Elbanowscy krytykują MEN. Gimnazja nie zostaną wygaszone, a... wydłużone o dwa lata? Jak to możliwe?

| Aktualizacja:

Autorzy akcji "Ratuj Maluchy" krytykują sposób, w jaki resort edukacji wprowadza reformę oświaty. Jak przyznają - kierunek jest dobry, ale reforma może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego... wydłużając gimnazja o dwa lata.

wróć do artykułu
  • ~Teresa
    (2016-10-25 17:00)
    Popieram program Pani Minister Anny Zalewskiej.Trzeba było protestować przeciwko rządowi Buzka, aby nie popełnił błędu polegającego na " reformie strukturalnej". A teraz wszyscy huzia na tych, co odważyli się naprawiać błędy poprzedników.Niech żyje ośmiolatka i czteroletnie szkolnictwo średnie!
  • ~Dzadek Dzidek
    (2016-10-28 10:34)
    Co to są Elbanowscy? To jakieś warzywa?
  • ~Drzazga 101
    (2016-10-28 17:28)
    O Matko, Ludzieńki, aż ruszam grdyką z ciekawości i słucham z zapartym stolcem, KTO jeszcze, w promieniu 1.000 mil morskich, słucha tej pary kretynów-cwaniaczków ELBANOWSKICH, hę?!
  • ~j10
    (2016-10-31 18:31)
    Najlepiej mnożą się szczury, pluskwy, karaluchy i Elbanowscy.
  • ~Kaszub
    (2016-10-31 21:44)
    Odgrzewane kotlety,proszę nie judzić,judajczycy
  • ~Adam
    (2016-11-01 03:46)
    Wygasic pasozytow. Na poczatek: Elbanowscy, Gosiewskie, Dudowa itd, itd.
  • ~Firmius
    (2016-11-03 15:33)
    Chcieliście reform, państwo Elbanowscy? No to je macie, skumbrie w tomacie, pstrąg. A tak poważnie: na programach nauczania polskiego czy historii w szkole podstawowej czy liceum się nie znam, ale jeśli wymagają one korekty, to chyba można ją przeprowadzić bez dodatkowych i kosztownych zmian organizacyjnych? (to już pytanie, na które p. minister sobie sama musi odpowiedzieć).
  • ~Matka
    (2017-01-08 21:16)
    Mam propozycje podstawówka 6 lat od 6 r życia do 12 gimnazjum 3 lata 12 do 15 szkoła zawodowa 3 lata przed 18 skończona lub 4 letnie szkoła średnia wiec można przedłużyć szkołę średnią do tych mistycznych czterech lat byle dzieci zaczęły edukacje w wieku najlepszym dla nich czyli 6 lat