Szydło o akceptacji czterech propozycji rządu. ZNP i FZZ zaprzeczają

"Cztery z pięciu punktów, które rząd zaproponował, zostały zaakceptowane przez strony" – powiedziała wicepremier Beata Szydło po rozmowach ze związkami zawodowymi. Poinformowała, że rozmowy będą kontynuowane we wtorek. "Nie mamy żadnych przesłanek, by dyskutować o zawieszeniu strajku" – oświadczył natomiast prezes ZNP Sławomir Broniarz. Także szef Branży Nauki, Oświaty i Kultury FZZ Sławomir Wittkowicz ocenił, że dotychczasowe propozycje nie przybliżają do podjęcia decyzji o powstrzymaniu się od protestu.

wróć do artykułu
  • ~TTT
    (2019-04-01 11:38)
    Beata wracaj na wiochę gdzie twoje miejsce. To cie przerasta.
  • ~libek
    (2019-04-01 11:45)
    Przypominam pani Szydło: WYSTARCZY NIE KRAŚĆ, a pieniądze się znajdą...
  • ~kierowca
    (2019-04-01 11:38)
    Wyszło Szydło z worka,i teraz trzeba mieszać w Brukseli.
  • ~23erftgh
    (2019-04-01 12:23)
    pzprowski totalny aparatczyk Broniarz urządza sobie swój prywatny polityczny protest , buntując nauczycieli i knując przeciwko legalnemu rządowi , zdelegalizować komunistyczny ZNP a Broniarz niech się w końcu zabierze za rzetelną robotę , oczywiście , że komunistyczny ZNP to przybudówka totalnych konfidentów PO Totalny aparatczyk Broniarz uważa ZNP za swój prywatny folwark
  • ~eLKa 2
    (2019-04-01 11:33)
    Co to za propozycje: BeSzydło z Asystentkami wciąż takimi samymi od czasów Gomułki - to czego oczekiwać ? Poza tym mają ważniejsze kampanie, bo zbierają na 2 wieże dla członków założycieli /nie ojców założycieli, bo musieliby znaleźć matkę/
  • ~ke do de
    (2019-04-01 12:13)
    Nauczyciele, przywódca ZNP wykorzystuje Was, by osiągnąć swój cel! On walczy o koryto dla siebie i swoich najbliższych dworaków udając teraz , że mu na Waszym bycie zależy! Wy jesteście tylko jego POlityczną tarczą.
  • ~tata
    (2019-04-01 11:56)
    "Szydło wyłożyła na stół rządowe propozycje". Nauczyciele wzięli mikroskopy, patrzyli, patrzyli,..., a tam nawet stołu nie było.
  • ~retor
    (2019-04-01 11:54)
    Amok znow trawi kretynow z pelo!! Za widly wezcie sie ******* i po-zamiatajcie ulice po zimie!
  • ~frankowicz
    (2019-04-01 11:46)
    Znów będzie zwycięstwo: 1 : 700 000
  • ~ciocia gruba berta z torunia
    (2019-04-01 11:59)
    To wyjątkowe hamstwo. Hamstwo można powiedzieć kwadratowe do kwadratu. Nieroby !
  • ~Strajkowac !
    (2019-04-01 13:05)
    W takich sytuacjach rzad zawsze przedstawia mase innych propzycji zamiast spelnic jedno zadanie. Strajkowc tak dlugo az dostaniecie +1000 do pensji, reszte olac !
  • ~Babciajaga
    (2019-04-01 12:51)
    Dolaczam sie serdecznie do tych wszyskich przyjaznych i pelnych podziwu komentarzy dla bylej pani premier Szydlo. Ona naprawde na to zasluzyla!
  • ~Do nauczycieli
    (2019-04-01 12:12)
    Do Zwiazku Zawodowego Nauczycieli. Co powinniscie zrobic ? Natychmiast olac te 5 propozycji (Szydlo moze je sobie wsadzic do …) i postawic jeden postulat i warunek: 1000 zl dodatku do pensji i BASTA , a jak nie to strajkowac az do skutku !!
  • ~importer
    (2019-04-01 11:49)
    Nie wolno żeby PiS wygrało wybory do Europarlamentu, jeżeli wygrają Polska dostanie mniejsze dotacje.Tam otym mówi się głośno w Brukseli.Wczoraj wróciłem i przekazałem to znajomym.
  • ~ANNA
    (2019-04-01 13:41)
    CO TA NIEMOTA JESZCZE ROBI W RZĄDZIE - TRUDNO ODERWAĆ SIĘ OD KORYTA "K A S A " !!!!!!!!!!!!!!!!.
  • ~św. NH
    (2019-04-01 14:34)
    Szydło głodówkę czas zaczynać. Kościłkowe psiapsióły faryzeusze na full wypasie won z PIS
  • ~On
    (2019-04-01 12:44)
    PRIMA APRILIS, no bo przecuez ten babsztyl juz nic nie moze!
  • ~Karmen
    (2019-04-01 12:44)
    A czego się spodziewali od sołtysowej z Pcimia . Pardon z Brzeszcz .
  • ~KONSTYTUCJA
    (2019-04-01 15:56)
    Dlaczego ta baba tak cynicznie ŁŻE ??!!!! I czy zdąży się wyspowiadać przed niedzielną mszą? Chyba że synalek da jej rozgrzeszenie !!!
  • ~Nomen
    (2019-04-01 14:53)
    Chytra baba, wyciąganą co jakiś czas z kapelusza przemówił. A mogła nam tego oszczędzić i milczeć. Przynajmniej nie wyszedłby jej «geniusz». 27 : 1

Może zainteresować Cię też: