Reforma jednak wytnie nauczycieli. "To, co już wiemy, zadaje kłam twierdzeniom minister Zalewskiej"

6 tys. nauczycieli straci pracę, a 10 tys. pełny etat. Taki – jak wyliczył ZNP – ma być od 1 września efekt wygaszenia gimnazjów w 12 z 16 województw.

wróć do artykułu
  • ~Zuzu
    (2017-06-06 08:27)
    Jakoś dziwnym trafem zwolnienia tylko w tych miejscowościach gdzie rządzi platforma. Przypadek?
  • ~zyx
    (2017-06-06 08:35)
    Ilość nauczycieli zależy od ilości dzieci uczęszczających do szkół. Reforma ilości dzieci nie zmienia. Zmniejszy się pewnie liczba dyrektorów szkół (likwidacja gimnazjów) - i to oni mają obawy. A poza tym - w jakim zawodzie jest obecnie pełna gwarancja pracy "na zawsze"?
  • ~V jak Vendetta
    (2017-06-06 09:03)
    Która jeszcze grupa zawodowa da się zrobić w balona tym łgarzom ?
  • ~Autorek
    (2017-06-06 08:33)
    dzieci mało, nauczycieli dużo ...z gimnazja należy zlikwidować .
  • ~Ironia losu...
    (2017-06-06 09:26)
    Nauczyciele nie zostali zwolnieni, tylko wedle PiSowskiej nowomowy zostali "wygaszeni". Mniej więcej jak kopalnie.
  • ~Medioznawca
    (2017-06-06 09:17)
    Polska to dziwny kraj, który pozwala na to aby koncerny medialne innego kraju cynicznie opluwały jego rząd wybrany w demokratycznych wyborach. Jak długo jeszcze. Kto to ukróci. Pilnie repolonizować TVN oraz GW.
  • ~ParkerPL
    (2017-06-06 09:21)
    Macie tępe dzieci, tępymi zostaną czy w gimnazjach czy nie. Może się zajmijcie wychowaniem, zamiast łykać populistyczne bzdury dla ciemnego ludu. System edukacji wbrew opinii prostackiego ludu mamy bardzo dobry.
  • ~oby
    (2017-06-06 09:19)
    Oby "wycięła" tych żenująco słabych nauczycieli, których czasem 100% uczniów musi korzystac z korepetycji, by opanować materiał...
  • ~grzeg
    (2017-06-06 10:57)
    Czy nauczyciele są świętymi krowami?! Jeśli jest ich zbyt wielu, pewna część być może odejdzie i będzie szukać innej pracy. Słusznie.
  • ~...
    (2017-06-06 08:36)
    I dobrze cwaniaki rządzili się jak chcieli.
  • ~Oligarchia POlska
    (2017-06-06 11:01)
    GW + Broniarz = nie prawda.
  • ~Edek
    (2017-06-06 09:27)
    Kto to policzył?Nauczyciele?Tyle im czasu zajęło zdanie z prostego rachunków?Pała!Siadać na ławce w bezrobociu!
  • ~Zofia Bialkowska stara nauczycielka ofiara PO
    (2017-06-06 13:23)
    zaraz takie tam - wytnie -uwazam, ze reforma ma przywrocic polskie dzieci polskiej kulturze, patriotyzmowi, chrzescijanstwu, matematyce, biologii i fizyce. Dzsiaj wiemy ile te wartosci znacza. Precz z wczesnym seksualizmem z panstwowych szkol, z lewacka - zielono - klimatyczna mafia mieszajaca mlodym pokoleniom w glowach.
  • ~pp
    (2017-06-07 15:05)
    To chyba bardzo dobrze, pozwoli to na oszczędności a zainteresowani będą mogli przenieść się do innych, lepiej płatnych sektorów gospodarki i pracować na wspólne PKB :)
  • ~bb
    (2017-06-06 17:25)
    jak widzę tę twarz, to ..............................
  • ~Józek z lasa
    (2017-06-07 06:40)
    Marny redaktorzyno, gdzie w ustawie jest słowo wygaszanie? Jeśli chcesz coś napisać to się przygotuj i nie pisz bzdur, używaj wyrazów takich jak zapisanych w ustawie a nie twórz.
  • ~ONA
    (2017-06-13 10:08)
    ja też musiałam odejść z pracy ,tam rządzi przeciwnik PIS
  • ~antykłamca
    (2017-06-13 22:09)
    jest koniecznością,ażeby pozwalniać nauczycieli,którzy okłamywali uczniów w zakresie historii Polski.
  • ~Bogdan
    (2017-06-07 20:28)
    Bochenek wyjątkowo jest kłamliwy. Dlaczego tak kłamiecie i oszukujecie!!! Skoro tak jesteście pewni swojego to teraz tak wymiękacie? Kpina niezbyt mądrzy panowie i te niezbyt mądre panie
  • ~ad
    (2017-06-15 18:38)
    No nareszcie pojęliście po co ta dobra zmiana. Kto nie z nami ten won!

Może zainteresować Cię też: