Strajk nauczycieli. Sojusz z ZNP będzie kosztował samorządy gigantyczne pieniądze. "Niech rząd nas nie straszy"

| Aktualizacja:

Ćwierć miliona pracowników administracji i obsługi szkolnej również ma dostać podwyżki. Pieniądze dla nich musiałyby znaleźć samorządy.

wróć do artykułu
  • ~Alek
    (2019-03-27 09:08)
    W roku 1999 gdy powstał Gimnazjum to Broniarz z nauczycielami głośno protestowali. Jak PiS zlikwidował Gimnazjum to oni też głośno protestowali. Śmiechu warte:-)))
  • ~Batko
    (2019-03-27 09:09)
    Nie ma zgody na ŻADNE podwyżki dla tzw. ,,nauczycieli",NIKT ICH w Szkołach nie trzyma na siłę.Nie odpowiada pensja ,zwolnić się ,i na zmywak do Irlandii. ZDELEGALIZOWAĆ ZNP. A cfo do Samorządów ,to pomoc ,podwyżki dla pracowników Szkół,to koniec z drogami ,remontami. Do pieniądze z budżetu samorządu rzucone w ,,bagno".
  • ~aqq
    (2019-03-27 08:42)
    jak im wygodnie to kaczesyny w ciągu 12 godzin potrafią przepchnąć ustawę, a teraz pierpisią że im prawo nie pozwala... kaczesyny kutane
  • ~No, tak
    (2019-03-27 09:26)
    jestem za podwyżką dla nauczycieli jeżeli będą pracować osiem godz dziennie również w okresie wakacji ,skończyć z wszystkimi przywilejami ,wszystkich historyków przeegzaminować z prawdziwej historii,oraz wprowadzić obowiązkowe badania psychologiczne ,pod każdym względem.Urlopy i wolne tak jak u stawa przewiduje około 1 m-ąc rocznie,
  • ~Castor
    (2019-03-27 09:47)
    Broniarz z pensją 12 000 zł miesięcznie to lewacki wywrotowiec który za zakładników wziął dzieci i młodzież. Nauczyciele z ZNP nie są uprzywilejowaną kastą. Rząd ma też inne wydatki. A jak się towarzyszom nauczycielom nie podoba to won na zmywak do Irlandii.
  • ~św. NH
    (2019-03-27 08:44)
    Przecież uczniów klasach 15 super sale, każdy szachista i informatyk. Miód malina i tylko nauczyciele zbzikowali!
  • ~m-53
    (2019-03-27 08:47)
    Podniesienie wszystkim równo po tysiąc spowoduje, że początkujący nauczyciel będzie w dalszym ciągu zarabiał mniej niż sprzątaczka.
  • ~Bulba
    (2019-03-27 10:51)
    Precz z szantażystą Broniarzem!
  • ~adaś
    (2019-03-27 10:20)
    Niech zmienią pracę jak im mało!!!!!!!!!!!!!
  • ~antyPiterek
    (2019-03-27 09:22)
    rzad powinien odpowiedziec na strajki nauczycieli wprowadzeniem zwolnien podatkowych dla tych ktorzy wysylaja dzieci do szkol prywatnych. Tylko przez rozwoj szkolnictwa prywatnego zastopuje sie zadania placowe nauczycieli budzetowki. Inaczej to beda przy kazdych egzaminach szkolnych niekonczace sie strajki
  • ~taktotak
    (2019-03-27 11:50)
    Straszyli uchodźcami, straszyli LGBT, teraz straszą nauczycielami - jak kiedyś komuniści Zachodem...
  • ~aqq
    (2019-03-27 10:34)
    pit 26- też będzie kosztował samorządy tylko nikt nie wie ile
  • ~Atak na misia
    (2019-03-27 12:42)
    Pisowskie niedouki jak zawsze przeciw nauczycielom :)
  • ~szuler
    (2019-03-27 11:37)
    Broniarz wie co robi. Żądana przez niego podwyżka , to ok. 25 zł od łebka do worka ZNP. Będzie mógł podnieść sobie pensję nawet o 100 % a przy okazji zaszkodzić przeciwnikowi politycznemu. Nauczyciele są narzędziem a dzieci zakładnikami u tego szulera.
  • ~W.Borsa
    (2019-03-27 12:49)
    Za reklamę i UZALEŻNIANIE przyszłych darczyńców MUSI płacić beneficjent – KOŚCIÓŁ. Prezydenci: Gdańska, Krakowa, Łodzi, Poznania, Warszawy, Wrocławia i inni – do DZIEŁA! 1. Opowiadanie religijnych bajek tylko po zajęciach z innych przedmiotów. 2. Koszty wynajmowania sal lekcyjnych (np. 4000, zł za godz.) i pensje katechetów MUSZĄ pokrywać TYLKO i WYŁĄCZNIE Kurie!

Może zainteresować Cię też: