładnikami.
  • ~Ogłoszenie
    (2019-04-09 15:19)
    Polscy nauczyciele najkrócej w ciągu tygodnia pracują w Europie z uczniami przy tablicy. Mają możliwość na wykorzystanie płatnego rocznego urlopu na poratowanie zdrowia. Mają ponad dwa miesiące wolnego w roku. Chcą zachowania przywilejów przy jednoczesnym zwiększeniu płacy o 1000 zł. Nauczyciele - coś za coś! Chcecie tylko BRAĆ
  • ~Wacław Gołębski Wawa
    (2019-04-09 15:30)
    Warszawa zeszła na psy.
  • ~Czarny
    (2019-04-09 15:09)
    Wprowadzić 32 godzinny tydzień pracy jak prawie w całej Europie ! Będą mieli więcej pieniędzy to nie będą strajkować tylko pracować.
  • ~zojka
    (2019-04-09 15:37)
    To już dzieci mają tez być podzieleni, no to następne podziały. Brawo PO i Niemieckie poplecznik.
  • ~czy kiedykolwiek
    (2019-04-09 15:47)
    postkomuna w Polsce zejdzie ze sceny ? czy zawsze będzie nam zatruwać życie ?
  • ~student
    (2019-04-09 16:16)
    Ale widac teraz jaka co niktorzy mieli edukacje/ nauczycieli/ wstyd tak opluwac nauczycieli. Madremu dosc!?!!!!
  • ~brak słów
    (2019-04-09 16:57)
    DZIECI BRONIARZA NA START. Czy jest większa podłość od wysyłania dzieci do manifestacji politycznych . Ci " ludzie" nie cofną się przed niczym. Patrzcie Polacy z kim macie do czynienia.
  • ~Jan Kowski
    (2019-04-09 17:01)
    No to się teraz k..... normalnie wzruszyłem i łza mnie PO ciekła. Cóż za piękne ideowa młodzieży nam wyrosła!
  • ~Batko
    (2019-04-09 16:08)
    Gdzie Odziały Prewencji?????????????????????????Dziesięć gum( tak było za ZOMO),by rozum powrócił.
  • ~Artur
    (2019-04-09 17:50)
    demokratyczna edukacja ? to co, będą głosować jaką ocenę ma uczeń dostać, albo wotum nieufności dla grona pedagogicznego ? no kogoś tu chyba porąbało !
  • ~pisowskie_oszustwa
    (2019-04-09 16:41)
    Stop pisowskiemu rozboju ! Stop pisowskim oszustwom !
  • ~cakk
    (2019-04-09 15:56)
    co za banda jak to mówią nauczyciele że bez korepetycji to nic z tego nie będzie więc uczą tak żeby był popyt na korepetycje gdzie wycągają drugą pensje czyli kto półapi albo będzie miął korepetycje to coś tam ugra a kto nie to h z nim
  • ~Rzut do celu w ramach WF
    (2019-04-09 17:52)
    Niech jakiś weteran pokarze jak rwać kostkę brukowa i płyty chodnikowe....
  • ~Konserwator
    (2019-04-09 17:49)
    Nauczycielskie bachory .......nie trudno zgadnać
  • ~ W.Borsa
    (2019-04-09 17:33)
    Brawo MĄDRA młodzieży!
  • ~ze Śląskiego Miasta
    (2019-04-09 17:53)
    Obecna kampania wyborcza to tylko rozgrzewka przed jesiennymi ,oj będzie się jeszcze działo- jedyny cel to powrócić po latach do koryta. Wiosną może szczaw wyrośnie i zakwitną mirabelki

Może zainteresować Cię też: