Broniarz: Mobilizacja jest ogromna. Nigdy dotychczas takiej nie było

| Aktualizacja:

To protest setek tysięcy nauczycieli i pracowników oświaty, a nie mój. Obrażanie drugiej strony na pewno nie pomoże w rozwiązaniu tej napiętej sytuacji - mówi w rozmowie z DGP Sławomir Broniarz, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego.

wróć do artykułu
  • ~Bartosz
    (2019-04-09 07:24)
    No, no 60_letnie laski z ZNP są w stanie Kaczyńskiego swymi biustonoszami zasypać. To co robicie to najgłupszy pomysł od czasu udowadniania w podręczniku do budowy samochodów wyższości skrzyni niesynchronizowanej nad synchronizowaną. Lata 60 ubiegłego wieku Technikum samochodowe oficjalny podręcznik.
  • ~W
    (2019-04-09 07:25)
    Mobilizacja w Zakladzie Karnym we Wronkach tez jest niespotykana. Wszyscy tam osadzeni z niecierpliwoscia oczekuja na nowego wieznia Broniarza.
  • ~Krystyna
    (2019-04-09 07:28)
    Chcę przypomnieć nauczycielom bajkę o rybaku i złotej rybce.Kochani,nie przeciągajcie struny!!!
  • ~Roman
    (2019-04-09 07:29)
    W szkole we Wrocławiu strajk jest organizowany przez Dyrektora nauczyciele chcą uczyć dzieci ale się boją!!!
  • ~Strajk.
    (2019-04-09 07:32)
    A jednak Lenin jest wiecznie żywy jego idea przeszła do akcji strajkowej, Strajk.
  • ~seneka
    (2019-04-09 08:36)
    Nauczyciele trzymajcie się, konsekwentni i solidarni wygracie!
  • ~ke do de
    (2019-04-09 08:36)
    AH też spowodował ogromną mobilizację Niemców. Jak to się skończyło dla tego zbroniarza?...
  • ~Pi$_owski czekista
    (2019-04-09 08:37)
    Gdzie schowały się PiS owskie trolle, kiedy strajkowali policjanci, lekarze, pielęgniarki? A jak PiS dzielce byli w opozycji, to sami w pierwszym szeregu na barykadzie nawoływał do zaostrzenia form protestów.
  • ~rodzic
    (2019-04-09 08:41)
    niestety niechęć rodziców i społeczeństwa do nauczycieli jest jeszcze większa. W taki sPOsób utracili ostatki szacunku.
  • ~PiS ma kadry porażające przymiotami
    (2019-04-09 08:41)
    JakPiS dzielce nie mieli władzy, to z Proksą i Dudą z S, palili opony na barykadach. A teraz pracowników mają w poważaniu głębokim.
  • ~nauczycielka
    (2019-04-09 08:42)
    Presja ZNP na większą część uczciwych nauczycieli jest ogromna. Im zależy na uczeniu dzieci, egzaminach, ale boją się awantur ze strony związkowców.
  • ~Pi$_owski czekista
    (2019-04-09 08:46)
    Nauczyciel to też człowiek. Ma potrzeby jak wszyscy. Nie jest gorszy od innych pracowników a tym bardziej od niepracujących.
  • ~wyborca PiS
    (2019-04-09 08:55)
    Ogromna większość strajkujących nauczycieli i tak będzie głosować na PiS, bo zdają sobie sprawę z tego, że tylko z rządami PiS da się poprawić im swój byt, a Schetyna z Kluzik ich oszukają.
  • ~Pi$_owski czekista
    (2019-04-09 08:55)
    Sami wolontariusze o etyce piszą, powołaniu... Chcecie, to sami pracujcie za darmo albo za grosze. A nauczycielom dajcie zabiegać o swoje interesy. Nie każdy może liczyć na 500+, **** też nie hodują.
  • ~Bumtralal
    (2019-04-09 09:09)
    Broniarz na twierdzy pod nazwą "dajcie tysiaka nauczycielowi" powiesił losy uczniów, którzy mają jutro przystąpić do egzaminu i krzyczy "mamy was tam gdzie słońce nie dochodzi"
  • ~? ? ?
    (2019-04-09 09:12)
    Strasznie długo się mobilizowałeś. Twoja mobilizacja osiągnęła już pełnoletność. Kiedy twoi kolesie zwalniali tysiące nauczycieli i zamykali tysiące setki szkół, nie czułeś mobilizacji?
  • ~Polon
    (2019-04-09 09:16)
    Partia Oszustow w natarciu!
  • ~nawet potrafi rozbawić
    (2019-04-09 09:18)
    kijowski bis
  • ~jasne jak słońce
    (2019-04-09 10:07)
    Nauczyciele kosztem dzieci biorą udział w kampanii wyborczej, Kasta lewacka pokazuje jakie ma wartości.
  • ~a n t y p a c a n
    (2019-04-09 10:27)
    .... a wszystko tylko po to, aby Broniarz vel kijowski bis dorobił się jedynki na jesiennej liście wyborczej PO.

Może zainteresować Cię też: