Masturbacja czterolatków? Oto co zawiera dokument WHO, który budzi w Polsce takie kontrowersje [PRZECZYTAJ]

| Aktualizacja:

Standardy edukacji seksualnej w Europie opracowane w 2012 r. przez WHO budzą w ostatnim czasie wiele kontrowersji w związku z deklaracją LGBT+ podpisaną przez prezydenta Warszawy. Dokument WHO to zbiór zaleceń dotyczących edukacji na określonym etapie rozwoju dziecka.

wróć do artykułu
  • ~~~
    (2019-03-11 18:35)
    Pedofile w koloratkach dzięki wytycznym WHO i uświadamianiu dzieci nie będą mogli już z taką łatwością molestować swoje kilkuletnie ofiary! Stąd taki wrzask kościoła!!!
  • ~RK88
    (2019-03-11 18:20)
    Kaczka powinna zostać pociągnięta do odpowiedzialności za cyniczne kryminalne wprowadzanie w błąd publicznosc dla zysku politycznego. Powinien zostać usunięty, NATYCHMIAST !!!!
  • ~5 kolumna watykanu
    (2019-03-11 18:31)
    pedofilom pali sie teraz ziemia pod nogami, dlatego uzywaja krzyza jak siekiery!
  • ~!@#ŻE ZAPYTAM ???
    (2019-03-11 18:16)
    Jestem ciekaw co robią starzy kawalerowie bez konta i prawa jazdy???
  • ~Sade
    (2019-03-12 05:00)
    Po obecnych wystapieniach Jaroslaw otrzema honorowy tytul WIELKIEGO MASTURBATORA
  • ~Agnieszka
    (2019-03-11 19:43)
    Nie będzie jakiś obleśny homoseksualista ani jakaś zawzięta lesbijka uczyć moje dzieci w szkole i przedszkolu masturbacji i praktyk homoseksualnych.
  • ~abcd
    (2019-03-11 21:39)
    Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl"
  • ~miki
    (2019-03-11 21:51)
    Lewacka patologia!!!!!\\
  • ~Morgan Freeman
    (2019-03-11 21:51)
    Wara WHO od moich dzieci!
  • ~Yandex
    (2019-03-11 21:24)
    Fakt że jakieś zbzikowane urzędasy w WHO ( Swiatowa Organizacja Zdrowia) wypocili jakiś zbzikowany dokument o tzw. edukacji seksualnej nie znaczy , że Polska ma go uznawać a ja mam stosować jego zalecenia i wykonywać je jak ktoś trzepnięty mocno w globus.
  • ~~~~
    (2019-03-12 03:18)
    Co zawiera dokument WHO? Zachęcony, aby przecztać (koniecznie), zamiast konretnych cytatów, punkt po punkcie, znajduję w artykule wyłacznie przemielone, przeformułowane, wybrane stwierdzenia. Tak się właśnie robi manipulację!!!!
  • ~Ktos
    (2019-03-11 21:10)
    Idealne przykłady jak zniszczyć naszym dzieciom dzieciństwo dajmy im żyć ludzie przecież 9 łatki będą się śmiały...
  • ~przeczytałem i uważam tak samo
    (2019-03-12 12:09)
    Co zawiera dokument WHO? Zachęcony, aby przecztać (koniecznie), zamiast konretnych cytatów, punkt po punkcie, znajduję w artykule wyłacznie przemielone, przeformułowane, wybrane stwierdzenia. Tak się właśnie robi manipulację!!!!
  • ~Totalna psychopatologia
    (2019-03-11 20:25)
    Totalna psychopatologia
  • ~mateo1sk
    (2019-03-11 18:37)
    Staranny artykuł rzetelnie opisujący dokument. Dzieci już paroletnie powinny wiedzieć że dotyk pana w sukience.... yy tzn sutannie jest zły!!! Kaczyści chcą z Polski zrobić ciemnogród żeby baranami łatwiej rządzić!!! Odsuniemy was od władzy ciemniaki!!!!
  • ~ciocia gruba berta z torunia
    (2019-03-11 20:13)
    Gomoria i sodomria.
  • ~To barbarzyncy
    (2019-03-11 18:41)
    NIE przypuszczalam ze jest az tak zle. To czysta patologia! 2 latek ktory ledwo mowi ma wiedziec co to jest masturbacja! A siedmiolatka ma poznac srodki antykpncepcyjne! Zyjemy w swiecie w ktorym patologia zostal uznana za norme, I to niemal we wszystkich sferach zycia ( np w kulturze - wulgarne, prostackie komedie czy pelne przemocy filmy, wulgarna muzyka etc)
  • ~z
    (2019-03-12 06:00)
    Mimo tych wyjasnien jestem nadal przeciw
  • ~Marek C.
    (2019-03-11 18:33)
    Widze ostatnio w tv rzekomo publicznej,gdzie dziiecko skacze kroczem po koniku na biegunach.Pedodilia w tvp w czystej postaci.
  • ~Lilu
    (2019-03-11 23:33)
    "Nowy, wspaniały świat" Huxleya. Jeszcze tylko narkotyki na uspokojenie zacznijmy rozdawać jak w książce. Ten dokument mnie przeraził. Czy naprawdę trzeba popadać z ekstremum w ekstremum ?