Ile szkół strajkuje? W którym regionie najwięcej? ZNP podał najnowsze DANE

| Aktualizacja:

Najnowsze dane na temat strajku podał szef ZNP, Sławomir Broniarz.

wróć do artykułu
  • ~Wan
    (2019-04-09 11:47)
    Bardzo złą opinie ma ten Broniarz! Z tego co już słyszę to rodzice są na ZNP wkur.... a jak jutro będą kłopoty z egzaminami to ludzie będą bardzo wku....
  • ~Dark
    (2019-04-09 11:50)
    No to w tej sytuacji tow. Broniarz i jego POplecznicy z knajackiego mają teraz paradoksalnie problem ! To tak się nie umiejętnie POsługuje się zaPOłkami, a sondaże wprost proporcjonalnie do długości strajku wrastają PISowi słupki sondażowe! No cóż jak się sPOjrzy na takie Yntelygentne facjaty jak skretynus schitynus, koPOczowo dinozaurowo, czy taki tawariszcz Broniarz o gajowym z ruskiej budy nie POmnę! To od razu widać, ze lepiej z takimi knajakami się POgubić niż z mądrym znaleźć. Brawo PIS.!
  • ~bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
    (2019-04-09 11:43)
    Jakie dane podawał pisowski rząd? Że strajkuje 40%...? Że nauczyciele zarabiają po 5 tys.? Że pracują po 18 godzin...??WIERZCIE W TO DALEJ SPISIAŁE MATO.ŁY, he he
  • ~wwx
    (2019-04-09 11:48)
    Wystarczy, że Boniarz bierze 12k.
  • ~Batko
    (2019-04-09 11:57)
    ZNP ,KŁAMIE_OSZUKUJE. Echo Dnia podaje-Regiony : Podkarpacki ,45% ,Radomskie-48% ,Świętokrzyskie-46% ( Kielce Miasto-72%). Można Sprawdzić -Echo Dnia. Wójtowie Gmin,Włodarze Powiatów w/w Regionach gwarantują ,że Egzaminy się odbędą.
  • ~ela
    (2019-04-09 12:02)
    Broniarz chełpi się zwycięstwem z wielkości zasięgu strajku, w ogóle nie licząc się z krzywdą uczniów. Nauczyciele pokazali co sobą reprezentują. Polacy powinni zastanowić się kto uczy i wychowuje ich dzieci.
  • ~towarzysz
    (2019-04-09 12:05)
    Rzad ma rozwalic sobie finansei dzwignac podatki bo BRoniarz sobie zyczy tysiac zlotych niech ten prezes puknie sie w ten zakuty leb
  • ~PIS toNIE !
    (2019-04-09 11:57)
    Gdyby PIS miał tak wysokie poparcie jako partia rządząca, to każdy czlonek by fruwał i nie musiał chodzić między tymi niewdzięcznymi wyborcami.
  • ~Piotr
    (2019-04-09 13:24)
    Brawo za zorganizowanie! Pora w końcu wypracować dobry kompromis, który da najlepszym nauczycielom po 10 tys. miesięcznie, ale również ukróci chore PRL-owskie przywileje!!!
  • ~zz
    (2019-04-09 12:13)
    Szkoły publiczne są zbędne, wszyscy ci uczniowie potrzebują korepetycje i są słabo przygotowani do pracy,
  • ~Emigrant
    (2019-04-09 12:58)
    Każdy człowiek w demokracji a Polska jest jak twierdzi PIS ma prawo upomnieć się o sprawiedliwość jaką on uznaje za prawo aby żyło mu się lepiej dostatnio i zgodnie z nauką kościoła po równo jak dawać to wszystkim
  • ~Wkurzony Nauczyciel
    (2019-04-09 15:15)
    Nie ma jednomyślności wśród nauczycieli i to jest SŁABOŚĆ tego strajku.
  • ~fun_strajku
    (2019-04-09 17:08)
    jeszcze nie widziałem żeby ktoś tak olewał kobiety jak jarek... czy to pielęgniarki czy nauczycielki (99% nauczycieli, to kobiety) one je ma w tył*u nauczyciele, to zaledwie 2% wyborców więc można przełknąć tę stratę... gdyby, to byli rolnicy, górnicy itd. to rozmowy byłyby inne bo ci przyszli by pod sejm rzucili śrubami po oknach i tylko policję by trzeba było na nich nasłać, no a to się boi zrobić. ...a innym wyborcom rozdaje kasę na prawo i lewo... zwłaszcza na lewo - czy ktoś policzył ile już za kadencji jarka dostał taki Tadeusz z turonia? a dla nauczycieli ni ma...

Może zainteresować Cię też: