Prezes ZNP zarabia miesięcznie 12 tys. zł. "To jest kwota brutto. Nie kradniemy tych pieniędzy"

Sławomir Broniarz, prezes ZNP w rozmowie z Radiem ZET wyjaśnił, że każdy nauczyciel i pracownik Zarządu Głównego, każdy członek kierownictwa jest opłacany ze składek członków Związku Nauczycielstwa Polskiego.

wróć do artykułu
  • ~Wilga
    (2019-01-08 11:47)
    Za taką pensyjkę pobieraną od wielu lat to można strajkować i nawoływać do strajku.Pora ,żeby ten darmozjad zaczął uczyć dzieci.Chyba ,że jest przyspawany do stołka.
  • ~z O R R O
    (2019-01-08 11:01)
    Nieźle się POstkomuszki urządziły w tej kapusiowo_bolkowej III RP !!!
  • ~bez zmian
    (2019-01-08 11:10)
    To ten komunistyczny ZNP jeszcze istnieje?
  • ~pogonic
    (2019-01-08 11:07)
    bylem szefem zwiazku zawodowego przez 15 lat (odszedlem na emeryture we wlasciwym czasie nie pozniej ) i zarabialem tyle samo co moi koledzy z takim samym stazem nic wiecej a dzis ta holota ze szpicy to zlodzieje nie zwiazkowcy
  • ~Batko
    (2019-01-08 11:02)
    JAJA jak wydmuszki STRUSIA. NAUCZYCIELE ten Nygus strzyże Was jak Juhas OWIECZKI. Ciekawe co powiedzą Rodzice ,gdy np: Ministerstwo wyda takie zarządzenie: Gdzie więcej jak 10% w danej szkole jest na Chorobowym dłużej jak 5 dni.To uczniowie takiej szkoły nie zostaną dopuszczeni do EGZAMINÓW. I nie ważne ,czy to Szkoła podstawowa ,czy Średnia.Strajk dłuższy niż 7 dni ,ELIMINUJE Absolwentów ,do naboru na wyższe uczelnie. To tylko Teoria,ale łatwo Jom Urzeczywistnić. I KTO BYŁBY WINNY??????????????????????????????????????
  • ~sec
    (2019-01-08 11:17)
    związkowiec - 2 kadencje i WON- gdzie ci nauczyciele? przecież to dyktatura demokracji!
  • ~Karmen
    (2019-01-08 11:01)
    Jak by ten facet o wyglądzie starej Indianki zamiast otoczyć się blondynkami za wielką kasę co miesiąc zatrudnił na miesiąc dziesięć nauczycielek za pensję 6 tys. zł. to by rocznie uszczęśliwił 120 nauczycielek.
  • ~Greta
    (2019-01-08 11:53)
    To POlszewicki POsożyt na kasę z wynikiem 17 tyś wypłatki MIESIĘCZNEJ
  • ~Doradca finansowy
    (2019-01-08 10:57)
    Powinien zostać druhną w NBP to zarabiał 60 000 zł/mc!
  • ~Mark Twain
    (2019-01-08 12:21)
    Podawanie zarobków BRUTTO, to tak, jak mierzenie długości penisa wraz z kręgosłupem!
  • ~utylizator styropianu
    (2019-01-08 13:56)
    Zadymiarzu ! chyba pora na emeryturkę ?
  • ~STKL123
    (2019-01-08 13:21)
    Należy obciążyć go 50 % podatkiem dochodowym
  • ~wulz
    (2019-01-08 13:32)
    Gdybys za czasow Tuska mocil jak macisz, dawno stalbys sie samobojca. Zaden z moich nauczycieli nie wygladal jak menel.
  • ~tttt.
    (2019-01-08 15:08)
    S.Broniarz do roboty.Ty tylko POtrafisz strajkowac i wyciagac kase jak wszyscy zwiazkowcy.
  • ~qqw
    (2019-01-08 12:05)
    on siedzi na tym stanowisku 20 lat, a nauczyciele zyją na granicy minimum socjalnego
  • ~konsul
    (2019-01-08 13:37)
    Czego Ci nauczyciele moga nauczyc jak SAMI sa GLU- - CAMI!!! Hodowac DARMOZJADOW za 12000zl miesiecznie i JEDNOCZESNIE DOMAGAC SIE PODWYZKI od RZADU.To jest ICH prywatna HODOWLA!!! Panie prostytutki tez moga SWOJEJ "przedstawicielce" placic nawet 1 miliard co poniedzialek .
  • ~Mark Twain
    (2019-01-08 12:13)
    Kudy mu biedakowi do pracownicy Prezesa NBP, p. Martyny? Trzeba było p. Broniarz kończyć filologię rosyjską lub ukraińską, jak p. Martyna! Może wtedy pan byłby przedmiotem zazdrości jeśli chodzi o zarobki?
  • ~Edek
    (2019-01-08 16:09)
    To nie jest jedyny postkomuszy facet, który zarabia takie pieniądze i jeszcze pruje pysk. I pomiata innymi.
  • ~oczyszczalnia ścieków
    (2019-01-08 12:38)
    Mój kolega niegdyś mawiał cyt ZZ sa potrzebne jak kudły w odbytnicy (d.....e)
  • ~Jurek
    (2019-01-08 14:03)
    Dożywotnia posada do tego a problemów nie rozwiązuje.Wysluga lat czy stażowe to nieogarnięty prób!em tego darmozjada

Może zainteresować Cię też: