"Komuniści, lewaki, genderowe dno". Takiej piosenki uczyła dzieci w klasie. Jest reakcja kuratora

| Aktualizacja:

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Sycowie śpiewali na ocenę kontrowersyjną piosenkę Lecha Makowieckiego "Rok 966" - donosił lokalny oddział portalu naszemiasto.pl. Co na to kurator oświaty i sama nauczycielka?

wróć do artykułu
  • ~republika kartoflano katolicka
    (2018-11-23 09:32)
    brunatno katolickie szambo.
  • ~5 kolumna watykanu
    (2018-11-23 10:01)
    prymitywni i skundleni to najwiekszy skarb ePiSkopatu.
  • ~Jacek nn
    (2018-11-24 15:54)
    I słusznie ich uczy że to dno !
  • ~perun
    (2018-11-23 10:20)
    966 to był pamiętny rok... gdy nasi dziadowie zostali gwałtem przymuszeni do przyjęcia obcej im wiary...
  • ~glupi jak polak katolik
    (2018-11-23 10:32)
    1000 lat czarnego zaboru zrobilo swoje.
  • ~xxl
    (2018-11-23 09:38)
    Syców to XIX-nasto wieczne dno , przykładem tego jest jej KLĘPOWATOŚĆ .
  • ~Renn
    (2018-11-23 10:44)
    Powstancie , ktorych dreczy mafia Kaczynskiego, powstancie, ktorych glupota probuje zniewolic.....
  • ~n
    (2018-11-23 09:57)
    Żenada
  • ~Zorron
    (2018-11-23 11:44)
    Ta pani powinna nie tylko natychmiast wylecieć z pracy, ale powinna zostać aresztowana prewencyjnie na 3 miesiące aby uchronić społeczeństwo przed kontaktem z nią i ryzykiem rozszerzania się umysłowej zarazy której padła ofiarą. Wykorzystywanie w tak nikczemny sposób dzieci, które nie są w stanie bronić się przed taką agresją ideologiczną to szczyt bolszewickiego zwyrodnienia. Ta pani ma szczęście, że nie żyje w czasach rewolucji październikowej - strach pomyśleć co taka nadgorliwa bolszewicka aktywistka miałaby wówczas na rękach...
  • ~rzeczywistość
    (2018-11-23 10:47)
    Polsko-katolickie pojmowanie miłości bliźniego. Jan Paweł II, papież ekumenizmu, się w grobie przewraca.
  • ~Gemini
    (2018-11-23 11:28)
    Komunizm to zbrodnia a gender to ideologia zboczeńców.
  • ~malpa w czerwonym
    (2018-11-23 12:42)
    JUZ PORA wypowiedziec konkordat
  • ~Waniliusz
    (2018-11-23 11:00)
    Lepsza ta piosenka niż genderowe Piątki w szkołach.
  • ~Bingo
    (2018-11-23 10:55)
    W 966 roku wprowadzono chrześcijaństwo żeby utwierdzić władzę centralna. Poprzednia religia, bez pomocy potęgi Watykanu nie dał rady. Tak kościół od wieków źywi się praca Polaków.
  • ~Norymberdzki
    (2018-11-23 19:56)
    Kaczyński i jego potakiewicze coraz bardziej przybliżają się do zwyczajów i metod stosowanych w PRL-u . Ostatnio ktoś wyliczył, że jest już 146 pomników, tablic i popiersi Lecha Kaczyńskiego, a tylko 30 pomników Piłsudskiego. To też przypomina tamte czasy jak masowo stawiano pomniki i popiersia Lenina, Stalina, Świerczewskiego i innych. Już nie ma tych pomników ! Polacy nie lubią, jak ich się do czegoś zmusza na siłę lub podstępem.
  • ~Waniliusz
    (2018-11-23 12:48)
    A gdzie ten Cycow lezy? W powiecie Podkieckim, kolo Za d o o o pek? No to wszystko jasne. Oni jeszcze wierza w zbawiciela Jaroslawa, a o kulturze jeszcze nigdy nie slyszeli!
  • ~Normalny, heteroseksualny facet
    (2018-11-23 12:16)
    Super piosenka.
  • ~marian
    (2018-11-23 12:37)
    No dobrze przecież wyśpiewują. Prawdę.
  • ~katon
    (2018-11-23 11:35)
    a co powinni zaspiewać Panie i Panowie chrzescijanie? hymn pochwalny dla gender eutanazji małżeńst homoseksualnych aborcji na życzenie ? ******** i pijaństwa? musicie sie w koncu okreslić jakimi chcecie być rodzicami dla swych dzieci bo na patologicznym relatywiżmie moralnym niczego w życiu nie zbudujecie ...../
  • ~ixi