Promowanie homoseksualizmu wśród dzieci? Organizacje równościowe kontra konserwatywne stowarzyszenie rodziców

| Aktualizacja:

Organizacje równościowe pozywają stowarzyszenie rodziców. Bo ostrzega szkoły, że pod płaszczykiem walki z dyskryminacją promują wśród dzieci homoseksualizm.

wróć do artykułu
 • ~Lady
  (2018-04-20 14:47)
  Ta strona to jakaś tuba propagandy naszej bizantyjskiej władzy :D
 • ~fixit
  (2018-04-19 15:33)
  Nie ma czegoś takiego jak heteroseksualizm i homoseksualizm. Są natomiast zachowania seksualne reprodukcyjne (1) i niereprodukcyjne (0) [w sytemie zerojedynkowym, odpowiednio: (1) i (0)]. Terminy te ( homoseksualizm i heteroseksualizm) zostały stworzone przez psychiatrów i wyłącznie na użytek psychiatrii. Terminy te następnie zostały przejęte przez lobby homoseksaulne = zachowania seksualne reprodukcyjne (1): ZSR = zachowania seksualne niereprodukcyjne (0): ZSN
 • ~fixit
  (2018-04-19 15:31)
  Czy eksploracja odbytu i rezygnacja z potomstwa są miarą postępu?
 • ~Ość
  (2018-04-17 08:15)
  Co to w ogóle znaczy promowanie homosexualizmu? Czy można promować słońce? No po prostu jest i grzeje i trzeba się nauczyć z tym żyć. A praktyka pokazuje że im więcej się o czymś wie tym łatwiej jest funkcjonować w świecie i podejmować rozsądne decyzje. Co mają do stracenia Ci wszyscy hetero-rodzice, będę do 18 urodzin dziecka udawać że wszyscy są tacy sami jak mamusia i tatuś?
 • ~Mini Strand
  (2018-04-16 13:11)
  Nie rozumiem tej waszej fobii homoseksualnej. Ten świat tak jest skonstruowany ze niezależnie od waszych chceń i waszej ideologii na świecie W KAŻDYM SPOŁECZEŃSTWIE będzie rodziło się od 4 do 6% osób homoseksualnych. KROPKA. Nawet jak wszystkich wytrujecie, wyślecie na bezludne wyspy to w następnej dekadzie znowu będzie 4-6% Tylko tym razem bardziej ukrytych. Czemu macie problem z zaakceptowaniem tego, skoro temat was (podobno) nie dotyczy?
 • ~abcd
  (2018-04-16 12:56)
  Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie.
 • ~abcd
  (2018-04-16 12:34)
  Homoseksualizm jest zupełnie inny niż heteroseksualizm. Heteroseksualizm opisuje sposób w jaki wszystkie istoty ludzkie są zaprojektowane – do funkcjonowania jako kompatybilni partnerzy przeciwnych płci. Homoseksualizm mógłby być uważany za równoważny jedynie wtedy, gdyby był umocowany w podobnym fizjologicznym projekcie. Nawet gdy osoba angażuje się w czyny homoseksualne, to w niezmienny i właściwy sobie sposób pozostaje ona osobą heteroseksualną, bowiem nadal może płodzić lub rodzić dzieci w zgodzie z tym pierwotnym projektem. Orientacja seksualna jest tylko modelem teoretycznym, który pozwala udawać, że seksualność jest subiektywnym stanem umysłu, a nie obiektywną rzeczywistością fizyczną. Dlatego małżeństwo jest zamknięte i niedostępne dla homoseksualistów. Jest to instytucja przeznaczona do ochrony i wzmacniania rodziny, która jest podstawowym elementem prokreacyjnego i heteroseksualnego projektu, w którym wszyscy uczestniczymy. (Scott Lively, Redeeming the Rainbow)
 • ~zaklad pogrzebowy
  (2018-04-16 11:34)
  Jak dlugo beda oni chodzic PO tej ziemi?
 • ~ppp
  (2018-04-16 10:19)
  Najważniejsze dla "kochających inaczej" to aby była zadyma, aby się coś działo...
 • ~Kalmar
  (2018-04-16 09:48)
  Kobieta jest po to aby rodzic dzieci a mężczyzna aby ja zapłodnić. Ich zadaniem jest tworzyć normalny, NATURALNY związek, który będzie podbudową zdrowej rodziny. Dwóch panów, ale bo dwie panie nie stworzą tego bo to nie jest zgodne z naturą. Dlaczego dzieci wychowywane przez homoseksualistów miałyby być głaskane przez rówieśników, którzy okłamywali by je że jest to normalne że maja dwie mamy lub dwóch tatusiów.. TO NIE JEST NORMALNE. To jest wyimaginowane i sztuczne. Wykreowane przez tv i media i homoseksualistów na wysokich stanowiskach, którym zależy na tym, aby mieć większy dostęp do nienormalnych zachowań. To ludzie, którym zależy na tym, aby świat był "pozornie tolerancyjny" Niech spełniają swoje fantazje seksualne, ale niech nie mieszają się do rodzin i słowa normalność, moralność i NATURA!!!
 • ~AAA
  (2018-04-16 09:33)
  Te organizacje lewackie tzw.równościowe chciały by zapewne wypromować zachowania np.Rafalali za normalne.Rodzice nie dopuszczajcie do wciskania przez te organizacje lewackie nienormalnych zachowań waszym dzieciom.
 • ~Yogi
  (2018-04-16 09:31)
  Czytajcie na krone.at Conchita Wurst podal ze of lat jest HIV pozytywny
 • ~ratio
  (2018-04-16 09:26)
  Żyjemy w czasach herezji równości. A każda herezja jak to herezja, ma część prawdy i część fałszu. Prawdą jest to, że wszyscy ludzie są sobie równi pod względem godności i wynikającej z niej praw. I na tym równość się kończy. Dalej jesteśmy nierówni i żadne zaklęcia nie pomogą :-)
 • ~qqq
  (2018-04-16 08:46)
  Konserwatywni rodzice nie reagują na wykorzystywanie seksualne dzieci przez kler i to nie jest karane sądownie. Ile razy było sygnalizowane wykorzystywane dzieci, kiedy rodzice wiedzieli, że dzieje się coś złego, ale nie reagowali. Patologiczne spoleczeństwo, patologiczne państwo. Czas z tym skończyć, ale PiS tego nie zapewni. .
 • ~Najważniejsze,że rusza program CELA+ dla złodziei z PEŁO
  (2018-04-16 08:45)
  A dlaczego za rządów ryżego oszusta TUSKA i złodziei z PEŁO Polski LOT przynosił 8lat straty i prawie zbankrutował ,dlaczego?
 • ~Nika.
  (2018-04-16 08:44)
  Czy nie ma jakieś bezludnej wyspy dla tych ludzi?

Może zainteresować Cię też: