"Komuniści, lewaki, genderowe dno". Takiej piosenki uczyła dzieci w klasie. Jest reakcja kuratora

| Aktualizacja:

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Sycowie śpiewali na ocenę kontrowersyjną piosenkę Lecha Makowieckiego "Rok 966" - donosił lokalny oddział portalu naszemiasto.pl. Co na to kurator oświaty i sama nauczycielka?

wróć do artykułu
  • ~Ula Brzydula
    (2019-12-03 17:46)
    Kto tej kobiecie dał wyższe wykształcenie i dyplom nauczyciela. Adres uczelni poproszę.
  • ~kultura antykomunistyczna
    (2018-11-30 18:53)
    To szkoła im. Jana Pawła II. Interesujące. Pioseneczka też ambitna, artystycznie i duchowo. Jakby tekścik przez lumpa wymyślony. Rodzice powinni takiego nauczyciela na kopach wynieść ze szkoły. To jakaś degenratka, hipska czy inna włóczęga z poziomem intelktualnym pijaczka brudasa po podstawówce?
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-11-29 17:40)
    Oczywiście że POlszewizm to zaraza przed i po STULETNIE donosili do CARA i donosili do CESARZA taka NAUCZYCIELKA to SKARB POLSKI
  • ~Nauczyciel akademicki z wieloletnim stażem
    (2018-11-29 15:51)
    Kpina! Pisiata me n d a powinna wylecieć na zbity pysk natychmiast! NATYCHMIAST!!!
  • ~ZB i
    (2018-11-29 15:48)
    szkoda pisać samo dno pod dnem pi su .
  • ~tak skakć z klatki do klatki ?
    (2018-11-29 14:38)
    pra wacki m otloch ma problem - bije pianę, nie mając okazji poznać prawdy.
  • ~BUMMER
    (2018-11-28 15:50)
    CZNIAM LGBT I CO M I zrobisz liga pzreciw homofobii i stonewal lno Pozwij a BUM BUM
  • ~lewaccy rodzice
    (2018-11-26 23:46)
    lewaccy rodzice POmykają własne POciechy
  • ~RD
    (2018-11-26 19:30)
    Przecież to jest normalna, optymistyczna piosenka i ani słowa fałszu w niej. Co za dziwaczne wypaczone komentarze. BRAWO DLA TEJ PANI NAUCZYCIELKI!!!
  • ~Piksi i Diksi
    (2018-11-26 17:22)
    Faktycznie, nauki największego Polaka dają owoce, ziarno padło na ziemię dobrą i ptaki niebieskie go nie wydziobały.
  • ~brawo
    (2018-11-26 14:28)
    ale zboków zabolała prawda. Piękna i mądra piosenka a kundle sorosza niech ujadają.
  • ~kizak
    (2018-11-26 08:55)
    brawo P. nauczyciel -
  • ~myczek
    (2018-11-25 13:27)
    Tekst piosenki super !!! nauczycielka ma zasady których Naród Polski zapomina,Kurator do zwolnienia i zakazu kontaktu z młodzieżą
  • ~Aron
    (2018-11-25 12:01)
    Wreszcie ktoś odwazny i powiedziała prawdę dzieciom !Ze lewactwo zgniłe zginie !
  • ~poprawnosc polityczna -wielki szkodnik
    (2018-11-25 11:17)
    Dobrze uczyla,a co ? moze nie! Wazne ,ze nie nawolywala do przemocy.
  • ~filo
    (2018-11-25 08:25)
    a co byscie powiedzieli wy bezmozgowcce,gdyby na zachod od odry zaspiewali wrocimy do naszego danzig-dlaadresatow obecny gansk- dzisiaj zajelismy polske a jutro caly swiat.na ziemiach zajetych tworzyc bedziemy obozy zaglady,warszawe zrownamy z ziemia. jednokomorkowcy opamietajcie sie.beatka z sycowa,dlaczego milczysz????mowiac jezykiem kaczynskiego otworz twoja zdradziecka mor...........
  • ~buc
    (2018-11-25 08:06)
    co to za narod,przynajmniej jego czesc,za malo doswiadczen i cierpien minionych lat. czy nie wystarcza im auschwitz,treblinka katyn isetki miejsc kazni.to efekt przekrecania .i manipulacja historia.takie brunatne babsko przegonic a dzieom zorganizowac wyjazdy do miejsc grozy i cierpien.
  • ~ziutek
    (2018-11-25 07:59)
    Katolicka pisuara. Najwazniejsze w jeh zyciu to opluwanie inno-wierzacych i myslacych. Dla mnie pisowskie DNO! Jako czlowiek - ZERO !!!
  • ~Eliot1
    (2018-11-25 06:06)
    We wszystkich szkołach dzieci powinny to śpiewać!!!!
  • ~icek
    (2018-11-25 06:01)
    brawo za odwage wiecej takich nauczycieli