Prezes ZNP: Jeśli nie dojdzie do porozumienia, zapadnie decyzja o strajku

| Aktualizacja:

Jeśli negocjacje z rządem nie przyniosą rezultatów, to najprawdopodobniej 10 stycznia zapadnie decyzja o organizacji strajku – zapowiedział prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz.

wróć do artykułu
  • ~~Ja(bis)
    (2018-12-20 11:11)
    Broniarz, Dlaczego tylko tysiąc zł, a nie dwa, albo trzy...? A co, jak strajkować, to za mega kasę! Jakoś za POlszewii nie pyszczyłeś, a nic wam nie dali, więc? W tyle masz nauczycieli, aparatczyku, to polityczna akcja lewizny!
  • ~LIS MIĘKKA FAJKA
    (2018-12-20 11:12)
    Prze 8 lat rządów PO-PSL i zamrożenia płac w tzw. budżetówce, p. Broniarz nie protestował. Teraz, kiedy rząd systematycznie podnosi płace nauczycieli to straszy strajkiem. Byle sypać piasek w tryby.
  • ~Bohdan Knor
    (2018-12-20 11:08)
    Sławomir Broniarz TO IMBECYL !!!!!!!!!!!!
  • ~MECENAS KOŃ KOCHAJĄCY INACZEJ
    (2018-12-20 11:16)
    Broniarz to super lawirant POkomunistyczna zarabiająca krocie. A belfry to w większości przypadków sprzedajne marionetki już od czasów PZPR-u.
  • ~pola
    (2018-12-20 11:16)
    czemu Takis nie byl aktywny wczesniej ---a te zwolnienia to nauka dzieci ----jakie morale przekazuja -tylko szkoda mi madrych nauczycielu -co chca uczyc dziei ucziwosci pracowitosci madrosci -patriotyzmu a nie byle jakosci -jaka ty fundujesz od lat ---czas wrescie o madrego przedstawiciela nauczycielstwa -bo co w telewizja pokazales to obraz nedzy i rozpaczy --zaklamanie -do potegi
  • ~Rodzic
    (2018-12-20 13:28)
    Broniarz to twór jeszcze z PZPR i ten związek nauczycielski to też twór rodem z PZPR czas rozwiązać to dziadostwo na zawsze , a świętym krowom zwanym niby nauczycielami niech idą pracować do dojenia krów a nie strajkować kosztem naszych dzieci .
  • ~Julka
    (2018-12-20 14:58)
    ZNP musi być rozwiązane natychmiast! To postkomunistyczne monstrum musi zniknąc raz na zawsze!
  • ~gress
    (2018-12-20 14:51)
    Największy problem nauczycieli to znaleźć termin strajku - wszak co chwilę mają wolne - PRECZ Z KOMUNĄ
  • ~Adi77