ZNP czeka na mediatora. Broniarz wskazuje na rzecznika praw obywatelskich

| Aktualizacja:

Proponujemy ustalenie w trybie pilnym negocjatora, np. rzecznika praw obywatelskich Adama Bodnara – powiedział we wtorek przewodniczący Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz.

wróć do artykułu
  • ~peło to dno
    (2019-04-09 11:19)
    piroman wywołał pożar i nie potrafi go ugasić, głąbie teraz jedyne wyjście ze strajku to likwidacja karty nauczyciela, 40 godzinny tydzień pracy i 200000 nauczycieli na bruk. ci co zostaną dostaną podwyżki zgodnie ze zdrowym rozsądkiem. w pokera to trzeba umieć grać i licytować
  • ~ajax
    (2019-04-09 11:14)
    Najpierw sam wywołuje pożar, a teraz wzywa do jego ugaszenia!?Czyżby coś poszło nie tak ze strajkiem?Według ZNP I Broniarza miało strajkować blisko 80%, a wczoraj w skali kraju strajkowała mniej jak połowa szkół?!Towarzysz Broniarz się przeliczył ze swoimi szacunkami?
  • ~pox fox
    (2019-04-09 11:14)
    Rząd powinien postawić waruneki; 1. ZNP zawiesi strajk na czas egzaminów! 2. tow, Broniarz jako polityk Totalnej Opozycji SLD, PO, PSL rezygnuje z szefa ZNP! Broniarz jest winny rozwalenia Oświaty w Polsce oraz upolitycznieniu ZNP! 3.Przeprowadzić nowe wybory na wszystkich szczeblach ZNP!
  • ~soros
    (2019-04-09 11:14)
    Oczekiwać to se Broniarz może, co najwyżej poklepania po plecach przez usmiecjnietego Schetyne
  • ~Pola
    (2019-04-09 11:17)
    Broniarz ijego peowska kompania i kampania .
  • ~maxio fox
    (2019-04-09 11:19)
    A może wprowadźmy szkołę przez telewizję! Dzieci będą w domu, samorządy i państwo nie będzie utrzymywać obiektów szkolnych! Dzieci na koniec roku będą zdawały egzamin państwowy, który zdecyduje o przejściu do następnej klasy! A nauczyciele ZNP przestaną biadolić na pensję w szkolnictwie i będą mogli podjąć pracę w gospodarce przyczyniając się do rozwoju gospodarczego Polski!
  • ~Grisha
    (2019-04-09 11:27)
    "Nie taki Broniarz straszny jak go malują", jest znacznie, znacznie straszniejszy i zaczyna być także śmieszny, ale dzieciom i rodzicom nie jest do śmiechu ta hucpa polityczna!
  • ~Edyta
    (2019-04-09 11:06)
    Strajki pokazują to, o czym pisał już lata temu laureat nagrody Nobla: "nie daj plamy..., dwadzieścia lat szkoły i wio na pierwszą zmianę mały"... (“Twenty years of schooling and they put you on the day shift - look out out kid, they keep it all hid”). Czy taka szkoła jest w ogóle potrzebna... Dzieci nie chodzą od wczoraj do szkoły i ...
  • ~ale jaja
    (2019-04-09 11:31)
    bezczelność POstkomuny przekroczyła kolejne Himalaje. Takie indywidua chcą mieć wpływ na nasze dzieci?
  • ~Osa.
    (2019-04-09 11:33)
    Na mediatora niech sobie weżmie Kijowskiego albo Petru,to świetni negocjatorzy,co nie?
  • ~czego on uczy?
    (2019-04-09 11:45)
    toście se nauczyciele przyWÓDCE wybrali
  • ~pola
    (2019-04-09 11:58)
    wspolczuje niemyslacych nauczycielom --oddanym broniarzowo i zwiazkowcom --pozwolic na upasc tak zawodu nauczycielskiego zkompromitowa go do reszty --bezmyslnosc bylejakosc was kompromituje ---jak wychowujecie dzieci do ucziwosci odpowiedzialnosci -pracowitosci sumiennosci -jak tego wy nie macie -pokazalyscie swoj Charakter ---i bylejakosc ----tylko wspolczuc wam tego charakteru i odpowiedzialnosci
  • ~hucpa
    (2019-04-09 12:10)
    Broniarz powinien zaproponować jeszcze na mediatorów Biedronia i Rabieja. To przekracza ludzkie pojęcie.. Kim są ci nauczyciele ??????
  • ~werty
    (2019-04-09 12:36)
    komunistyczny ,totalny aparatczyk bodnar na negocjatora , to jest kpina panie komunistyczny aparatczyku broniarzu
  • ~Batko
    (2019-04-09 11:34)
    Broniarz ,a Ja oczekuję ,że ZAMIAST Mediatora przyjdzie ABW ,i łapki do kajdanek.I w kryminale ,,samobój".
  • ~Rola
    (2019-04-09 11:39)
    Broniarza na POle do bronowania.
  • ~kisiek
    (2019-04-09 12:30)
    Panie Broniarz, czy może Pan jeszcze spojrzeć na siebie w lustrze???....... Osobiście jak widzę Pana w TV to tak średnio mogę na Pana patrzeć...nawet moje dzieci kumają o co Panu naprawdę chodzi...bo przecież chyba nie o dobro nauczycieli???
  • ~KC
    (2019-04-09 12:27)
    Najlepszym mediatorem byłby członek KC.
  • ~Stajk
    (2019-04-09 14:07)
    Strajk prowadzą nauczyciele i chodzi tylko o kasę. Nie ważne jaka jest przynależność do partii. Jak Rząd da te (obniżone już) świadczenia, to nauczyciele przerwą strajk i tyle. To jest tak proste, że nie ma co tu dorabiać ideologii.
  • ~Polak Prawdziwy Patriota
    (2019-04-09 11:08)
    Matoł-uszku gdzież jesteś ?

Może zainteresować Cię też: