Zobacz, w których szkołach będzie strajk nauczycieli [INTERAKTYWNA MAPA]

Od 5 marca trwa referendum strajkowe zorganizowane przez Związek Nauczycielstwa Polskiego w ramach prowadzonego sporu zbiorowego. Potrwa do 25 marca

wróć do artykułu
  • ~~~
    (2019-03-21 11:38)
    PiSi rząd nie chce wspierać nauczycieli woli żeby naród był ciemny i podatny na farmazony, bo takim łatwo manipulować...
  • ~Barbara
    (2019-03-21 16:42)
    Brawo nauczyciele, którzy nie pozwalacie manipulować sobą czerwonemu Broniarzowi!!
  • ~gość
    (2019-03-21 19:27)
    1000 zł do podstawy. A czemu nie 3000 albo 4000?? Niech zrezygnują z karty nauczyciela. Pensum: 18 godzin tygodniowo. 2 m-ce urlopu płatnego, wolne przed Świętami Bożego narodzenia aż do Nowego Roku w wigilie, sylwestra, W Nowym Roku.Dwa tygodnie ferii zimowych. I jeszcze źle. Rok urlopu na poratowanie zdrowia. Zostawić im tylko płatne 1 m-c urlopu jak w kodeksie pracy i resztę do roboty. A jak chcą strajkować to proszę bardzo ale na własny koszt.300 czy 500 nie wystarczy?? Zmień prace i weź kredyt jak mawiał klasyk . Nikt cię nie zmusza pracować w szkole.Idź do korporacji zobaczysz jak wygląda praca.
  • ~cuda
    (2019-03-21 19:21)
    To nie nauczyciele to T E R R O R Y Ś C I kryją się za dziećmi .
  • ~będę głosował na PO
    (2019-03-21 17:36)
    jednak PO miała rację kiedy rządzili że należy zwolnić 20% nauczycieli i pozamykać kilkaset szkół bo demografia jest nieubłagana
  • ~lili
    (2019-03-21 15:04)
    Mapa jest nieaktualna.Dużo więcej szkół opowiedziało się za strajkiem.
  • ~Uczennica
    (2019-04-20 08:56)
    Dlaczego nauczyciele żądają pieniędzy kosztem dzieci? Chcę znów iść do szkoły!!!
  • ~erbi
    (2019-03-21 13:17)
    Brawo nauczyciele! Nie dawać się orżnąć pisowskim oszustom! Na kiełbasę wyborczą mają - ale na uczciwe płace nie, bo z tego nie ma żadnych politycznych korzyści...
  • ~Uczennica
    (2019-04-20 14:40)
    Kto chce znów iść do szkoły?!
  • ~ferdek
    (2019-03-21 15:31)
    Pensum: 18 godzin tygodniowo. Według danych za 2017 rok, nauczyciele szkół podstawowych w Polsce spędzali w ciągu roku 564 godziny w szkole. W przypadku gimnazjum było to 478 godzin, a w liceum i technikum – 473.
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-03-21 18:14)
    Panie nauczycielki kiedy bedziecie strajkowac a nie pracowac, zawsze mozecie u mnie dorobic. Chetnie zapraszam panie w przedziale wiekowym 25 do 55.
  • ~Uczennica
    (2019-04-20 14:44)
    Dla większości nauczycieli jesteśmy na szarym końcu. Oni tylko chcą pieniądzie nie interesuje ich wykształcenie dzieci.
  • ~Nauczyciel
    (2019-03-21 17:44)
    PiSowskie trolle rzuciły się pluć na nauczycieli. Nieukom wiele nie trzeba. parę zetów za wpis.
  • ~!@#ŻE ZAPYTAM
    (2019-03-21 12:09)
    Szkoła nr 3 w Wojkowicach już zapowiedziała że egzaminy będą bez strajku. Czy tacy nauczyciele są godni uczyć nasze dzieci? Toż to podchodzi pod łamistrajków.
  • ~Krystyna
    (2019-03-21 19:23)
    Jesteście Wielcy ! W końcu stajecie murem wobec manipulacjom jednej ekipy rządzącej ! Jestem emerytowaną nauczycielka na głodowej emeryturze i wierzcie mi rz...... mi się chce jak słyszę : posłannictwo. moralność, etyka. Dzisiaj nie mam za co żyć! Jestem i Jesteśmy z Wami ! I zacytuję " niech prawo zawsze Prawo znaczy, a sprawiedliwość Sprawiedliwość "!
  • ~Uczennica
    (2019-04-21 08:14)
    Możliwe, że już niedługo będzie koniec strajku. Kto się cieszy? Bo ja bardzo. Wreszcie spotkam się z kolegami i koleżankami. Wy też za nimi tensknicie?
  • ~z Nowego Sacza
    (2019-03-21 17:47)
    Dzieci powinni uczyc księża , a nie jakies roszczeniowe nauczycielki .Wywalić nauczycieli ze szkó i powołać nauczycieli --kapłanów
  • ~Ktos aga
    (2019-04-12 18:38)
    Y
  • ~Zenon z Wadowic
    (2019-03-21 19:54)
    To nie jest pełna mapka. Przedstawiacie nieprawdziwe dane.
  • ~lokiko
    (2019-04-08 11:01)
    Kodeks pracy dla nauczycieli !!!!! 28 dni urlopu w roku, a nie nieroby wakacje ferie i wszystkie święta. Niech przelicza za ile godzin pracy w miesiącu dostają kasę. Normalny człowiek pracuje ok 170 a nie 50 . Co nowy rząd to podwyżki. Do roboty lenie.

Może zainteresować Cię też: