Szkoły społeczne chcą odwołania minister edukacji

| Aktualizacja:

Społeczne Towarzystwo Oświatowe – największa organizacja oświaty niepublicznej w Polsce – w specjalnej uchwale domaga się odwołania minister Anny Zalewskiej.

wróć do artykułu
  • ~Firmius
    (2019-04-07 17:05)
    Ważny i mądry głos, niestety, zapewne kolejny raz wezwanie do ukrócenia radosnej niekompetencji minister Zalewskiej zostanie przemilczane.
  • ~marta kaczyńska po 10 mężu zawsze dziewica
    (2019-04-07 17:18)
    jak to się dzieje że wszyscy w tym pięknym kraju wszyscy są przeciw pis - cały naród się myli tylko nie oni
  • ~bertsi
    (2019-04-07 20:30)
    Epizody z życia szkoły społecznej. Nauczyciel chce pytać ucznia, a uczeń dzwoni do taty: Tato, nauczyciel chce mnie pytać, zadzwoń do dyrektora. Nauczyciel chce pytać ucznia, a ten mówi: Moi rodzice płacą czesne i wystarcza do promocji.
  • ~W
    (2019-04-07 17:19)
    ZNP czy tzw. szkoly spoleczne to to samo - ci sami nauczyciele po 2 czy 3 godzinach dziennie w szkole panstwowej biegna do szkol spolecznych aby odbebnic nastepne 2, 3 godziny po czy na full time zajmuja sie udzielaniem platnych korepetycji swoim niedouczonym ofiarom.
  • ~zin
    (2019-04-07 18:02)
    Minister Zalewskato to marionetka ona realizuje madrosci Kaczynskiego ktory narucil jej jak ma wygladac reforma szkolnctwa takie ma pojecie o szkolnictwie Wychowany w PRL i wraca ze szkolnictwem do niego
  • ~Jaś
    (2019-04-07 20:32)
    A co to za jedni,też się dopiero obudzili ? Za kluzikowej byli ok?
  • ~Batko
    (2019-04-07 20:43)
    Oni mogą ,,bączka-cichaczem " puścić.I NIC WIĘCEJ.
  • ~real life
    (2019-04-07 16:35)
    wibratorek suszący zęby czas wyciągnąć....
  • ~filutek prof.
    (2019-04-07 17:25)
    Nie odwołujcie ! Kto będzie dostarczał codziennej rozrywki smutnym uczniom ?
  • ~cgfh
    (2019-04-07 22:06)
    jeszcze nie ma 12 a juz strasza
  • ~i to by było na tyle
    (2019-04-07 23:57)
    sobie mogą POkemony pisać listy na Berdyczów
  • ~Won
    (2019-04-07 21:55)
    Zalewska milej babo troche honoru i podaj sie do dymsji!!!!!!!!!!!!!!
  • ~kłamcy
    (2019-04-09 08:43)
    nie społeczeństwo a totalna głuPOta. To jest ta różnica.
  • ~wiwa
    (2019-04-11 14:14)
    kluzikowe mienoty jeszcze maja nadzieję? No tak, miernoty bo prawdziwi nauczyciele są w szkołach przy uczniach. Pani Zalewska to najlepszy minister jaki sie mógł szkole w tych ciezkich czasach przytrafić. Geszefciarstwo padło na p y s k .
  • ~Edek
    (2019-04-10 09:08)
    W żadnym normalnym i demokratycznym państwie...taki damski ćwierć-mózg nigdy nie byłby ministrem...
  • ~Odwołanie.
    (2019-04-11 12:12)
    Zbyt cienkie jesteście żeby ją odwołać.
  • ~KAWPI
    (2019-04-10 15:11)
    ŻEBY BYŁO TAK JAK BYŁO.
  • ~kisiek
    (2019-04-12 07:29)
    jasne odwołajcie ministrów, i niech wróci PO z SLD i PSL...wtedy zamrożą nauczycielom płace na kolejne 5 lat a pedagodzy grzecznie pójdą do pracy....A kojoty z antyPIS będą mogły wreszcie spokojnie kraść i wyprzedawać majątek państwa. Zabiorą wam jeszcze 550+ i trzynastki, a najwyższa kasta wraz z TSUE będzie mogła odetchnąć bo rozkradanie majątku narodowego okaże się z godne z Konstytucją i zgodne z Prawem UE....
  • ~Zola
    (2019-04-10 11:12)
    Co wy chcecie ząbki swoje nowe stracę jak mnie odwołacie .Ząbki mam nowiutkie białe do kąsania doskonałe .Na te ząbki wzięłam kredycik frankowy i jak go nie spłacę pozew i komornik gotowy
  • ~gorszy sort
    (2019-04-11 13:48)
    Odwołać szkodnika to mało. Tylko, że to nie jest szkodnik, a sabotażysta. Nie będę przypominał co się robi z dywersantami i sabotażystami schwytanymi na gorącym uczynku.

Może zainteresować Cię też: