Szkoły prywatne nie muszą przyjmować dzieci narodowców. Burza w Niemczech po ekspertyzie prawnej

| Aktualizacja:

Prywatne szkoły mogą odmówić przyjęcia dziecka, dlatego że ich rodzice są politykami narodowo-konserwatywnej partii Alternatywa dla Niemiec (AfD), i nie jest to dyskryminacja - do takiego wniosku doszli prawnicy landu Berlin w specjalnej ekspertyzie.

wróć do artykułu
  • ~legendarny Władek
    (2019-03-28 15:00)
    A w Polsce piekarza który nie chciał obsługiwać homoseksualistów wolne sądy zkazały na więzienie
  • ~moja_tolerancja_konczy_sie_tam_gdzie_moje_przekoniania
    (2019-03-28 15:10)
    zobaczymy gdy podobny przypadek będzie dotyczył dziecka muzułmańskiego albo pary LGBT, takie zjawisko ma swoją nazwę Tolerancja Represywna najczęściej stosowana przez tych najgłośniej gardłujących o tolerancji właśnie.
  • ~Laszlo
    (2019-03-28 14:50)
    Tolerancja wybiórcza, czyli hipokryzja.
  • ~ozon
    (2019-03-28 14:52)
    III Rzesza wraca
  • ~Znawca
    (2019-03-28 15:21)
    A to ciekawe bo np. w Polsce właściciela drukarni skazano za to że nie chciał wydrukować pe dał skiego plakatu
  • ~Kiszcz
    (2019-03-28 14:47)
    Nic dziwnego w 39 doszli do podobnych wniosków.
  • ~z.
    (2019-03-28 16:09)
    A to nie jest przypadkiem dyskriminacja ?????? Gdzie obroncy demokracji naj… Juncker, Tusk i reszta lewackiej eurokolchozowej choloty ?
  • ~tropiciel esbectwa
    (2019-03-28 15:49)
    Legendarny lud nazistów zamieszkujący onegdaj ziemie dzisiejszych Niemiec wprowadzając tzw. ustawy norymberskie też nakazał pewnej grupie ludności noszenie żółtej gwiazdy. Małżeństwo nazisty z taką "odznaczoną" osobą było tzw rassenschande czyli zdradą rasy i karane śmiercią."Duch nazizmu krąży nad Niemcami"powiedziałby dziś niejaki Marx gdyby żył.
  • ~tamtam
    (2019-03-28 15:29)
    Czy gdyby podobna sytuacja miała miejsce w szkole katolickiej, gdzie odmówiono by przyjęcia dziecku aktywistów lewicowych, wzbudzałoby podobne oburzenie katobolszewii?
  • ~Anonim
    (2019-03-28 18:19)
    Niemcy pedza w strone totalitarnej dyktatury.
  • ~Marianna z Człuchowa
    (2019-03-28 16:46)
    NACJONALISTA EKSPERT OD ROWNOŚCI?
  • ~Jadwiga z Nordgau
    (2019-03-28 18:42)
    Niemcy dyskryminują swoich własnych obywateli a europejskiej ciemnocie wciskają bajeczki o wolności, równości i braterstwie oraz o tym jacy są wspaniali.
  • ~Fan Dziennika
    (2019-03-28 18:39)
    A gdzie Ci wszyscy co głośno krzyczą że dzieci nie odpowiadają za "winy"ojców ?
  • ~jokerroo.....
    (2019-03-28 16:20)
    s....y
  • ~misiek
    (2019-03-28 16:47)
    Dobra decyzja, dziecko przejmując poglądy rodziców może zainfekować nimi inne dzieci. Faszyści świetnie stosowali indokrynacje i mieli sukcesy. Tak jak KK w Polsce. Dzieci mojej znajomej chodzą do szkoły gdzie nie ma religii bo rodzicom zależy by myślały samodzielnie i nie były indokrynowane.
  • ~Hanss
    (2019-03-28 17:10)
    Dzieci TOWARZYSZY STAZI i IUNGERY z SOIUZA POwinni siedzieć w pierwszych rzędach z ŁAPSKAMI HAIT HIT-LA przez 9 godzin
  • ~Ulla
    (2019-03-28 17:09)
    Prywatne szkoły mają swoje kryteria i koniec...Wolno im !
  • ~curious
    (2019-03-28 18:26)
    Wow! No to się zacznie. Rozumiem, że jak rodzice są salafitami, wahabitami albo inną odmianą tej parszywej religii (wszyscy wiemy jakiej) to też można ich dzieci do szkół nie przyjmować.
  • ~Ałtorytet
    (2019-03-28 16:49)
    TATA NAZISTA POWINIEN PODZIEKOWAC SZKOLE, ŻE DBA O CZYSTOSC ARYJSKIEJ RASY
  • ~Baczny obserwator
    (2019-03-29 02:40)
    Nasz pech jako Polaków, nie polega na tym, że mamy sąsiadów, z jednej strony Niemców a z drugiej Rosjan. Ale polega na tym, mamy ludzi z jednej strony o mentalności nazistowskiej a z drugiej strony, o mentalności bolszewickiej.

Może zainteresować Cię też: