Błędy i wady reformy Anny Zalewskiej. ANALIZUJEMY podstawy programowe MEN

| Aktualizacja:

Zaprezentowane przez MEN podstawy programowe zawierają błędy. Jedne wynikają z przeoczenia, inne to wady strukturalne. Trudniejsze do usunięcia.

wróć do artykułu
  • ~rejtan
    (2016-12-01 09:38)
    POlska nalezy do swiatowej czolowki oswiaty, to nie podoba sie PISS. Ta pani chce przywrocic w polskich szkolach PRLowska oswiate, to jest bardzo imbecylne! Precz od naszych dzieci wy pissowscy oprychy!
  • ~Leon
    (2016-12-01 11:50)
    Przecież to powrót do podstawówki rodem z PRL . Gamoń na pasku miłośnika rodeo z Żolborza w roli mnister edukacji nawet nie potrafi przygotować spójnych i bezbłędnych założeń. Kwitensecja "jakości" dobrej zmiany, po której się nie pozbieramy.
  • ~Dmowski
    (2016-12-01 09:41)
    Ten PIS to partia imbecylow i wiejskich demagogow, to tak samo jak by stado pawianow rzadzilo Polska, poprostu wstyd na calym swiecie. Wszyscy sie z nas smieja! I bedzie jeszcze gorzej!
  • ~bbc
    (2016-12-01 09:31)
    ale sie wysilila kalka z czasow komuny i tyle
  • ~Pisiu sisiu
    (2016-12-01 09:35)
    Komuna wróciła jak za Bieruta
  • ~emeryt 5
    (2016-12-01 11:50)
    Czy reforma się udała i czy dzieci będą lepiej wykształcone okaże się dopiero po latach. Może dopiero za 12 lat, jak będą zdawać maturę ci,którzy od klasy pierwszej będą uczyć się według nowej podstawy programowej. Teraz opowiem dowcip o "Panu Tadeuszu". Dawno temu pani pyta Jasia : Kto napisał "Pana Tadeusza". Nie wiem kto napisał ale na pewno nie ja, odpowiedział Jasio. Nauczycielka zdenerwowała się, że uczeń z niej żartuje i wezwała do szkoły jego ojca. Po wysłuchaniu całej sprawy ojciec Jasia odpowiedział, że wierzy swojemu synowi i skoro twierdzi, że nie napisał "Pana Tadeusza", to na pewno nie napisał. Pani jeszcze bardzie j zdenerwowała się i wezwała policję, żeby doprowadziła ojca i syna do porządku. Po kilku dniach nauczycielka dzwoni na milicję i pyta, jak załatwili tę sprawę. Bardzo prosto,odpowiedział milicjant, jak ich trochę przycisnęliśmy, to stary dyktował, a młody pisał "Pana Tadeusza".
  • ~abc
    (2016-12-01 10:47)
    A gdzie jest w lekturach książka Naczelnika Jarosława "Polska moich marzeń"?
  • ~Argument
    (2016-12-01 09:26)
    Nazywam się Argument i z przykrością stwierdzam, że der Dziennik to antypolska gadzinówka.
  • ~Ox
    (2016-12-01 10:05)
    Ministra mogłaby zmienić fryzurę. Grzywka, itp. Ta łysina jest potworna.
  • ~xxxx
    (2016-12-01 09:13)
    Jak pudelek niemiecki Thuske był premierem to była zielona wyspa. Szczególnie dla korpo niemieckich rąbiących biznesy w PL. Teraz jak widać z prawie wszystkich artukułów niemieckiego der Dziennika, tylko błędy i wady. Bravo!!!!!
  • ~wer
    (2016-12-01 09:58)
    podoba mi się ta Zalewska - TWARDA KOBIETA - BRAWO
  • ~PO-Partia Oprychów PO-Przestępczość Organizowana
    (2016-12-01 09:14)
    BRAWO PiS...właśnie rozPOczęły się aresztowania meneli z Patologii Oprychów. Pełowskie łaj.. no pejsate.
  • ~Maja
    (2016-12-01 09:04)
    Straszcie, straszcie, tylko to wam zostało. Sa zapowiedziane szachy w szkole a wiecie , że były takie klasy i każdy uczeń zdał mature a wiekszość ukończyła studia.
  • ~ja ja
    (2016-12-01 10:06)
    Folksdojcza sen
  • ~sw
    (2016-12-01 10:21)
    Jak to miło gdy w niemieckiej gazecie kwitnie troska o kształcenie polskiej młodzieży. Na obłudę mi to zakrawa ale niech tam. POwcy i lewactwo będzie zadowolone z wywodów paniusi, która niedawno wagary w gimnazjum z rozrzewnieniem zapewne wspominała.
  • ~tato
    (2016-12-01 10:02)
    Mnie interesuje jedno: dlaczego moje 8 letnie dziecko musi nosić tornister , który waży 8 kg (licząc wszystkie wymagane w danym dniu książki) podczas gdy uczniowie we Włoszech czy UK, wcale nie noszą książek w tornistrach, tylko korzystają z nich w szkole.
  • ~Polacy
    (2016-12-01 10:12)
    Wreszcie szkoła będzie normalna, a wraz z nią kandydaci na normalne studia! Brawo Pani Minister!
  • ~wkurzona jak wielu
    (2016-12-01 14:16)
    Dlaczego nikt nie mówi wprost o roczniku 2003- który "zamyka" gimnazjum i roczniku 2004 który wraca do dawnego systemu- zbitka tych dwóch roczników będzie się "kisiła"przez trzy lata szkoły średniej, o ile się do niej dostanie. ILOŚĆ dzieci się nie zmienia- to słowa często powtarzane przez nią. Dlaczego moje dziecko ma tym ucierpieć,?
  • ~Wujek zła rada.
    (2016-12-01 11:38)
    Przynajmniej PiS nie zmusza uczniów do obowiązkowych wycieczek do Kościoła, tak jak zmuszają uczniów wbrew woli rodziców władze niemieckie do wizyty w meczetach.
  • ~Kisiel
    (2016-12-01 12:42)
    Brawo wreszcie nastąpi poprawa