Elbanowscy krytykują MEN. Gimnazja nie zostaną wygaszone, a... wydłużone o dwa lata? Jak to możliwe?

| Aktualizacja:

Autorzy akcji "Ratuj Maluchy" krytykują sposób, w jaki resort edukacji wprowadza reformę oświaty. Jak przyznają - kierunek jest dobry, ale reforma może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego... wydłużając gimnazja o dwa lata.

wróć do artykułu
  • ~motek
    (2016-10-19 01:11)
    Czego mi brakuje w tej całej dyskusji, to dostosowanie wykształcenia do późniejszych wymogów zawodowych. Ten aspekt omijają WSZYSCY, dziwne...
  • ~eter
    (2016-10-19 05:27)
    ...szwabska gadzinówka der dziennik do REPOLONIZACJI.....te pismaki z der dziennik uczyły sie na ksi ążkach gebelsa judzenia i szczucia ...???????
  • ~lija
    (2016-10-19 07:15)
    Po co w ogóle kształcić dzieci, przecież głupim społeczeństwem jest łatwiej sterować
  • ~papi
    (2016-10-19 07:50)
    o rewolucjach i reformach pisowskich nieudaczników mozna powiedzieć jedno "zes**ła się bida i płacze",a ledwo łażąca dziadyga z żoliborza lada moment zleci z mównicy.
  • ~z żaliboża
    (2016-10-19 08:04)
    Elbanowscy na Elbrus!
  • ~moher
    (2016-10-19 09:13)
    machajcie dalej dzieci.pińsetplósy. dopóki jemu staje. kim wy jesteście króliki?
  • ~drak
    (2016-10-19 09:30)
    Zalewska + Elbanowscy = zero + zero - nadal nie ma to żadnej wartości
  • ~goc
    (2016-10-19 09:38)
    doją kasę dziecioroby
  • ~Genitaliusz
    (2016-10-19 09:54)
    Coś mi się zdaje, że oni robią szum wokół siebie po to żeby zgarnąć kolejne profity i pensje.
  • ~Jędrek
    (2016-10-19 10:14)
    Chyba mam problemy z podstawami matematyki albo czegoś nie zrozumiałem. Skoro zamiast 3 lat dzieciaki spędzą w gimnazjum 4 to jak im wychodzi przedłużenie gimnazjum o 2 lata?
  • ~taka prawda
    (2016-10-19 12:29)
    Elbanowska znowu w ciąży, mąż ją wali prokreacyjnie i oboje czasu na pracę (na utrzymanie siebie i potomstwa) nie mają. Mnożą się jak muszki owocówki!
  • ~Edukator
    (2016-10-19 12:39)
    Panstwo Elbanowscy nie musza uszczesliwiac innych niech zajma się swoja rodzina i reformują w niej co chcą
  • ~Zdegustowana
    (2016-10-19 14:02)
    Co chwilę nowe "ałtorytety bardzo w- iarygłodne" emitują bełkot niewiadomego przeznaczenia , ale wg. nich rewolucyjnie-naprawczy. Hurra-alleluja i w bok!!!
  • ~;mlestowany;
    (2016-10-20 11:39)
    Jak te króliki Elbanowscy ,będą się tak mnożyć,to za 30 lat w Polsce będą mieszkać sami Elbanowscy.
  • ~Jarosław Kapłon
    (2016-10-20 13:55)
    Elbanowscy będą prowadzili praktyczne pokazy momentu powstawania człowieka poprzez nakrywanie gaciami .
  • ~alicja
    (2016-10-20 15:23)
    Państwo Elbanowscy nigdy nie byli przytomni. Chociaż właściwie ? Przytomnie znaleźli sposób na życie.
  • ~lesne ruchjło dudy
    (2016-10-20 17:14)
    Elbanowscy maja dostac od PlSdenta medal za ,,,rozmnarzanie sie jak króliki ! Oni sami wykonaja plan dojnej zmiany o zwkszenie przyrostu naturalnego o ...2-3 miliony !
  • ~Jarosław...jarosław...
    (2016-10-20 17:46)
    Re lesne ruchajło,- I słusznie, nalezy im sie medal... marchewki !
  • ~Ona90
    (2016-10-21 20:32)
    Co to za ludzie? Może mi ktoś powiedzieć, kim są? O pani Zalewskiej notorycznie coś czytam, ale ci państwo...?
  • ~a
    (2016-10-22 05:09)
    Kto to sa Elbanowscy i dlaczego z takim pietyzmem gazeta przedstawia ich poglady na temat szkol, przedszkoli czy tez wieku w jakim powinno dziecko isc do szkoly. Dlaczego oni ciagle doradzaja ministrowi szolnictwa. Kto ich do tego upowaznil?