Poseł PiS: Sławomir Broniarz uprawia politykę kosztem dzieci [ROZMOWA]

| Aktualizacja:

"Jeśli w samej szkole nie wyczerpano procedury sporu zbiorowego, czyli nie ogłoszono protestu oraz nie odbyły się mediacje, to moim zdaniem, nie ma podstaw prawnych do strajku. Myślę, że tym mogliby zająć się prawnicy" - mówi w rozmowie dla dziennik.pl Jan Mosiński, poseł PiS.

wróć do artykułu
  • ~Rajbiaj kroliczek gdybaj
    (2019-04-04 10:31)
    Broniarz to tylko pionek POlszewicki tak było za czasow Koministycznych tak było i za czasow POlszewickich tak jest i za czasow POstKOmunistycznych niby Koalicji Europejskiej tylko szkodzić POLSCE
  • ~Ella
    (2019-04-04 10:48)
    P Broniarz jest pan dla mnie przekupnym handlarzem żywym towarem.sporo pan zarabia i udaje ze rozumie nauczycieli. Szkoda ze za PO pan im nie współczuł.
  • ~www
    (2019-04-04 10:56)
    Brawo nauczyciele/ Popieramy
  • ~Ferdek
    (2019-04-04 10:53)
    Jednak PO miała racje . Grabić do siebie i mówić ze pieniędzy nie ma j nie będzie. Wszyscy siedzieli cicho i nauczyciele i lekarze i budżetówka .
  • ~Były uczeń, Bingo
    (2019-04-04 11:35)
    Nauczyciele trzymajcie się, brońcie się przed wykorzystywaniem przez PiS. szydło uważała że jej 60.000 złotych się należy to wam 1000 złotych należy się na pewno.
  • ~Elka do oślej ławki
    (2019-04-04 11:01)
    Chyba wczoraj się urodziłem. Tak musi zacząć, a nie stawiać sprawy na głowie. Kiedy Zalewska zaczęła deformę szkolnictwa ?
  • ~Kalder
    (2019-04-04 10:39)
    Ciekawe, że dla młodych mundurowych i pracujących emerytów są trzynastki, dla zamożnych rodzin jest pińcet na dziecko a warunki nauczycieli są ZAPOROWE!
  • ~Sroda
    (2019-04-04 10:51)
    Nauczyciele i tak już dostali. Pracują po 14 godz tygodniowo w budżetówce od 40 w górę .
  • ~nomen
    (2019-04-04 15:41)
    Argumentacja jak za komuny. Strajk nielegalny !? Jaki by nie był jest społecznie uzasadniony. Nauczyciele nie dajcie się zastraszyć . Komuchy też tak mówiły, ale ta dawna prawdziwa SOLIDARNOŚĆ na szczęście miała to gdzieś. Walczycie o swoje i o nasze dzieci. Nie oglądajcie się na kolaborantów z pseudo solidarności.
  • ~pistolecik
    (2019-04-04 19:51)
    zacytuję klasyka, państwo w którym policjant zarabia więcej niż nauczyciel to państwo policyjne. Policja płaca minimalna/mediana 3000/4310, nauczyciele 2900/3480.
  • ~Feliks
    (2019-04-05 04:26)
    POlityczni nauczyciele zawsze zarabialiscie mniej niż teraz . Po co się decydowalisciw na ten zawód?
  • ~Rodzic
    (2019-04-05 04:29)
    Drodzy nauczyciele za korepetycje z geografi płace 75zł za godz za matematykę 70 i angielski 65 . Żyjecie z nieopodatkowanych przychodów . Wasza pazerność nie zna granic.
  • ~gorszy sort
    (2019-04-04 21:30)
    A czyż PiS nie uprawia polityki wobec dzieci? Jak te bałwany potrafią mataczyć!
  • ~dz
    (2019-04-05 08:21)
    Czy ten Bolek 2 gra w Toto-Lotka ?
  • ~Emerytka
    (2019-04-05 07:45)
    Brawo nauczyciele.PiS rozdaje pieniądze nierobom.

Może zainteresować Cię też: