Masturbacja czterolatków? Oto co zawiera dokument WHO, który budzi w Polsce takie kontrowersje [PRZECZYTAJ]

| Aktualizacja:

Standardy edukacji seksualnej w Europie opracowane w 2012 r. przez WHO budzą w ostatnim czasie wiele kontrowersji w związku z deklaracją LGBT+ podpisaną przez prezydenta Warszawy. Dokument WHO to zbiór zaleceń dotyczących edukacji na określonym etapie rozwoju dziecka.

wróć do artykułu
  • ~!@#ŻE ZAPYTAM ???
    (2019-03-11 18:16)
    Jestem ciekaw co robią starzy kawalerowie bez konta i prawa jazdy???
  • ~RK88
    (2019-03-11 18:20)
    Kaczka powinna zostać pociągnięta do odpowiedzialności za cyniczne kryminalne wprowadzanie w błąd publicznosc dla zysku politycznego. Powinien zostać usunięty, NATYCHMIAST !!!!
  • ~anty_błazen
    (2019-03-11 18:30)
    I to wszystko będzie pod auspicjami Rafała przekazywane przez ledwie od cyca odstawionych, piszczących cienkim głosikiem i powyginanych w chińskie 8 "działaczy" w przyciasnych rurkach i kością w nosie, którzy z miną znawców będą za ciężką kaskę prowadzić warsztaty w szkołach.
  • ~5 kolumna watykanu
    (2019-03-11 18:31)
    pedofilom pali sie teraz ziemia pod nogami, dlatego uzywaja krzyza jak siekiery!
  • ~Marek C.
    (2019-03-11 18:33)
    Widze ostatnio w tv rzekomo publicznej,gdzie dziiecko skacze kroczem po koniku na biegunach.Pedodilia w tvp w czystej postaci.
  • ~~~
    (2019-03-11 18:35)
    Pedofile w koloratkach dzięki wytycznym WHO i uświadamianiu dzieci nie będą mogli już z taką łatwością molestować swoje kilkuletnie ofiary! Stąd taki wrzask kościoła!!!
  • ~Sokular
    (2019-03-11 18:37)
    To problem dla psychiatrów,endokrynologów ....nigdy dla polityków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ani kościoła...................
  • ~mateo1sk
    (2019-03-11 18:37)
    Staranny artykuł rzetelnie opisujący dokument. Dzieci już paroletnie powinny wiedzieć że dotyk pana w sukience.... yy tzn sutannie jest zły!!! Kaczyści chcą z Polski zrobić ciemnogród żeby baranami łatwiej rządzić!!! Odsuniemy was od władzy ciemniaki!!!!
  • ~mam pomysła
    (2019-03-11 18:38)
    Stworzyć szkoły lgbt i problem rozwiązany. Kto chce posłać tam swoje dzieci jego sprawa. Uczyć też będą ci z lgbt.... Zobaczymy ilu będzie chętnych. Tylko czy to nie byłoby przestępstwo? Już sam mam wątpliwości co do pomysłu...
  • ~To barbarzyncy
    (2019-03-11 18:41)
    NIE przypuszczalam ze jest az tak zle. To czysta patologia! 2 latek ktory ledwo mowi ma wiedziec co to jest masturbacja! A siedmiolatka ma poznac srodki antykpncepcyjne! Zyjemy w swiecie w ktorym patologia zostal uznana za norme, I to niemal we wszystkich sferach zycia ( np w kulturze - wulgarne, prostackie komedie czy pelne przemocy filmy, wulgarna muzyka etc)
  • ~ab. Wesolowski
    (2019-03-11 18:45)
    tylko w polsce nas kochaja i bronia!
  • ~obsesja
    (2019-03-11 18:49)
    Tu jakiś obsesjonista ciągle pisze pod różnymi nickami nie na temat o jakichś sukienkowych.
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-03-11 18:52)
    Edukacja seksualna wymaga pewnego wysiłku intelektualnego a kolejne dzielenie społeczeństwa "pomachania łapkami" na partyjnej konwencji wyborczej.
  • ~Batko
    (2019-03-11 19:04)
    Czytając wpisy w/w mam wrażenie np:~~~ ,,KANDYDACI" na DURNI ,lub ZBOCZKI.Od tego są RODZICE ,a nie HOMO NIE PEWNI by pouczać dzieci.
  • ~Norymberdzki
    (2019-03-11 19:13)
    Polskie społeczeństwo nie dorosło jeszcze do poziomu edukacji seksualnej. Niemały wpływ na taki stan rzeczy ma ją księża katoliccy. Są jeszcze kobiety na wsiach i w małych miasteczkach, które w koszulach nocnych mają dziurkę w odpowiednim miejscu, bo zbliżenie bez ubioru to grzech.
  • ~putto
    (2019-03-11 19:16)
    co kawalerowie robią z potencją seksualną i jak wygrać wybory
  • ~Ałtorytet
    (2019-03-11 19:17)
    mie ksiacn ałuczył masturbacji jako pokute przedkomuniom za kare ze mu nie ssalem wkąfesjonale
  • ~takie jest muje zdanie
    (2019-03-11 19:22)
    Zapomniano jeszcze o jednym. Ze zycie seksualne czlowieka nie moze byc sprowadzone do najwazniejszego celu zycia a niestety z tych opisanych standardow wynika, ze jednak jest. Zapomniano jeszcze dodac, ze nie wszystkie dzieci rozwijaja sie jednakowo szybko i grupy wiekowe nie moga byc tutaj dokladnym przewodnikiem a przedzial wiekowy 0 do 4 jest chyba nieporozumieniem. Prawidlowe nazewnictwo czesci ciala i ich higiena tak ale cala reszta to humbuk. Nalezy wyjasniac te sprawy tym ktorzy sa juz tak daleko w rozwoju ale nie zachecac tych ktorzy jeszcze do tego psychicznie nie dorosli.
  • ~Agnieszka
    (2019-03-11 19:43)
    Nie będzie jakiś obleśny homoseksualista ani jakaś zawzięta lesbijka uczyć moje dzieci w szkole i przedszkolu masturbacji i praktyk homoseksualnych.
  • ~ciocia gruba berta z torunia
    (2019-03-11 20:13)
    Gomoria i sodomria.